Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela vtipný komentář. Shift1 i Race07/PRO/On používají stejný podvozek - engine gMotor2, který byl vyvinut studiem ISI a používá ho i jejich rFactor. Shift1 má nadstabu, která poněkud arkádizuje fyziku, ale když se tato vrstva vyblokuje (Sharp Tyres Mode), tak prakticky nejde poznat rozdíl mezi RaceOn a Shift1. Shift2, prosím, hodnoťte jedině s patch 1, který odstraňuje controller-lag a dost výrazně mění požitek z jízdy s volantem.

    V současné době nejrealističtější simultor aut, který není jen pro profesionály, je iRacing 2.0, jehož poslední model fyziky pneumatik se podstatně více blíží k tomu, co je v Shift2, než tomu, co je v rFactor či Race07/On. Nebude to tím, že ve skutečnosti rFactor/RaceOn docela hodně věcí zjednodušuje a vy jste na to tak zvyklý, že cokoliv jiného neuznáváte za dostatečně realistické. Připomínáte mi rozvášněné fanoušky iRacing, kteří příšerně zkritizovali novou fyziku pneumatik v iR, že je nerealistická, přitom podstatně více odpovídá realitě než ta předešlá.
  • vsimnete si te extremni podoby s codem. uz sem to nekde psal. Tim ze se bude vyzdvihovat takova kopa hnoje jakym cod je se jen otevira pekelna brana dalsim hnojum. A uz je to tady. SP mise kratsi nez fillm :D mechanismy slusne receno slabsi tak co s tim? Jedine nekupovat! tak date najevo nesouhlas s vyovjem. Jenze to dopadne stejne jako s codem. Koupi si to kde kdo.
  • no ten prepocet na straveny cas neni dobry pac urco existuje taky nejaky nfs fanatik ktery toho najezdil mraky. Ale jinak souhlasim ze co se tyka modu a komunity kolem te hry je rfactor uplne jinde.
  • tak pozor shift 1 je dobra hra i dvojka neni uplne nejhorsi. Sice jizdni model nesaha simulatorum od simbinu(stredni trida) ani po kotniky ale hrat se to da. Me osobne nebavi moc ty arkadove nfs ale to je tim ze kdyz jezdim vyhledavam spis realnejsi pojeti jizdy nez co nabizi nfs.
  • Shifty jsou sice úplně jiná hra a název "need for speed" se k nim až tak nehodí, ale hry to jsou skvělé
  • Úpadek začal vydáním Most Wanted. A s Shiftama to uzemnili úplně
  • Grafika je výborná, nevim, co máte, lepší prostředí sem při závodech neviděl
  • Já bych jen za ty dvě tři hodiny sekal ruce a to jsem hru ani nehrál, takže nemůžu zhodnotit ostatní faktory. Takže tos jako vážně vysolil tisícovku a ještě se ti tak líbilo jo?
  • Hedex: Je to jednoduchý. Dvě a půl hodiny je opravdu extrém zvlášť u tříáčkové hry. Srovnávat ze Skyrimem je blbost, ale tohle ani srovnání pomalu nepotřebuje. V závodních hrách se dá udělat tolik věcí jako tunění, hromady aut, challenge, offroad, okruhy, závody, poháry... tady je kraťoučká předskriptovaná kampaň pár vozidel v no, řekněme třech hodinách. Za tisícovku! I kdyby tam byl nejlepší jízdní model všech dob a nejhezčí grafika všech dob(a to teda není) tak si to dle mého úsudku lepší hodnocení nezaslouží.
  • Řeknu jednu věc: v rFactoru mám naježděno jen v tréninkových single playerových režimech zhruba 6000 hodin, a to je v porovnání s některými jinými experty ještě slabota. Za hru jsem zaplatil 999 Kč, desítky modů a tratí zadarmo. Schválně započítejme ještě volant Logitech MOMO Racing, který mě stál 3495 Kč, a za těch pár tisíc hodin dostal řádně do těla. To dělá 75 haléřů na jednu hodinu hraní. A s tímhle NFS je to jak? *4*
  • Tak ja som to presiel pod 2 hodiny na normal. Neratam tie opakovacky po burackach.
  • Jen bych chtěl upozornit na jednu věc. V recenzi je napsané, že během 40 minut hraní budete mít jen 2 auta. To je nesmysl! Hned na začátku vám hra řekne že si auta můžete měnit na benzínce. Takže v závodě si zajedete na benzínku, hra se pauzne, vyberete si jiné auto a jedete dál.
  • Na co se těšim jsou HDtextury :) a pak další hromada módů
  • Posledni arkadova zavodni hra, ktera me fakt chytla byl Burnout Paradise. Super je taky Flatout 2 (toho si obcas dam online i ted) a uplne marnej neni ani posledni Driver San Francisco. NFS serie je herni upadek srovnatelny s Call of Duty. Nekupujte a ani to nestahujte! I v oblasti arkadovych zavodu na PC existuji tituly, ktere si vasi pozornost opravdu zaslouzi.
  • Strašná hra, v žádném případě nekupovat, nevím, jak za tohle mohou chtít téměř stejný peníze jako třeba za GTA. Tuhle hru by měli dávat zadarmo třeba ke žvýkačkám.
    1) Ovládání šílený, napřed nedotáčivý pak najednou silně přetáčivý. I když dáváte volantem kontra jak blázen stejně jde zadek dopředu.
    2) Grafika silně průměrná, ve městech spíš podprůměrná. Domy jsou prostě divný.
    3) Žádná garáž, žadné nastavení auta, žádný interier... nic.
    4) Velikost hry ve vztahu ke kvalitě a době hraní je až vtipná.
    5) Doba hraní = tak jedno sobotní dopoledne.
    6) Po dohrání příběhu nic zábavného = odinstalace. Spíš teda i před dohráním.
    7) Příběh tragický, udělali by mnohem lépe kdyby ho tam nedávali.
    8) Nevím co se na téhle hře tak hrozně dlouho loaduje, protože v ní nic není.
    Za litr je tohle fakt trapný. EA přeju co nejmenší prodeje.
  • *7* Vždyť recenze nehaní délku hry, ale otřesné mechanismy, které se ve hře objevují. Ale i tak, kdybys měl na výběr ze dvou podobných her - nedáš radši peníze za hru, která ti vydrží déle?
  • Gran turismo hraju offline a rozhodne to nekonci u 20 hodin :) Pro me je to hra, kde se vyblbnu, kdyz potrebuju zabit cas a zapomenout na moji cervenou fabii. Dava mi porad vic a neomrzi. U forzy pocitam to bude podobne. U herni doby RUNu by se opravdu nedalo pochybovat. Ta neni dostacujici. Za ty penize opravdu ne. Zahraj si Megarace 2. Je to 100 let stary a beztak lepsi, nez tenhle simulator motorovych bobu.
  • No, ono se pak údajně mají hlavně questy dál generovat náhodně v závislosti na skillech hráčovi postavy. Tvůrci přece jenom řekli, že Skyrim má být hra, kterou člověk může hrát navždy. >_>
  • Jazz
    Já zas nehodlám podporvat tu sračku Zgejrym.
  • Jazz
    So-so-so-souhlas!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit