Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    nie nehovorí... predveď sa... budem rád keď mi to vysvetlíš :)
  • Phillios191
    Next NFS title: Need for Speed: Sh!t Unleashed !
    Musím vás trochu opravit kluci, série vzala za špatný konec vydáním NFS: Carbon :)
  • No vec se ma tak, EA jsou banda zm*du, banuji lidem ucty ve hrach kdyz dostanou ban na forech, scanuji vam soukrome soubory v pocitaci legalnim spywarem Origin a EULA maji napsane tak ze by snad mohl zastupce EA prijit k vam domu, zastrelit vasi babicku a ukrast vam psa a porad by to bylo podle jejich EULA legalni, krome toho zcela vedome zabiji kdysi dobre herni serie...
    otazka tedy, alespon pro me, zni "je ta hra natolik hustokruta, dokonala neodolatelna parba stoleti aby stala za to jim vsechny ty veci odpustit?" U Mass Effect 3 a Battlefield 3 bych o tom mozna i uvazoval, u NFS: The Speedrun tedy rozhodne ne :D
  • Mechwarrior_bw
    taký TDU ma udržal bez MP určite viac ako 20h ... s týmto "call of speed" paškvilom sa to ani nedá zrovnávať. A v Skyrim pořádná akce je, len si ju musíš vytvoriť, nestačí čakať, že ti ju hra naservíruje rovno pod nos ako je to dnes v hrách typu MW3 typické.
  • Hrál jsem jen demo na ps3 a kupodivu ta hra mě bavila, sněžná krajina byla fajn a grafika mi přišla taky v pohodě. Uvažoval jsem o koupi, ale teď váhám. Přes všechny negativní komentáře mi teda asi bude vadit ta krátká herní doba nejvíc. 2,5 hodiny? co to je? Tak asi za půl roku ve slevách *14*
  • presne, seria sla do sr*cek od prvnich undergroundu
  • Co cekat jineho od Slovaka nez takovejhle vyplod
  • Každému co jeho jest. Omezená hra pro omezené hráče.
  • Odulin
    Ale jooo, tak já se přiznám....mě ten Run docela i baví *4* Jsem kousek před koncem a prostě jsem si to v rámci možností užil. Je to arkádička jak řemen a to mi zrovna dost sedlo. Mě nesere, že tam není tuning, že si prakticky ani nemůžu změnit auto, že je to locklý na 30frejmíků, že sou tam rádoby filmový QTE, že závody jsou poměrně krátké, že příběh v podstatě není atd...Já si chci jen dát pěkný rychlý nenáročný závody, kterými vyplním pauzičky mezi Skyrimem, MW3 a dalšími...a to se mi díky Runu daří;) Jestli to nese značku NFS nebo je mi už od jistých dob stejně úplně šumák. Jo a ke grafice...přijde mi, že hraju jinou hru než ostatní-mně se líbí dost. Sice to asi není nejideálnější engine na závody, ale přesto se mi to chvílemi zdá kouzlené. Včera bylo kolo v zimně v horách..pak laviny..no paradá řikal jsem si. Jestli mně se něco nelíbí, tak je to cena. Chtít za tohle plnou palbu mi přijde drzost. Kdyby to dávali za 20babek, tak ani neceknu. Takže za mě zábavných 6/10. *3*
  • Ale na Skyrimu bude nejlepší tak za pár měsíců instalovat ty módy to bude pecka ( jako Oblivion )...

    samozřejmě ano, módy na Skyrim už jsou, ale to jsou jen také maličkosti
  • no údajně by to mělo být cca 300h pokud uděláte každej quest a objevíte každou lokaci ve hře.
  • Ono to nemá 10/10? ...
    ... jo on to nerecenzoval Grygar
  • Pockej, ty bys chtel jako vazne zavodni hru kde se zavodi? I ty blahovy :D
  • "not sure if trolling, or just stupid.." :D
  • Chtěl bych se zeptat, jak je to tedy s tou délkou hraní? Nedávno tu byla zpráva 2 hodinách, je to pravda?
  • Hmm, takže moje rozhodnutí tento díl NFS přejít mávnutím ruky se evidentně vyplatilo... Škoda.
  • No, jo jenže kvůlu takovým jako ty pořád vydávají takhle nekvalitní hry. Pokud tomu budeš odpouštět herní dobu, nedostatek obsahu apod. a tu hru si koupíš, tak je s tím budeš ještě podporovat.
  • Strašny kolik je tu omezenych "hráčů", kterym nedocházi, že někteři lidi nemaj rádi 100h hry ve kterych neni žádná pořádná akce jako ta jejich modla Skyrim, už je to trapny jak všichni jsou z té hry vycákani a srovnávaj ji se závodni hrou bože..!!! Někomu hra právě jako The Run vyhovuje, pořád se tam něco děje. Ta herní doba.. hm dalo by se pochybovat, že je dostačující, ale ani ty nejlepši závodni hry vás neudrži u volantu vic jak 20h bez multiplayeru, protože je to pořád dokola, tak na co pak dělat dlouhy závodni hry?
    Těšim se na mínuska
  • Na Skyrimu je krasne, ze tam cloveka muze bavit prozkoumavat krajinu, kopat rudu, sekat stromy a nebo se jen tak flakat prirodou a lovit zver.
    Hra se mi libi hodne a to rikam jako nekdo, kdo nedohral Morrowind ani Oblivion.
  • o tom, ze se tam da ztratit mi ani nerikej, doted me to budi ze spani:) Nastesti se pak clovek naucil pouzivat "kotvu", ktera cestu zpet "trochu" usnadnila :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit