Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jim to kolego nastíníme ideální konfig - voni totiž neumí číst mezi řádky - to tak dáme dohromady Transport Tycoon (či Spellcross) a máme čtverečky, dokonce výškově stavěné, vezmeme systém freewalku/freelooku z Ultimy pro běžné "lítání" a řízneme ho tahovkou pro boje ve stylu HoMaM či zmíněné Realms of Arkania (sdílejí jednu mapu - nativně převzaté čtverce), která se spouští automaticky v případě útoku/boje a "stretchuje" podle velikosti bojiště... Mám navolené rozložení družiny/jejich pozice, které zůstávají vždy zachovány, pro boj - jakmile překročím s postavou určitou vzdálenost od nestvůry, mohu utéct/opustit bojovou mapu - tento systém samozřejmě pohodlně řeší i střeleckou úroveň boje. Kouknu na Gothic a co nevidím? Vidím "funkční ekosystém" (zviřátka se navzájem i papají) - mohu dále taktizovat...

    Toto by prosím mohla být hra, která má nárok dostat 9/10 pakliže nabídne dobré řemeslné zpracování/jednotnou koncepci na všech úrovních a jejíž nároky v případě, že by byly stejné jako u recenzovaného hnusu, by byly adekvátní...
  • Tak tak. Jak clovek vystuduje a zapoji se do pracovniho procesu tak toho casu je min a min. Kde jsou ty casy, kdy jsem Deus Ex nebo Mass Effect dohral driv nez co ted cca 2-5 mesicu :-)
  • Keyz
    Zde nelze jednotky, stavět do formace. Stojí v řadě.
    Je zde zcela jiný systém a podle toho je potřeba hrát.

    Tedy podle toho to sestava :)
    Hlavně si přečti přesně co který skill dělá a taky co dělají kouzla:
    http://forums.ubi.com/showthread.php/816645-Spell-System-Explained-Forums
    To hodí a podle toho lze vybrat aniž by si pak divil, co to je za debilitu jako já.

    - Je dobrý mít v partě někoho kdo má hodně: Might, Magic a Perception. Jestliže najdeš tajnou značku a chceš jí otevřít, tak to právě testuje hodnotu jednoho z těchto skillů (tuším podle typu značky). Ale není to nutnost. Já to nemám a nepo*ral jsem z toho.
  • Hola, kdo mi poradí? Udělal jsme si takovou klasickou družinu, jeden uber tank, jeden hbitý damage dealer, lučištník a čáromrsk vzadu. Jenže ono tady není vzadu! Asi jsem něco přehlédl, ale nepřišel jsem na to, jak svoje postavy schovat za tanka. Dungeon master a zbytek starých pecek to měl jednoduché. Podle toho, ze které strany protivíci šli, mohli útočit právě na dvě postavy ve 2x2 mřížce. Tady stojím tváří v tvář prvnímu pavoukovi a rub, čáromrsk je v mdlobách. To přece nemůže být záměr, nebo ano?
  • Kolego, vládnou nám mudlové, kdo by tušil, že slovo "desktop" dostane tak smrtící absurdní příchuť, hlavně že konzole brzdí technologický pokrok...
  • Souhlasím. A výhoda tahových bojů ? Tak se to říct, nedá je to možnost může to být tak nebo tak. Autoři se rozhodli dát boje na tahy. Mě to nevadí spíš to uvítám. Nabízí se tím totiž nové možnosti taktitky - když máš mozek můžeš díky správné taktice porazit i mnohem silnější soupeře.....stejně jako to měl ve své době Albion, nebo Shadow of the Riva......tahové boje mi nevadí. Jako mi nevadí nic na této hře. Nechápu otázku typu: "proč tam sou tahové boje ?" , je to stejné jako ptát se proč v hitmenovi můžeš zabít na milion způsobu a přitom by stačilo jenom střílet že?.......je to součást hry, tak bylo koncipovaná...jestli hledáte hru jinou, nehrajtu tuto....
  • Jenže já se jej nechci dočkat - já se chci dočkat evoluce (jak po stránce hratelnostních mechanik, přístupu k tématu, tak po stránce technologie) - pokud chci Ishar, zapnu si dosbox a pařím! Zpátečníky, jako je ten tvůj vážně nebudu podporovat...
  • Komu není rady tomu není pomoci, bez tedy hrat tahove RTS kde se muzes otocit, lol, achjo, a dobrou
  • Kupodivu, posel Ishar ( i když to je skoda) a ne MM. Kdyby jsi nebyl podivin a tupec, tak by ti doslo ze prave diky tomu ze tahle nova MM muze mit uspech zvetsuje se sance ze někdo udela třeba ten tvůj oblibeny Ishar, ale holt to by sis nesmel videt jen na spicku nosu a zrejme pod vlivem nejaky drogy nepsal kraviny v pet rano *3*
  • Víš, ono by to šlo, kdyby páni umožnili útěk a hra disponovala např. "semi" systémem viděným např. v Realms of Arcania - volný pohyb, při boji by to přeplo do taktického módu "ala" Heroes of MaM... Jenže takhle máš tenhle zpátečnický kýčovitý a nelogický všeprostupující dortík...
  • A už pomalu šetři na mašinu, která ho utáhne...
  • Za deset let možná objevíš MUD...
  • Dál si krokuj zpátečníku - vrchol tohohle vašeho opěvovaného vtipu...
  • Isharům to nesahá ani po kotník - sága Might and Magic byla vždycky jen nabubřelá kopa všemožných barviček, byla symbolem překombinovanosti, kýčovitosti atd. - já osobně jsem byl rád, že pošla...
  • Když vím, že umřu tak jsem chtěl logicky utéc a nešlo to. To same když potkáš monstrum na které nemáš a musíš to nahrát.
    - Co mě více debilní je ten pohyb. Vystřelí po mě lučišník tak vystřelím taky mím lučišníkem a další postavy nemohou nic dělat jestli, nemají zbraň na dálku. Přesunout se nelze. Strašná blbost. Tedy to pak je dobrý mí všechny s lukema a je to.

    Tahové souboje v tomto provední u Dungeonů je prostě blbost. U RTS to je OK, když každý jednoka se pohybuje sama a lze to otočit.
  • Snad teda vymřete - tahat do škatule s vámi Ishar, nedejbože Rivu... Ty voe - já vím, vy tomu říkáte "různorodý obsah"...
  • Kupodivu, nepratele jsou na tom stejne jako ty, nemůžou utéct a když něco udelaji uz se nemůžou pohybovat, docela fer ne?
    nevim co si někdo stezuje ze nemůže utéct, ucel je ty potvory zabit a ne před nima utikat, me za celou dobu co jsem to hral, ani jednou nenapadlo ze bych mel utéct, nevim k cemu by to bylo dobre.
  • Kdyby jsi trochu sagu MM znal, vedel by jsi ze ona studna není náhražka za sklep s krysama, ale připomínka dungeonu z Might and Magic 6 který byl také v Sorpigalu, také ve startovni lokaci a také se tam zabíjela pavouci kralovna.Vazne, dřív nez zacnes kydat hnuj ocisti si vidle, nebo se ti muze stat ze je uz z toho hnoje nevytahnes a budes tam smrdet naveky:)
  • Dobrej monolog. *5*
    Evidentne to není hra pro tebe, coz je normalni, zadna hra není pro každého. Ale to neznamena ze je spatna, prave sposute lidi co na hrach tohohle typu vyrustali jsou spokojeny a nova MM se jim libi, a je i sposuta tech co se jim libi i bez te nostalgie.Osobne bych hre dal taky 8/10 a nebyt te zprasene optimalizace bylo by to vazne na 9/10.Kazda hra ma nejaky systém a pravidla, a ne každému se to musí libit, holt patris mezi ty co se jim to nelibi, co nadelame. Hra ma celkem uspech a pokracovani snad bude, coz je z mojeho pohledu super.
  • Lukáši - tobě jde o kejhák, nebo skončí v base, tady bude zástup lidí (heeej, fakt fronta až k nám na moravu, tomu věř), kteří mají takový smysl pro humor (smysl pro smrtící vtip), že tvé závěry a doporučení budou brát jako pokus o zabití...

    To je síla...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší