Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, sice byly generovány z bloků ale jsou to snad jediné dungeony kde se dá opravdu ztratit a tím pádem to jsou pro mě nejlepší dungeony dodnes.....a proto mám daggerfall stále nainstalovaný....když dostanu chuť na kobku tak se vrhnu na jeden dungeon v daggerfallu se svojí postavou a hned je celej večer pryč (no občas ne a je štěstí a to co potřebuju najdu hned)
  • Jazz
    Ne *3*
  • Jazz
    Píčovina *3*
  • jj, clovek si vzal jidlo na dva tri dny (mysleno pro sebe, aby u kompu neumrel hlady) a sel do jednoho dungeonu pro quest item. Na druhou stranu ty dungy byly nahodne poskladane z ruznych stavebnich bloku, takze level design byl opravdu hrozny. To ve Skyrimu kolikrat zasnu nad tim, jak ty dungy udelali krasne.
  • Naštěstí doba nemožných křídel a přeplácaného tuningu je zaplaťpánbů nenávratně v propadlišti dějin a myslím, že právě oba díly Undergroundu byly použity na to "že to zrovna teď frčí." Oukej vyděláno jest a další underground jen tak asi nevyjde. Už to prostě netáhne.
  • Nemam nic proti tuningu, kdyz je decentni, ale od undergroundu to byly trvdacke vinyly, co nejvetsi kridla, poradne litaky, neony a co ja vim co jeste... Diky bohu, ze tohle do toho noveho hot pursuitu nedali.

    No a co se tyce te arkady, jasne, NFSka byly vzdycky spise arkadou nez simulaci, ale v tech prvnich dilech neslo prekonavat zatacky odrazenim se od stran a smykem s nohou na podlaze. Tohle prislo az se zminovanyma Undegroundama...
  • Joha
    Ani nejde o skalních fanúškov... aspoň v mojom prípade. Porsche 2000 som drtil a neuveriteľne som sa zabával, ale keďže sa mi už od detstva páčila tuningová scéna (tak isto aj filmy Fast'n'Furious s výnimkou Tokia) a každoročne navštevujem autosalón práve kvôli tuningu, sa mi Underground 1-2 páčili najviac a hlavne kvôli tomu že sa tam človek s tým tuningom mohol naozaj vyblázniť. Chýbali tam len policatji čo napravil Most Wanted ale tam ˇuz toho tuningu bolo oveľa menej.

    A čo myslíš tým "nasledne dilem Most Wanted zacala EA s temahle srackama, tuningy, arkada, hlavne at to dobre vypada". To akože NfS pred Undergroundom nebola arkáda? Hral si to?
  • Bavi me, jak vetsina "skalnich fanousku vzpomina na stare dobre" Undergroundy, pritom klasicky need for speedy jsou proste Porsche a uplne ty prvni dily. Serii Underground a nasledne dilem Most Wanted zacala EA s temahle srackama, tuningy, arkada, hlavne at to dobre vypada a co nejvic efektu at je to cool...
    Hot Pursuit me bavilo, kdyz jsem si odmyslel policajty, nitra a kochal se nadhernou krajinou v krasnem aute. Ale The Run si urcite nekoupim, za ty penize ta hra nestoji ani zdaleka...
  • sorry splets sem si GRID se shiftem :D ale i tak grid se ovládal dost dobře a byl velmi zábavný!!
  • tak ty jsi dobré konzolové jednoduché dítě :D:D:D:D Grid byl výbornej jen si musel mít volant a pohrát si s nastavením. Hot pursuit 2 celkom dobre???? :D takovej nehoráznej odpad sem už dlouho nehrál :D:D:D to sem si řikal že snad ani nemužou myslet vážně :D
  • Dobre, takze cilem autoru je udelat zavodni hru, kde se vlastne nejezdi. To dava logiku...
  • Sorry,ale konecne jedna s NFS co ma fakt zabavila, pravda ta grafiaka a optimalizacia bola o hovne, ale napad bol fakt super :) ja som si to fatk užil a z mojho pohladu davam 8 z 10. subjektivny nazor:)
  • je to smutne... po laskach NFS 3, Porshe a HP dlho nic... potom sa konecne objavi Shift 2 a novy HP... a takto to domrdat teraz
  • Teda...jakože...já ten Skyrim hraju HODNĚ hlemýždím tempem a co sem se koukal na seznam questů, tak po trošce matematiky mi to na nějakých 200 beztak výjde, ale 300? To by člověk snad fakt nesměl nikdy sprintovat, využít fast travelu, a musel by být odhodlán prošlapat každej mizernej metr čtvereční celý mapy. Krom toho, za 300 hodin by se vyleveloval do dosti závratných výšín a odhaduju, že by se tou dobou hra hodně zlehčila, což by moc zábavný nebylo. Já jsem už teďka po 70ti hodinách docela slušnej bédés madafaka v legendary daedric armoru a nebýt master obtížnosti a sem tam tužších draků a řadových enemáků, tak už teďka nejspíš hraju s prstem v nose. >_>
  • Na hre je hodne vychatana hudba, a co se tyce hratelnosti, bavi. Hra je dost svizna, dynamicka a rychla. Ano clovek si nezajezdi, to jste napsal moc dobre, jenze dle hrani jste mohl pochopit, ze to neni cilem autorum a vycitat jim to? Prijde mi, jako kdyby jste dostal nejakou hru s popisem "zavodni hra, zde mas seznam co mela hra obsahovat pred vydanim, takze si zajezdi par kol a napis k tomu neco". Je spravne, kdyz nekdo recenzuje neco cemu se "nejlepe vyzna". Nicmene to, ze ve hre jsou vozidla nic neznamena. Vas to nebavilo, ok, ale polovina textu je mimo. Otevrene jste hru neprijal a je to citit z recenze. Bohuzel.
  • Náhodou nápad mi to přijde dobrej, to že je to ještě něco víc jak arkáda mi taky nevadí *3* .
  • i ja som odohral všetky NFS 1 pecka pohlaš iba z kabiny , NFS 2 upadok , NFS 3 super , NFS 4 paradne ako most wanted ,NFS 5 porshe super kariera , NFS 6 pekne hot pursut genialna hra , NFS undegroud super , NFS tie ako grid strašny odpad neovladatelné , not pursuit 2 celkom dobre , no The run vybušne zaujimave len tak dalej *1*
  • tak nevim jedu s M3 215Km/h a pripada mi to jako kdyz jedu 20km/h mam Ge570 a i kdyz mam vsecho na min tak se obraz skoro nehejbe jo jinak asi zustanu u NFS world je to free a mnohem vetci sranda *3*
  • smejki
    já ti nevim, jestli ti odpoví nějaké závratné množství děvčat...
  • MidnighT91
    Už jste pařily skyrim ? je to fakt dobrá hra...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší