Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslim, ze to neni o tom udelat hru kde se da pohybovat volne... ony uz i predchozi dily mely volny pohyb... jde spis o "navrat ke korenum" az uvidis nektere logicke hadanky, ktere ve hre jsou, uvidis ze kosticky jsou zamerem... spousta dungeonu pripomina Legend of Grimrock...
  • hra by mela byt dobre modovatelna, tak se muze stat ze lich prijde v dalsim datadisku... zatim to mozne neni...
  • uprimne receno trpaslici defender mi prijde skoro jako nejslabsi postava v tymu, pozornost na sebe jen tezko strhne protoze nejaky ten provoke a taunt nefunguje na vetsinu potvor a minimum bossu z duvodu odolnosti proti mentalni manipulaci... ale pokud ho chces vyuzit, doporucuju nejdriv magem nahodit toxic cloud, poison spray a treba i to roztristeni obrany ze zakladni magie... pak uz utoci docela dobre.. vnimani neni az tak dulezite, na 25 levelu ho mam necelych 20, staminu na 50 a silu 70...
  • vsetko ostatne uz vlastne mam...

    nebude to suvisiet s hlavnym questom a oslobodenim toho chlapa z vezenia?
  • Katastrofa, bez atmosféry, graficky otřesné, oproti Grimrocku nepříjemně působí krokování. Snad jen příběh je snesitelnej. 4/10
  • U melee charu musíš zvyšovat nejen might (sílu), ale i perception (vnímání). Právě perception má zásadní vliv na "potlačení" evade u protivníka, takže budeš častěji trefovat ;-) Jinak s lukem nemám zkušenosti, mám v partě člověka/freemage (všechny druhy magie krome light a earth), dále člověka/templáře (sword, light magic, shield), trpaslíka/runemastera (fire magic, earthmagic) a elfa/bladedancera (sword, dual weilding, dodge). Nemám s touto partou jediný vážnější problém a hru procházím jak nůž máslem :-)
  • Tohle ovlivnuje hodnota Attacku/utoku, snizuje se hodne tim jak moc tezke brneni nosíš..je pak třeba zvyšovat vnimani a sklil na danej druh armoru.ze azcatku proste necpat na tanka to nejtezsi brneni co nejdes..tyka se to jen vrsku, rukavic a bot ne
  • vyska utoku je to co by si mal zvysit aby si triafal..armor tuto hodnotu znizuje..

    moj mag robi riadne demage zo vzdusnou magiou..obcas sa mi podari dat dmg aj 400
  • Mohl by mi nekdo poradit, jake dovednostni body a expertizy mi muzou pomoct zamezit tak castemu missovani u trp-tanka? nejenom ze se zakladnim utokem trefim zridka, ale i aggro mi missuje casto i 3x zasebou . Potom jsem jeste celken zmateny z elfiho lucaka, bral jsem ho na prilezitostnou regeneraci a leceni jedu ( mag ma dost prace uz jenom s celestial armorem a debuffy), coz me donutilo tlacit ho do mystiky a magie, ale jako dmg dealer je pochopitelne k nicemu a mam spatny pocit ze vybalancovat to mezi dykou/lukem a magii to bude nad jeho moznosti.
  • Takže jsi taky zapšklý moula, když vidíš urážky v jakémkoli příspěvku a plusu. Hodně štěstí v životě přeju ;)
  • Sorry ale ja ti za to fakt musel dat bod dolu :), nic osobniho.
  • ne
  • Nevi nekdo jestli je ve hre moznost vybirat si mezi Arcimagem a stat se Lichem? Tohle byla paradni vec v predchozich dilech :), dycky jsem se dal na Liche a siril zkazu a masil nepratele temnou magii. Takhle to vypada totiz divne, mate Arcimaga, kterej zna cernou magii, to k sobe proste nepatri, a uz vubec na v Might and Magicu. Je tam tedy moznost zmenit se v Liche :)?
  • Bohužel, (ne)optimalizace téhle hry je opravdu příšerná. Vypadá skoro jako Quake 3, ale je náročnější než Crysis. Neplánuje se nějaký update?
  • janchor
    Inu, toho času na cokoli včetně her je prostě míň, než bylo v jankovskejch letech. Navíc nejde jen o čas, ale o objem zájmů, kterej s věkem nabobtnal a člověk už v palici neudrží jednu hutnou hru a její pravidla, protože se mu tam tlačí s hromadou dalších věcí. Taková hra, byť sebelepší, pak z principu nemůže dostat stejnej prostor, jako klasiky z mládí. To je celý.
  • myslím že ubisoft ma dost prostredku aby udelal normalni hru a ne krokovaci. navic s takhle slavnou značkou. ale chápu že produkční hodnota takové hry by byla moc vysoka a návratnost asi nízká (rpg moc lidí nehraje)
    Takhle to maji levne, nemusí delat animace, modelovat charaktery a dokonce mají engine a všechno hotove s homam VI, stačilo jen približit kameru do first person pohledu. dokonce i nepratele jsou ti sami co v homam šestce *3*
  • Presne tak se prezentujes ty-jako troll a pitomec. Pocet souhlasnych plusu u tveho prispevku je mi zahadou. Asi jsem porad jeste naivni....
  • Taky to nechapu. Prakticky kazdy se diva na filmy nebo cumi na TV,ale par hodin tydne u hry, na to cas neni?
    Bud te to bavi nebo ne. Nic vic v tom neni
  • Ne. Jenom nesnasim lidi co druhe urazi pro jejich jiny nazor. A podle poctu plusu je vas takovych bohuzel hodne
  • grimmrock diky tomu ze jsou souboje akcni nejakou tu nevybalancovanost schova. Proste nefunguje na principu..das dostanes, kde je pak kazda chyba v balancu postav daleko vic znat.
    Proto to nikdo moc neresil, většina potvor sla uklickovat, zavrit za dverma, utéct před nima..atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší