Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To chceš jako říct, že v krizi, bez ženské, nepohrdneš ani dírou po suku?! Nebo co?! Proboha, mít Lukáše po ruce, bydlet v jednom městě, tak máte asi o recenzenta míň...
  • Přeci nejde o to jestli se mně líbí nebo ne, ale o to že dostane stejné hodnocení jako onen Grimrock například, což je prostě nesmysl. A zpátečnický systém to holt je. Jinak páskové s kecama recenze a subjektivno/objektivno vyližte si LCD.
  • Samozrejme ze to je problém zejména piratske verze, pomalu tady na games budeme mit poradnu jak nekde na warez foru:)
  • MMX jde hrat bez editace čehokoliv, když mas original a ne pirátskou verzi, pripadne kdyz nejsi lama a hru umis spravne aktivovat.
    Grimmrock mozna vypada hezky ale je strasne genericky, MMX je rozmanita na kazdem kroku, prakticky zadny dungeon z tech asi 25 co tam jsou není stejny.
    navíc srovnavani s Frimmrockem je uplne mimo, jedna se o dve uplne odlisne hry. Ale chápu, chodi se v obojim po ctvercich takze to musí byt stejne:D
  • rado se stalo *3*
  • tým stojící za MMX dělal doposud jen na nějakých malých mobilních hrách nebo podobně, tj. možná šlo co se týče "normálních" her o větší amatéry než jsou grimrokáři...a i ten budget od ubi co na tohle dostali nebyl příliš velký - levný unity engine, neplýtvání peněz na dabování všech postav, recyklace assetů z heroes her...
  • Attack Value (coz je stat, ovlivnujici sanci zasahu) zvysuje Perception, skill se zbrani, skill Dual Wield nebo Two Handed, a taky skill Heavy nebo Medium armor tak, ze snizuje penalizaci pri pouzivani brneni.
  • A co kdyz jsem vsechny krokovaci dungeony, ktere stoji za to (a ze jich zase tak moc neni, ne fakt nezkousnu stare SSI hry jako byl Pools of Darkness apod), uz dohral a nektere nekolikrat? Kdyz se vam ta hra nelibi, nekupujte si ji a nehrejte ji a nechte nam, zpatecnikum, moznost si jednou za cas uzit desitky hodin zabavy u krokovaciho dungeonu. Ne, MMX neni dokonaly, nicmene ja se u ni bavil a davam si to znova na vyssi obtiznost s jinou sestavou, protoze zadny jiny poradny dungeon na trhu neni a dokud nevyjde Grimrock 2, tak asi ani nebude.
  • Jo a block myslim perception neresi, ale kdyz vidim ze nekdo moc blokuje, proste ho Challenguju na Mercenaryho abych nemusel tak casto obnovovat Celestial Armor a mam cas ho kouzelnikama usmazit :)
  • Do 10. levelu jsem daval 1 Might,Perception,Destiny,Vitality. Ted uz na Perception kaslu a davam 2 Might, 1 Destiny a 1 Vitality, protoze mam hromadu Attack value ze Skillu zbrani, skillu Dual Wield a diky Expertovi v Armoru (u Heavy pujdu na Mastera, az zbydou body) mi brneni tak brutalne nesnizuje Attack value. Navic u Mercenaryho mam tu relikvii Prilbu za Uplay Body (stazeni aplikace uplay na androidu jich prida 10 :)) a ta dost brutalne zvysuje Attack value. Taky skill z Experta Warfare na neevadnutelny utok pouzivam proti bojovnikum a strelcum, kteri maj vetsi evade a kouzelniky majznu po hlave tim Skull bashem, pokud vim, ze prezijou do dalsiho kola, aby nemohli kouzlit.
  • Ne Grim by si víc nezasloužil, zato tohle by si zasloužilo dostat černého petra. Aspoň kdyby to nebylo tak hnusný.
  • A ja myslel, ze prave tohle je problem piratske verze, protoze jsem na to v diskusi nekde narazil, ale nejak se mi tohle nestalo (Steam verze s odemcenymi Uplay relikviemi.)
  • A hlavně CRTčko, na LCD tyhle DosBoxoviny vypadaj jak kopa výkalů.
  • Na to jaký team je shopno ubi postavit a kolik mají prostředků jsou tvůrci grimrocku amatéři i když velice schopní :)

    Zde by člověk čekal kvalita minimálně v technické stránce když na to mají a ten ten hnus co je náročný jako prase na GPU.
  • Kolego, jak jsi už napsal, fanoušci těchto paskvilů jsou zpátečníci. Kdyby to mělo alespoň nějakou úroveň jako ten Grimrock, ikdyž taky žádná sláva.

    PS: Všem komu chybí krokovací dungy doporučuju sehnat si někde 486 za pár korun a potahat abandonware a krokovat až do skonání věků.
  • Keyz
    Jak rozděluješ body u borců na blízko? Nabízí se toho dost krom Might a vitality.
    Je potřeba i Perception a možná Destiny.

    Skoro bych řekl, že ze začátku Perception aby jsi se měl šanci trefit i když tuším, že blok protivníka to neřeší.
  • !!ŘEŠENÍ!! - dle návodu solomon short - funguje to. Opravdu jen stačí v notepadu otevřít LevDialog a vymazat všechny !!!4!!! condition xsi:type="PrivilegeUnlockedCondition" privilegeID="1001" failState="DISABLED" včetně těch znaků, co tam po textu zůstanou. Po vymazání naskočil save a Lev mě odvezl do II. aktu. Takže díky za pomoc.
  • tak si udelej zalohu toho souboru a ty zminovane ctyri radky z puvodniho proste smaz... *3* Zkousel jsem to a funguje to :-)
  • no, u MM mne to krokovani prave nevadilo, jelikoz jsem to mohl vypnout, ale taky jsem to dost pouzival. Co si pamatuju, tak mi casto teklo do bot, takze jsem musel hodit zpatecku :-D Nebo jsem obcas neco jen probehl :-D Je mozny, ze to casem zkusim, jelikoz na me po nekolika letech zas prisla chut si neco zaparit :-D Problem je, ze pokazdy neco stahnu a po pul hodce to mazu... nema to pro me tu spravnou atmosferu.
  • ucho
    autoři Grimrocka nejsou žádná parta amatérů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit