Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podla mna si hra v stave akom bola vydana 8 nezasluzi. staci sa pozriet na mm fora. ubi ako vydavatel sa znova predviedol. je vidiet ze limbic na hre pracovali s laskou avsak ista davka amaterizmu sa nezaprie. vid priklad ked v obchodoch fps klesa do pekiel pretoze dizajner si myslel, ze ked ma staticku scenu moze na nej pouzit milion svetelnych zdrojov. ak ste ochotny prekusnut technicke problemy tak hru rozhodne doporucujem pretoze hratelnost sama o sebe je bozi. alebo treba par tyzdnov pockat. snad to zaplataju... ;)
  • Naprosto souhlasím, vnímám to stejně a jsem jako recenzent...mě je čerstvě 32 let, Legacy jsem už před půlrokem zkoušel jako early acces na steamu a nemohl se dočkat až to vyjde....Grimrock byl super. Ale tohle je lepsí...tohle je pecka. Jen trošku hardwarove nevylazené a škubalo se mi to. hlavně kvůli ramce, měl jsem jen 4 GB. sem kvůli tomu rozšířil na 8 a vše super....) těším se na víkend, žena už ví že semnou nemá počítat...)))
    Space shock další pecka....ano, myslím si že dungeony ještě mají své kupce...)
  • Špičková recenze. Zvlášť prvním odstavcem s taškou si mě dostal:)
  • S prvním odstavcem recenze jsem se maximálně ztotožnil. Ještě jako školák na základní škole jsem celou poslední hodinu myslel jen na to, až si doma zapnu novou hru. Nadšení ze mne přímo sálalo, když se objevila chřipka, poté co odezněla vysoká horečka, jsem mohl místo školy, jako marodící študák, sedět vesele doma a hrát. A co potom letní prázdniny. Teď se musí člověk otáčet, takže nemoc není vítána, letní prázdniny prakticky neexistují a jak píše Lukáš v recenzi školní taška, potažmo pracovní aktovka nemůže letět do kouta jen tak z plezíru. Nostalgická vzpomínka na mne dýchla u této recenze. Asi jako v autorově článku o kartičkách v jednom z čísel nedávno (čti pár měsíců zpět) vyšlého levelu.
  • KIMCID
    Nechce to opravu karty hry??Lokalizace Ne??
  • Jak já nesnáším ty "managery" v Ubisoftu a jejich myšlení, "ooo Grimrock má úspěch, musíme rychle taky udělat něco krokovacího, udělám krokovací M&M, ono to teď letí." Celé roky čekám a doufám v pokřačování série M&M, nejvíce jsme se bavil u 7. dílu a desítka mi nesmí chybět, ale proč proboha to musí být krokovací dungeon *13*
    • To se tu rozebira v kazdem clanku o MM:X...Ja treba mam nejradeji dily 3,4,5, takze ja jsem rad, ze to udelali krokovaci.
    • kdyby to bylo volný jako šest a sedm, bylo by to moc práce... (ale upřímně, potulovat se po těch plochách a jen postupně vybíjet skupinky milionů potvor, to už taky dneska není ono, stejně jsem to tenkrát hrál jako dooma, všichni dostali luk a v realtimu jsem to smažil z dálky, až při tužších bitvách třeba v dungeonech přišla na řadu taktika, kouzla, zbraně na blízko atd., a o tom je myslím ten novej mm především)
  • Jinak, za ty necele 4 kila to fakt stoji: http://www.mmoga.com/Uplay-Games/Might-Magic-X-Legacy.html
  • Parada, uzasna klasika. Chce to jeste 1-2 patche na doladeni, ale uz ted je to naprosta bomba a vysmech konzolovym srajdam. Davam 9/10.
    • Souhlasím, že hra je výborná. Nostalgie se dostavila...
      ...ale nesouhlasím s tou poznámkou o konzolích. RPG se nejlépe hrají právě na nic.
      • na niCH. Pardon
  • Super hra. Nikdy som dungeony nehral, velmi rad sa poobzeram aj po inych 'klasikach'.. Vadi mi na tom jedna vec: nalepka Ubisoft.
  • Tak trochu offtopic, ale uz davnejsie som sa chcel opytat (trva to uz totiz min. 3/4 roka)... ked si kliknem v clanku na akykokolvek obrazok, ktory mate ulozeny v databaze, tak sa sice najprv nacita (t.j. jasne ho vidim v zmensenej podobe), ale hned po nacitani skratka zmizne... Jedina moznost je kliknut na zobrazenie v povodnej velkosti, cim sa vlastne otvori komplet nova stranka a tam uz jednotlive obrazky vidiet.
    Ono je mi to v zasade jedno (klik sem, klik tam)... ved preto som sa tu na to tak dlho vobec nepytal, ale dnes som si povedal, ze vas (redakciu) na to predsa len upozornim, pretoze je to skratka kapanek "podivne"... *5*
    • skus vypnut adblock
      • Clovece, az tak padnuty na hlavu nie som, aby mi napr. prave TOTO nenapadlo, ehm *7*. Jasne, ze som Adblock SKUSAL vypnut a vobec to nepomohlo, takze usudzujem, ze povod tejto zalezitosti je niekde inde... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit