Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S prvním odstavcem recenze jsem se maximálně ztotožnil. Ještě jako školák na základní škole jsem celou poslední hodinu myslel jen na to, až si doma zapnu novou hru. Nadšení ze mne přímo sálalo, když se objevila chřipka, poté co odezněla vysoká horečka, jsem mohl místo školy, jako marodící študák, sedět vesele doma a hrát. A co potom letní prázdniny. Teď se musí člověk otáčet, takže nemoc není vítána, letní prázdniny prakticky neexistují a jak píše Lukáš v recenzi školní taška, potažmo pracovní aktovka nemůže letět do kouta jen tak z plezíru. Nostalgická vzpomínka na mne dýchla u této recenze. Asi jako v autorově článku o kartičkách v jednom z čísel nedávno (čti pár měsíců zpět) vyšlého levelu.
  • Špičková recenze. Zvlášť prvním odstavcem s taškou si mě dostal:)
  • No, dohrál jsem to na Warriora s 2x Bladedancer, Freemage a Shaman a bylo to super, bavil jsem se u toho stejně jako u Grimrocku, koupě nelituji. Přemýšlím, že to dám ještě jednou s nějakou zajímavou partou.
    Co se závažných bugů týče, vím akorát o jednom který mě i potkal, ale naštěstí byl řešitelný viz...
    Doporučuji nepoužívat Spirit Beacon, pokud jsou ve vaší blízkosti nepřátelé a vy se teleportujete do města, může se stát, že když z něho odejdete, dostanete se do permanentního combat módu a jediná cesta z něj je zabít ty nepřítele od kterých jste se teleportovali.
    Musím souhlasit s tím, že optimalizace je opravdu příšerná, spíše neexistující... na to že mám i5.5GHz + GTX780, tak to na několika místech nejelo ani 60fps a na jednom místě to byla doslova slide show - orkské hory (to zní divně) co jsou na severozápadě.
    Loadování mě ani tak netížilo, SSD si s tím poradilo celkem v pohodě a vždy to bylo v řádu pár sekund.
    Za mě bych dal tak hodnocení 7/10 a to jen proto, že jsem M&M fan.
  • Abych nezapomnel, vy co to hrajete nebo se chystate hrat. Vypnete si v uplay ukladani savu do cloudu. Nekolik lidi na foru si stezovalo, ze se jim ztratily, kdyz to meli povolene.
    • nastesti se mi neztratilo, ale vzdy pri zapnuti a vypnuti pul minuty synchronizoval a nikdy se mu to nepovedlo.. takhle je to jednodussi...
  • grygar možná umí psát to je ale všechno asi už zapomínáte na omyly typu deus ex invisble war far cry 2 a buh í co ještě a jeho kritika gta protože lukášovi to nešlo nainstalovat. odečtěte 3B body a zjistíte pravdu. pan lukáš grygar není schopen objektivních recenzí
    • ogami
      objektivni v tvem podani znamena co ... az s nima ty osobne budes souhlasit a ciselne hodnoceni se trefi do toho, co by jsi hre dal ty? to ale nema s objektivitou nic spolecneho :) ja ciselne hodnoceni vubec neresim, pac to ma minimalni vliv na to, jestli me hra bavi nebo ne ... a to je tak jedine, o co mi pri tom hrani de. resit, jestli neco ma dostat 4/10 nebo 7/10 uz je mimo moji rozlisovaci schopnost a dle meho je to ciste subjektivni nazor, takze nechapu to tvoje volani po objektivite.
      • recenze totiž mají být objektivní to že nevidíš rozdíl nebo tě nazajímá bodové hodnocení
        jen dokazuje že jsi trochu zaujatý nebo tolerantní.recenze má být nestraná ,hodnotit kriteriá jako kvalita story ,design levelů ,kvalita dialogů,technické zázemí,obsah vycházející z tématu
        a zda vše funguje jako zábavný celek. absolutně nezáleží na tom jestli se to někomu něco líbí víc nebo nebo mín.recenze občas klame tím jak poddajně je napsaná.viz alpha protocol 9z10 u mě znamená kvalitu,kterou jsem nenašel. totéž crysis 3 po přečtení recenze j.Möwalda jsem nabyl pocitu že vlastně je horší ale vlastně je to jedno takže 8z10.ne ne na objektivitě záleží nezapoměn že 8 a výš znamená že naklušeš do obchodu a dočkáš se jen zklamání.
  • Odulin
    Já jsem spokojenej. Ze začátku mě trochu mrzela ta (ne)optimalizace, ale už to neřeším. Pak mě nechtěl vzít na výlet griffin, ale i to se nakonec vyřešilo editací souboru. Jinak super, tak trochu nostalgický výlet. Tyhle hry u mě nějak nezestárly a vůbec by mi nevadilo, kdyby kromě Grimrocku vzniklo ještě něco dalšího.
  • Jinak, za ty necele 4 kila to fakt stoji: http://www.mmoga.com/Uplay-Games/Might-Magic-X-Legacy.html
  • Grygar umí psát.
  • Kdyz jsem se dozvedel, ze vysla nova MM, uplne mi preskocilo srdce :-) Vzpominky na 6ku a 7ku mam dodnes. Pamatuji si jak jsme to s kamosem uplne zrali... bylo nam nakejch 11... Hral jsem i 8ku a 9ku, ale ty uz byly slabsi. Pro me osobne MM7 byla nejlepsi hra jakou jsem kdy hral. Do ty doby jsem takhle promakanou hru nehral... napr. vlastnit ve hre hrad a vesnici, ukecavat trpasliky aby vam ho opravili, rozhodovat o tom, jestli bude valka nebo ne... no a do toho samozrejme ta volnost a skvelej pribeh... A hlavne bylo supr, ze jste mohli zapinat a vypinat tahovej mod. Bohuzel jak tak sleduji tak v 10ce to bude nonstop tahovej mod- coz me dost nasralo !!! Jelikoz tahovky nesnasim :-D Takze porad vaham, jestli to mam zkusit nebo nee... zatim to na me pusobi tak, ze to bude predevsim o plneni questu a krokovani... skoda... asi uz jsem na hry moc starej :-D Jinak kdyby nekdo vedel o nejake novejsi hre na styl MM7, tak sem s tim :-) krome LoG to se mi nelibi
    • Bud rad, ze ses nenarodil o nekolik let driv, to bylo rpgcek s tahovymi souboji pomerno hodne. Asi bys trpel :) Ale uprimne tomu moc nerozumim. Vetsinou narazim na velke fandy serie MM, kteri maji v oblibe oba styly (jak kroky z prvnich 5 dilu, tak volny pohyb z 6+). Takhle vyhranene "fandy" moc nepotkavam.
      • no, u MM mne to krokovani prave nevadilo, jelikoz jsem to mohl vypnout, ale taky jsem to dost pouzival. Co si pamatuju, tak mi casto teklo do bot, takze jsem musel hodit zpatecku :-D Nebo jsem obcas neco jen probehl :-D Je mozny, ze to casem zkusim, jelikoz na me po nekolika letech zas prisla chut si neco zaparit :-D Problem je, ze pokazdy neco stahnu a po pul hodce to mazu... nema to pro me tu spravnou atmosferu.
  • tak pri 6/7/8 som sa bavil a toto vyzerá že si zavspomínam na staré dobré časy.:)aj grimrok bol fajn ale tam mi chýbal ten otvorený svet s mestami a obchodmi/trénermi a pod.
    • pockej raci na Grimrock2 tam to mit budes...
      • v ten se modlim :)
      • Keyz
        Navíc podle obrázků to vypadá graficky o mno lépe. I když tam si nebudou města. Má to jiný příběh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit