Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt promiňte, ale to, že jdeme zabíjet pavouky ve studni místo krys ve sklepě je fakt míněno jako vtip? A za rohem je vlk co ho na zádech drbe zmutovaný pavouk a pět metrů od nich se z jejich vzájemné lásky tetelí naga? To je úroveň dobrodružství průměrného kluka ze základní školy, který právě objevil dračí doupě! Pravda, možná nebude úplně mladý, snaží se tam nabušit opět peskočičí velkolepou zápletku (možná první ročník střední)...

    Omg! Omg! Omg!
  • Tahle hra nemá žádné výhody, tedy doporučuji Ultimu Underworld z roku 1992 - ta už stupidní krokování neměla, zato atmosféru jak řemen. A to před podělanejma 22ti lety !!! PS: Srdcovka, moje první koupená krabice, ještě teď si vzpomenu jak sem řešil na 386ce EMS a XMS, abych to vůbec rozchodil, a přitom sem nevěděl co vůbec dělám, ale zadařilo se nakonec.
  • Srry Lukáši, ale tohle vidím na parádní úlet... Koukám na to a vypadá to jako typické překombinované klišovité fantasy RPG (mechanismy/příběhové pozadí), navíc "na hlavu postavené" (krokovačka v exteriéru, mstící se anchromechanismy) a technicky absolutně podělané = 4 max 5/10 (zlatý vybroušený krystal Grimrock)... Já osobně jsem byl rád, že tenhle druh víceméně vymřel (dortíky pejsků a kočiček přežívají např. v Elder Scrolls)... Sorry, že jsem tak krutý...
  • Může mi někdo vysvětlil výhodu tahového hraní v této hře? Vznikají naprosto debilní situace:
    - Protivník je 10 metru daleko a nemohu utec
    - Jestliže jedna postava vypije láhev anebo udělá akci nelze postupovat vpřed musím čekat na zásak protívnika na dálku
    ...
  • Jestli mě teda poťouchlý Lukáš přesvědčuje, že by to s dobrou optimalizací byl víceméně milník ve světě her (9/10), což se mi jako nezdá, tak si teda chvíli počkám na slevu/patche a může se těšit na "nostalgickou nótu" v případě, že se mé obavy naplní...
  • Mi příjde krokování trochu na hlavu v otevřeném světě (exteriéru) - pokud vím Might and Magic sága měla později freewalk - zkrátka tenhle systém mi dává logiku v dungeonu/kobce, ale jinak jej "trpím" (a obávám se následovníka Grimrocku)... A po technické stránce teda pjůser... No nevím, do tohohle se mi moc nechce...
  • v ten se modlim :)
  • tak nehraj dungeony omfg
  • ale no tak, je to 3x min narocny na max na crysis 3 na max
  • Grygar umí psát.
  • první akt bys možná nějak s přihmouřením obou očí rozhýbal, ale od druhýho aktu jdou ty fpska do míst kam slunce nesvítí...
  • Takže to se svým notebookem z roku 2009 s grafikou 4330 ani nemám zkoušet?
  • kaermorhen
    Výborná a výstižná recenze! Díky. *4*
  • plánuje, velká masa lidí na fórech steamu a ubi na tohle vehementně upozorňuje, takže se v blízké budoucnosti "performance patche" snad dočkáme...tragikomický je taky to, že jednomu týpanovi údajně u téhle gamesy shořel notes :D
  • kaermorhen
    Teď hraji s Defenderem a třemi mágy, což je občas trochu těžší. Tvoje parta vypadá hodně dobře. Není nad pořádný úder mečem. Díky za tip. *4*
  • kaermorhen
    V hlavním menu je možnost lepšího grafického nastavení. V menu ve hře to nefunguje. Ale to asi víš. *3*
  • nastesti se mi neztratilo, ale vzdy pri zapnuti a vypnuti pul minuty synchronizoval a nikdy se mu to nepovedlo.. takhle je to jednodussi...
  • i kdyz s ostatnimi nazory moc nesouhlasim, tak musim dat za pravdu ze parta 4 magu nemusi byt az tak spatna, s bufama a stitama jsou vcelku nezranitelni... idealni je podle mne ale varianta jeden mele a tri kouzelnici - bud bladedancer, nebo treba crusader...
  • osobne pod zemi nerad travim vic casu, takze mi tohle vyhovovalo... vic volnosti po mape sveta a mensi dungeony... naopak jsem trpil klaustrofobii v dungeonech, ktere mely vic nez dve patra... radeji preferuju tento styl nez Grimrock, kde jsi pod zemi neustale...
  • ja si na takove hry vyclenim dva vikendy, dam to na jeden zatah a pak se zase pul roku muzu venovat rodine.. herni cas M&MX ma byt kolem 30h a zatim mi to prijde vcelku realne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší