Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jenom proto, jaký ta hra vyvolává zájem a kontroverze (viz. příspěvky v tomto fóru), to bude nářez. *3* Po letech cítím ve vzduchu něco revolučního... Když ne v technologii (grafika), tak v návratu ke starým dobrým kořenům. A že Duke má pěkně tuhý kořínek (ten v kalhotách zřejmě taky - trailer je zase samá lehká dáma), o tom nemůže být sporu, když přežil tolik let vývoje. *5*
    • Amylee.Anderson
      To bude revoluční v tom, že někdo vydá něco, co se vydat původně vlastně vůbec nemělo a mělo si to v původní myšlence zachovat status "lákat, nevydat". A myslíš, že to prošlo tolika letým vývojem? Tohle nemá s původním konceptem nic společného. Alespoň mohli zachovat grafiku. TO by byl revoluční počin na dnešní trendy.
      • prave ze uz to meli vydat davno...v roce 1998 kdyz uz to prezentovali...jenze chteli dokonalou hru tak presli na jinej engine kde uz to vypadalo taky hotove viz trailer 2001 kterej podle me nemel obdobu na svou dobu...pak udelali zase stejnou chybu prekopali engine aby byli s dobou a zase nanovo viz trailer 2007 takze puvodni koncept je zachovanej akorad je v modernim havu... je to stejna hra ktera byla v roce 1998 akorad ji porad predelavali do novyho havu :-) takhle sem to aspon cetl.. :-DD
      • myšlenka "lákat, nevydat" ti vývojáře nezaplatí ...
  • Hairy Ass: Já mám 17 a jako malý jsem hrál Duka 1,2 i 3D ještě na 486ce. Tak bych neřekl, že to dněsnímu dorostu moc neříká *3* . Jinak jsem na to hodně zvedavý.
    • Tak dobře, beru zpět.

      Jen dotaz, máš 17 čeho? *2*
      • *1* ...17 let *1*
    • jo to kdyz me bylo 17, tak jsem si ho tehdy nahral u kamose stastne na diskety a doma me nesla jedna z nich precist... fajn doba.
  • totalny blbost je to *12* *12* *11* si raci zahraju call of duty *5*
    • skoda ,ze to tady ale nikoho nezajima :-D
    • taky mam rad palacinky
    • Pravej_PipMan
      troll? Bacha na to, ukamenujou tě *1*
  • Pres vanoce jsem hral verzi s novymi texturami a po tech letech jsem se super pobavil. Dokonce jsem vzpomnel na ruzne zasita tajna mista. Moc fajn hra a diky ni jsem si uvedomil, ze hry hraji uz vic nez 16 let *8*
    • Jak to vypadá s těma texturama? Kdesi jsem kdysi četl, že to připravujou, ale netušil jsem, že to dodělali...
      • Je to uz davno co jsem hral puvodni verzi, ale rekl bych ze tahle HiRes je kompletni. Nechci tu dvat linky na stazeni, ale mam dojem, ze tady: http://www.proasm.com/ najdes vse potrebne. Zabava je to porad VYBORNA !
  • Stejně to budou hrát děti,puberťáci,dospělí,důchodci.... *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • DN je hra mojho detstva, len neviem ci to fakt neni pozde po takej dobe, vtedy to bolo nieco uzasne hrat duke ale dnes uz sa na to az tak netrasem.
  • Ty Prodigy k tomu sednou " Invaders must Die "
  • Trailer v pohodě, ale proč si v 2K pořád myslí, že čím více sprostých slov, tím víc "dospělá hra"? Mafii II tímhle přístupem pěkně zkazili, při hraní jeden neměl pocit mafiánského, ale spíš teenagerského prostředí. A ještě se s tímhle 2K chlubili.

    Duku, nedej se! Máš být drsný, ale ne laciný!
    • No hned se neopupínkuj.
    • misho8723
      Že by boli príliš sprostí v Mafii 2? Videl si film Mafiáni ( Goodfellas) ? Pochopil by si, že Mafia 2 by sa mohla aj schovať pred týmto filmom, čo sa týka nadávok.. mne skôr vadilo, ako sa tie nadávky nehodili ku tomu ako rozprávali, ale nie preto, že by ich bolo veľa
    • Ja hral mafii2 s anglickym dabingem, a tam padalo vsemozne tvarovany "fuck" tak jak se slusi a patri. Stejne jako v kazdy jiny gangsterce.
      Pokud to nekdo hral s tou ceskou hruzou tak se nemuze divit ze je mafianska atmosfera pryc..
    • ucho
      řekl bych, že sprostá slova v Mafii 2 nemá na svědomí 2K, ale samotný scénář. pak už záleží na herckém podání těch vulgarit...
      • Pravej_PipMan
        tam nebyl problém v četnosti vulgarit, ale jednoduše v tom, že se linuly z úst lidí, kteří zní poměrně slušně. Zejména Vito měl spíš hlas slušňáka, kterej pomáhá babičkám na přehodu. Ten herec snad hrál i v růžový zahradě....
      • Black_Hand
        velky vavra?
  • Skoda tech pixelu bez AA na kazde prkotine. Nesnasim hry, ktere jsou 18+ a je tam cenzura, fuj!
    • Ve hře samozřejmě cenzura není. Nejdřív se zamysli, než začneš plácat kraviny.
  • Tak nějak nechápu, proč, když je na začátku hodnocení pro dospělé, je v tom traileru cenzura? *7*
    • jak už psal dřív ta cenzura je jenom v traileru ve hře nebude
    • DSemik
      Jak potvrdil Kane & Lynch 2, ty čtverečky mohou ve finále působit lépe, než kdyby se to nějaký grafik snažil vymodelovat.
    • protože ve finále to stejně budou hrát děti *5*
      • Jelikož se k dětem stejně dostane všechno (a kdo si namlouvá opak, je s odpuštěním dost naivní), tak by potom musela být cenzura úplně na všem.

        U DNF si myslím, že to budou hrát starší hráči, kteří DN ještě zažili, dnešnímu "dorostu" to moc neříká, krom fórků na nekonečná odkládání vydání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit