Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • All bullshit trolls are useless...The man who saves our chick and ultimate alien ass kicker is back
  • Hail to the king baby!!!
  • Kdo v této diskuzi hrál duka v době, kdy vyšel, ať klikne na plus :-)
    • něco chci říct Duke patří mezi legendy Akčních her a neznam dobrou hru jak duke všecky akční hry jsou steorypni bez humuru atd ale duke má smysl pro humor,má rád holky,doutník,rock atd a kdo si myslí že to je sračka tak je blbej,když vyšlo Duke Nukem 3D tak v tej době to byla pecka hra pamětnici si to pamatujou a jestli si někdo myslí že Duke Nukem Forever nebude pecká a kritici to budou kritizovat za blbou hru mě jsou ukradení pro mě Duke bude a bude nejlepší hrou kterou jsem na PC hral !!! žádna jiná a jinak sláva krály Dukovi !!!!! a nikdo se mnou nemusíte souhlasit já vám taky nepíšu že třeba COD je blbost řeknu že je okopirovalo Medal of Honor byl první hrou akci valečnoou a pořád poslouchat že medal of honor okopiroval COD podívejte se na vydaní medal of honor a vydaní COD a pak něco kecejte !!!!!!
      • COD je nejlepši!!!!!!!! a ti seš debil *11* *12*
        • kdyz uz chces nadavat tak se aspon nauc psat
        • -1/10
  • No musím říct že ten trailer z roku 2001 je pořád mnohem víc kulervoucí než tohle, i když se očividně snažili. Tenkrát sem na něj čuměl s otevřenou hubou a i dnes si ho rád pustim... perfektní práce těch co ho tvořili .-)
    • ucho
      ano, ten trailer byl skvělý. dobrá hudba, akce, skvěle se na to dívalo. až na jednu drobnost a to, že je to PODVRH. v tom traileru nejsou žádné in-game záběry přímo z hraní. celé to naaranžovali a udělali jen filmek s připravenými věcmi a mapami, které udělali kvůli tomu traileru (patrně aby něco ukázali a vytáhli další peníze).
      aneb část komentáře bývalého zaměstnance: "...Everything you see in that trailer was phony."

      ale udělali ho dobře :)
  • Duke je Chuck Norris hernej scény :) ... ma svoj štýl :) .. je to mýtus :)
  • :)
  • me se libi veta "Did you think I was gone forever ? " :D
  • 33- nedáme rekord mínusů na Tiscali Games těch aspoň 50- *1* *1* Ok 50 mám dáme ještě 100- ? *2* *3*
    • Lidi vyhráli jste mi 50 Kč všem moc děkuji a ty + bylo fake abyste mně daly - hehe *1* *1*
      • Doufám, že jako poděkování účastníkům v diskuzi, si za to koupíš Pravidla českého pravopisu
        • Myslíš si že znalost českého jazyka má nějaký vliv na inteligenci člověka?
          • Rozhodně. Jen hlupák nezná svou rodnou řeč.
            • kaja: Myslím, že nechápeš psaný text. Kdo neumí rodnou řeč, tomu se prostě nedostalo rozumu. S hodnocením lidí celkově to nemá nic společného. I člověk s menším IQ může být frajer, slušňák, čestný atd. To ale nic nemění na tom, že stále bude jednodušší. Pak jsou primitivové, kteří jsou jen líní naučit se základy gramatiky a připadá jim to cool. A to jsou u mě rovnou hlupáci. Radši propaří stovky hodin ve WoWku než aby si přestali dělat ostudu v diskusích.
              Už ti svítá? :-)
            • Ty toho víš až ti z toho jde hlava kolem a je to vidět. Tvé posuzování lidí je směšné a jen doufám že z toho jednou vyrosteš.
            • kaja: já si to nemyslím, já to vím. Blbost je, že o tom vůbec může někdo pochybovat. Existují čestné výjimky, ale je jich míň než kousků ovoce v jogurtech D*nno*e (hvězdičky, aby to nebyla reklama).
            • Myslet si to můžeš ale je to blbost.
          • Moje slova ale pokud se koná o můj příspěvek jen jsem mněl sázku s kámošem a vy jste z toho udělali bůhví co prostě typický češi.
            • shame on us, a teď si sbal kufry a emigruj, dle gramatiky soudim, že jsi asi tatar.
    • tady jsi v Česku..nikdo ti to nedá, protože jsme banda nepřejících parchantů *12*
      • hm, v tomhle případě spíš lidé nefandí blbostem a zasírání diskuze nesmysly *7*
        • pravda :)
    • može byť aj -10?
      • Teď jsme se domluvili že i tak. *3*
        • ja som ti dal + takže sorry :D
  • Invaders must die !!! *1*
  • "Rest in pieces" mě dostalo :D ... už se těším na ten testosteronový nářez plný sexistických narážek, nahých bab a všelijak mrtvých cizáků prostřednictvím jednoho totálního macha. Slušnej jsem byl už moc dlouho *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit