Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tolko nadsenych komentarov, heh.

    Polda mna to upne obycajna priemerna fps len s tym ze to bude mat na krabici nalepene zname logo z ktoreho sa ide kazdy pos*

    Ale tak mozne je vsetko ze...
    • Proč by nebylo tolik pochvalných komentářů? Všichni jsme se báli, že kvůli zhovadilé korektnosti dneška se vytratí pověstný humor známý z jedničky. Gearbox ale dokazuje, že je to blbost a valí jednu hlášku za druhou. Proto to vypadá, že z toho nakonec bude pecka.
    • Měl bys přestat diskutovat, dokud je čas. Bacha ať ti neuteče match v codku a halo.
      • Amylee.Anderson
        Já s nim souhlasim a CoD a Halo fakt nehraju.
    • Amylee.Anderson
      Pravdu díš soudruhu.
  • nemám radá Duka, protože mě jaksi nevzrušuje střílet tygropolicajty, lítající chobotnice a další trapný emzáky a hraní za vymaštěnou, silikony vyhoněnou holyvůdskou smažku už vůbec ne,
    death to the shit baby *2*
    • no jo prosimtě běž si hrát ty sračky steorypni bez hůmoru a tak !!!!!! a jestli si myslíš že Duke není hra dobrá a proč se teda kdyby si minulosti proslavila svým humorem gestem atd no
      • No i ty se urcite brzo proslavis jako hůmorista : D
        Je fakt ze "Mesája" to pise jak uplna pütcha, ale ma pravdu. Teda... tu hru popsala spravne: "tygropolicajti, lítající chobotnice a další trapný emzáci a hraní za vymaštěnou, silikony vyhoněnou holyvůdskou smažku"... to vsechno tam je.
        Nekdo to povazuje za "hůmor", nekoho to "jaksi nevzrušuje"
        Ja se tenkrat v tech nejakejch 12ti letech u Dukea 3D pobavil az az - ale dneska?
        Nevim teda. Dalsi 18+ hra, ktera je ocividne cilena spis na pubertalni publikum.
        Koupim to mozna po slevach a dam mu sanci - treba to nakonec vtipny fakt bude..
        • @Crook ja len tolko ze mass effect 1 bol 1000x lepsi ako jeho pokracovanie... ME2 stratilo vsetko co z ME1 robilo perfektnu hru *11*
        • to jsem netušil, že má Duke někde silikon, to už má spíš někdo z píšících v hlavě nas*áno viz mesaja a spol.

          Tolik trollů v jedný diskuzi se hned tak nevidí.
          • Mno asi myslela steroidy, ze.. Ja jen cituju.
            Chapu oba tabory a doufam ze nakonec budu patrit k nadsencum.
            Ted jsem ale spis skeptickej - nostalgie me zatim nepopadla, sexisticky (a prominte ale fakt STUPIDNI) hlasky nedelaj dobrej humor, ze by hra po vsech tech zpravach necim prekvapila taky neverim.
            Jestli jsem proto troll tak mi to je straslive lito
            • jj, tak nějak, moje vlastnosti takový nejsou a v reálu těžko říci jak bych na to u někoho koukal, ale na Dukovi prostě žeru jakej je to namyšlenej, egoistickej, sebestřednej namachrovanej, narcistickej parchant, kterej je ale takovej úplně právem a má všechno na háku, s nikym a s ničim se nemaže, prostě macho king of cool a komu se to nelíbí tak ho vykydlí : )
            • Já rozhodně nejsem sexistickej steroiďák, ale to neznamená, že v tom virtuálním světě mě to nebaví. Taky nevraždím lidi, ale Dextera miluju.
              Dívčina nepochopila, o čem hra je. Je to oddychovka především pro nostalgiky, ne pro puboše.
              A zaplaťpánbůh za politickou - feministickou - nekorektnost. Už mi leze krkem. Do USA nemůžu, by mě zavřeli hned na letišti, protože bych musel někoho asi zbít :-)
            • tak pokud je matroš ten steroid, tak co asi sakra myslela tim silikonem? :D taky steroidy? jak říkám, spíš má trochu vyhrabáno.

              Nějaká hláška je slabší, nějaká lepší, tak už to chodí, i mistři kolem Cimrmana maji slabší chvilky : )

              Ano, každej rád vypne, proto mě to baví, mám rád chytrej humor i tenhle jednoduchej, ale účinnej. K tomu srovnání, myslim, že si si nevšim detailu a to je ten, že lidé
              to označují za srágoru ve srovnání s předchozím dílem a podle hodně lidí je to označení v porovnání s F1 nebo F2 úplně trefné, myslím si to taky. Kromě toho jsou jednoduchý filmy či hry, který jsou stupidní a o ničem, ale pak máš jednoduchý filmy a hry, který ale pobaví a jsou vlastně vynikající. Plácnu, máš tu Policejní akademii a máš tu Byl jednou jeden Polda, už si rozumíme co tim myslim? Pak neni těžké pochopit že lidé vynáší do nebes primitivní hru, zatímco jinou tvářící se s vypadající složitěji schazují, ono totiž o to vůbec nejde, hlavní je výsledek, ta hra nebo film může bejt třeba nejinteligentnější na světě, ale když nepobaví, tak se může jít zahrabat a je to o ničem :)
            • Tim matrosem asi myslela prave ty steroidy. Coz by bylo i pochopitelny. Ale co ja vim - vysinuta asi fakt je..

              Jinak ja tim stupidnim humorem myslel veci jako "Id still hit it" na ceckatej hnus. "Shake it baby" je proste asi uz Dukeuv trademark.

              Kazdej obcas rad vypne a necha se unaset takovouhle brainless zhovadilosti - ja asi nakonec nebudu vyjimkou.
              Co ale nepochopim, ze lidi, ktery oznacujou hry jako Fallout3, nebo Mass Effect2 za "sracky pro vylizany masy", pak slintaj nad necim jako je Duke Nukem. Teda tim nemyslim primo zdejsi osazenstvo - tady ty lidi nijak neznam. Mozna jsem si do tyhle diskuse prinesl prave tohle lehky rozcarovani - takovymu chytraj bych pak fakt "s chuti naflusal do xichtu" ; D
            • když je podle ní silikon steroid, tak co znamená to o tom feťákovi? nevim, že by Duke ujížděl na nějakym matroši, tak jako tak, je ta slečna trochu švihnutá a jen provokuje.

              Pokud se ti nelíbí humor Duka, tak prostě nejsi nalazen na stejné vlně a neni to hra pro tebe, těžko ale můžeš tvrdit, že je to stupidní protože se ti to nelíbí, ty se sice při hlášce "shake it baby" na adresu striptérky nezasměješ, ale mně se to prostě líbí a nejen mně, Duke je zkrátka takový "king of cool"

              pardon, troll nejsi ty, to bylo jen konstatování mířené na ty očividný pokusy o flame. *7*
      • DSemik
        Chápu že někdo píše v rychlosti, ale co ta druhá věta znamená?
    • Každý na to má jiný názor, a já říkám, že pokud to nějak zásadně nezmršej, tak to bude nářez roku! *1*
  • Black_Hand
    ja cekam ze to bude jako Expendables. nebudu mit zadny velky ocekavana a nakonec me nadsazena akce pobavi vic nez u legendarniho Komanda.
  • Duk byl legenda a to díky tomu že v době kdy vyšel hry neprocházely cenzůrou ! Jen doufám že dnes tam dají na krabici od 18+ aby to ti cenzoři neposr... *12*
  • hell i would still hit it :D tak vyzera to zatial luxusne..... uz sa tesim
  • MrSanta
    Muhehe, už to video někdo nahlásil, že v něm může být nevhodný obsah pro některé uživatele. Bodejť by tam nebyl nevhodný obsah, vždyť je to Duke Nukem!!! Celá ta hra je nevhodná pro některé uživatele *1*
    Ku*va, já se těším.
    • jj hra je nevhodná hlavně pro ty "uživatele" který nemají smysl pro humor, nemají rádi pivo, perfektní "nekorektní" hlášky a vůbec všechno co dnešní ne-přizdis*áč miluje :-D
  • Amylee.Anderson
    Tohle bude píčovina už jenom proto, že to vyjde.
    • Ty taky nejsi d*bil jen proto, že ses narodil.
    • Amylee.Anderson
      Děte někam s těma mínusama. Není to náhodou podobné Crysis, Far Cry, Serious Samovi, Halo, Doomu 3...? Prostě slátanina pod jiným jménem. Dneska už neumí vymyslet nic originálního. A Duke Nukem Forever byla prostě taková hráčská modla a jediný kouzlo v tom bylo, že prostě nevyjde. A teď si nějaký chudáci chtěli nahrabat prachy na tom, že udělaj legendarni hru. Ani ň.
      • O hrách, který jsi vyjmenoval, tvůrci neměli ani tušení. Dvanáct let sbírali nápady. Že někdo přišel s něčím podobným během té doby, to je fuk. DN je modla kvůli prvnímu dílu, ne kvůli dlouho nevycházejícímu pokráčku. Ale to by dítě nepochopilo.
        Bude to zábavná rubačka, jestli se ti to nelíbí, nekupuj, nehraj, nekomentuj.
      • troll, ale zkoušíš to dobře *7*
        • Amylee.Anderson
          Nauč se používat slovo troll.
          • Běž do kuchyně a udělej my sandvich -.-
          • A ty radši mlč. Tvoje názory jsou na facku a mínusů máš ještě málo za ty kecy.
    • Ty jsi též taká píča :D
    • To je věc názoru.. stejná věc se dá říct například o The Sims :-)
  • Pravej_PipMan
    Heil to the king baby :D

    tohle smrdí dukovinou. A to je dobře. Jen ty cenzorský rozpixelovaný čtverečky to kazej
  • Nemůžu jinak než říct, že v porovnání s tímhle je každá FPS za poslední desetiletí vzrušující asi jako partička šachu, je to absolutní nářez, který tu nebyl už hezky dlouho.
    • No, pár nářezových FPS by se našlo. A nepředbíhal bych, dokud to nezkusíme naostro.
  • Vtipny a po takove dobe, kdy jsem hral puvodniho Duka (v te dobe jako teenager) se fakt tesim. Nejaka necenzurovana verze videa by nebyla? :-D
    • Video je jenom to cenzurovaný a ve hře cenzura nebude(možná v německu) ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit