Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bud rad, ze ses nenarodil o nekolik let driv, to bylo rpgcek s tahovymi souboji pomerno hodne. Asi bys trpel :) Ale uprimne tomu moc nerozumim. Vetsinou narazim na velke fandy serie MM, kteri maji v oblibe oba styly (jak kroky z prvnich 5 dilu, tak volny pohyb z 6+). Takhle vyhranene "fandy" moc nepotkavam.
  • Na Adventurer obtiznost je to fakt jedno. Dohral jsem to se 4 kouzelniky (2 x RP, 2x FM) a ze zacatku to slo jak po masle, ale pozdeji to bylo celkem tezke i na adventurera, kvuli resistum, ale dohrat se to dalo. Na Warrior obtiznost je vyvazena sestava rozhodne rozumnejsi, akorat bych se vyhnul lucistnikum, to je fakt zbytecne. Rozehral jsem si to podruhe, tentokrat na vyssi obtiznost v sestave Mercenary (Dual Mace + Heavy Armor + Warfare a pozdeji prejdu OP kombo Mace+Sword az najdu nejake Relentless zbrane), Bladedancer (Dual Sword + Medium Armor + Warfare), Shaman (Earth+Air a trosku Fire na antistun), Rune Priest (Fire + Light a trosku Primordial na identify) a zatim dobry. Mamushi byl sice otravny souboj, ale od te chvile pohoda. Na levelu 12 uz bojovnici drti vetsi dmg nez kouzelnici. Udrzuju Celestial armor, kdyz je potreba tak Stoneskin. Na skupinku soupnu Acid spray a pak to vykydlim zbranemi, pripadne pridam Fireball. Kdyz to jde do kytek, tak Regeneration, bojovnikama na sebe Challengem natahnu ty nejvic hitujici melee hajzliky nebo kouzlicim dam ranu pres palici at nemuzou jedno kouzlo kouzlit a mezitim s kouzelniky popiju lahvicky a jede se odznova. Zaroven jsem, na rozdil od nizsi obtiznosti, ocenil vice spiritu u casteru a nakonec zainvestoval i do experta Mysticismu, protoze pri delsich bojich svinsky dochazi mana. A je me celkem na prd, kdyz ma vysoky Magic, kdyz nemam manu na to, abych mohl kouzlit.
    Ale 100 lidi, 100 chuti. Pokud clovek nejak zasadne nezmsi kombinaci postav, tak se to da hrat se vsim, jen je tomu potreba prizpusobit styl hrani.
  • Kdyz jsem se dozvedel, ze vysla nova MM, uplne mi preskocilo srdce :-) Vzpominky na 6ku a 7ku mam dodnes. Pamatuji si jak jsme to s kamosem uplne zrali... bylo nam nakejch 11... Hral jsem i 8ku a 9ku, ale ty uz byly slabsi. Pro me osobne MM7 byla nejlepsi hra jakou jsem kdy hral. Do ty doby jsem takhle promakanou hru nehral... napr. vlastnit ve hre hrad a vesnici, ukecavat trpasliky aby vam ho opravili, rozhodovat o tom, jestli bude valka nebo ne... no a do toho samozrejme ta volnost a skvelej pribeh... A hlavne bylo supr, ze jste mohli zapinat a vypinat tahovej mod. Bohuzel jak tak sleduji tak v 10ce to bude nonstop tahovej mod- coz me dost nasralo !!! Jelikoz tahovky nesnasim :-D Takze porad vaham, jestli to mam zkusit nebo nee... zatim to na me pusobi tak, ze to bude predevsim o plneni questu a krokovani... skoda... asi uz jsem na hry moc starej :-D Jinak kdyby nekdo vedel o nejake novejsi hre na styl MM7, tak sem s tim :-) krome LoG to se mi nelibi
  • Jak to tak čtu, tak Grimrock by jsi zasloužil o bod více případně tohle o bod méně.

    - Grimrock šel ihned po vydání hrát bez editace něčeho a nebyly tam žádné zásadní chyby.
    - První patch co přidal do hry nastavení byl venku velice rychle
    - Grimrock hra od party amatérů vypadla mnohem lépe oproti nádheře za pár stovek od vélho studia
    - Zvuky monster bylo v Grimrocku lepší
    - Hádanky vyžadovali myšlení a nejvíce obtížné nebyli povinné
    ...
  • Jak to koukám, zcela nedůležité chyby jelikož v recenzi o tom není ani slůvko.

    To aby měl člověk kupu odkazů jak řešit jednotlivé debility těch co tohle pustili ven.
  • jo tenhle quest taky nešel :-D si snad stahnu torrent a bude pokoj
  • Ve hře je opravdu dost chyb. Pro ty co maji ve skupině bladedancera a chtěji s ním používat dýky, přidávám odkaz na návod jak opravit bug, díky kterému nedostanete odměnu "relic dagger" za splnění první časti Jassadova questu "nasbírat informace o 10 potvorách na poloostrově".
    http://steamcommunity.com/app/238750/discussions/0/558746994973442231/
  • tak na ten tvůj link jsem se už dostal - ale lidi píšou, že je to špatný a nějak to nefunguje. Sakra práce! to mě tak namíchlo. Se ani nedivim, že lidi stahujou torrenty, když placená hra nefunguje. Takže asi nezbývá, než čekat,, až uvolní patch :(
  • děkuju za pomoc. Dělal jsem to podle tvého odkazu a nějak to blbnulo. Jestli jsem to pochopil správně, tak jsem měl před začátek a konec tohohle - condition xsi:type="PrivilegeUnlockedCondition" privilegeID="1001" failState="DISABLED" vložit [ a na konec ]. Otvíral mi to Internet Explorer, tak jsem to editoval v notepadu a potom mi nechtěli načítat savy, tak jsem ty znaky [ ] zase odmázl a hra funguje - ale Lev pořád nemluví. Ten tvůj odkaz mi bohužel nefunguje :(. Ale i tak děkuju za snahu a pomoc
  • Tvl k tomu by měli dávat manuál jak editovat všechny soubory. Tupci, nezjisti zda to je OK a trvá jím vydat patch takovou dobu. Hlavně, že to má 8 a minimální technické vady.

    K tomu kdo měl na starost test hry: http://1url.cz/YGYj

    Tupec jeden. Se*e na to a ani patch ihned nevydají. Na fóru taky kašlou a řešit to musí hráči.
  • vidim ze se nezobrazuji xml znacky pro zakomentovani, takze pro info jeste link na patricne forum:

    http://forums.ubi.com/showthread.php/826555-Important-Notice-if-you-can%E2%80%99t-access-Act-2/page2
  • If you're stuck and can't get to the forge do the following:

    1. Go to where you installed the game (I bought it on Steam, so it would be C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Might & Magic X - Legacy)
    2. Go here: \Might and Magic X Legacy_Data\StreamingAssets\Dialog
    3. Open: LevDialog
    4. Delete, or comment, the 4 lines that look like this: condition xsi:type="PrivilegeUnlockedCondition" privilegeID="1001" failState="DISABLED". This is XML code and if you don't want to delete them you can comment them out like I did by adding [] (without the brackets) at the start and end of the line respectively.

    After that I opened the game, talked to Lev and was able to get to the forge.
  • jinak řečeno, ta odpověd "jsem připraven, můžeme vyrazit" zůstává šedivá a nemůžu na ni kliknout
  • Clovece, az tak padnuty na hlavu nie som, aby mi napr. prave TOTO nenapadlo, ehm *7*. Jasne, ze som Adblock SKUSAL vypnut a vobec to nepomohlo, takze usudzujem, ze povod tejto zalezitosti je niekde inde... *13*
  • hergot je super hra a fakt mě baví, ale mám problém v postupu. Udělal jsem všechny hlavní úkoly v I aktu ( maják, doupě zlodějů, vyčištění hradu od nájezdníků ) promluvil jsem si s tim zachráněnym guvernerem, predal jsem mu dopis a začal II. akt. Došel jsem do města pro zásoby a když se vrátim zpátky do hradu, tak ten "Lev" s Grifem mě nechce odvézt....pořád mele, že až budu připravenej, mužeme vyrazit. Není to tim, že jsem mezitím kliknul na paladinskej úkol vyčištění hrobek? ale jsem na 10-11 levelu - nedám ani ty dvě strigy, co jsou před hrobkou. Zákysník jsem nenašel, tak to píšu sem. Ale hra je jinak dokonalá a baví mě moc...krokování, nekrokování
  • Keyz
    Je to divný a nelogický. Ale takový to má pravidla a jde to hrát pak dobře. Jen je debilní, že se se musíš jinde než ve hře hledat co a jak funguje a co které kouzlo dělá aby jsi to nepodělal hned na začátku.

    Paradoxně, zde fungují nejvíce zvláštní kombinace. 4x mág, 4x lučišník + kopí.
    Z debility systému, kdy jedna akce zastaví pohyb celé party se nevyplatí mít jednoho lučišníka, protože jednou vystřelí a stojíš a můžeš čumět.
  • "Jeden týpan"? Proboha...
  • ogami
    Navlekat magy do platu preci neni nutne ... ja s tim problem nemel. Celestial armor, regenerace, buf na nafouknuti hodnoty armor, vodni stit snizujici obdrzene poskozeni az o cca 24 procent. Z pocatku, kdy clovek jeste nema tolik kouzel, je to tezsi, ale cca od pulky uz sem nemel problem s toudle kombinaci prezit cokoli i v obkliceni vicero skupin potvor. Casem sem kouzelnikum pridal i trosku do vitality a pouzival jsem na ne lahvicky, co zvysuji permanentne hp/vitalitu. Lucistnik je vicemene na prd, coz sem nastesti celkem rychle pochopil a orientoval jsem ho na boj dvema dykama a na uhybani, v boji na blizko ho pak malokdo trefi a po vyskilovani dyk ani to poskozeni na jeden cil neni zanedbatelne.
  • Díks! Každopádně tohle asi nepřenesu přes srdce. Muset navlíkat na mága plátovku (nebo ho jinak obrňovat) mi přijde jako úlet. Nemyslím si, že je to zábavnější než klasické rozdělení, které po létech evoluce vykrystalizovalo v rpg a zcela jistě není realističtější. Zajímá mě, jak je vybalancovaný třeba lučištník, který má poloviční damage a stejně musí stát v první řadě a dostávat čočku :)
  • A ty, Lukáši, vyber si, facka, nebo placka?!
    Posílám četyry razy vyplesk blesk v zrcadle!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit