Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H
    Tak pokrok nezastavíš, každej společenskej analytik ti dnes řekne prognózu, že budoucnost bude o vzrůstajícím propojování. Navíc se v mnoha případech ukázal argument sociální izolace ve skutečnosti na úkor virtuální jako neplatný. Naopak, spousta lidí se prostřednictvím sociálních sítí, her apod. měla možnost seznámit, scházej se atd. Je to nástroj, kterej tě nikam netlačí, nedělá z tebe samotáře, nebo naopak lva salónů...
  • Viktor_H
    Nope, myšleno tak, že zákazník na produktu v podstatě spolupracuje, či ho dokonce utváří (viz např. youtube). To nic nemění na tom, komu patří, o to tu nejde. Microsoft ti nedovoluje upravovat programy, nemá přístupný zdrojový kód. Srovnej Windows a Linux... Takhle to myslím. Z novodobejch softwarů jsou v podstatě "dětská" hřiště.
  • Psychotic
    Tak nevím, IGN jako jednu ze svých předpovědí pro rok 2013 uvedli oznámení HL3 pro PS4 a XBox.
  • Gabeovi bych odnosil i děti, kdybych mohl.
  • Já už sem dávno pochopil, že žádnej HL3 nebo EP3 nebude, takže mě Valve může někdy v daleké budoucnosti jen překvapit.
  • calwin
    on má víziu v cloude? nesúhlasím podľa mňa sa snaží o to čo všetci. Zahnať ovečky (hráčov) do ohrady tak ako to spravili konzoly sony a microsoftu. usilujú (v lepšom prípade už majú) komunitu tak dobre podchytenú v rámci steamu že si s nimi môžu robiť čo chcú jednou zmenou v EULA. Tak ako sa tu už vyjadrili podomnou, čo ak služby ktoré tento systém zvýhodňujú prestanú fungovať? svoje hry si neprenesiem z konta pretože niesom fyzicky vlastníkom. predstavte si situáciu ktorá sa mi reálne stala... prestane vám bežať steam nejde zapnúť, opätovné preinštalovanie nemá efekt, program nereaguje už pri prihlasovaní. A sú tam všetky vaše peniaze všetky HRY čo ste si pokúpili a máte tam povedzme 20-25 hier za tie roky sa nazbierajú a teraz čo?! táto ohrada nám môže vkľude nanútiť svojou službou otravné DRMká kopu blbostí navyše a budeme s tým musieť súhlasiť lebo cesta späť nebude... tolko môj názor na túto vec.
  • Skoda ze spolocnosti moc nevydavaju technicke informacie von (chapem to). Celkovo by ma napriklad zaujimal denny traffic na Steame, resp. vsetkych jeho serverov. Aky je tam priemerny load, kolko priemerny uzivatel denne toho stiahne na steame a tak. Niesom si az taky isty ze zrovna cloud design je zrovna cesta. Jednak aj zmieneny traffic ale aj dostupnost sluzieb (vid posledne SimCity) a aj vypinanie serverov (EA).
  • Otvoreny ? v akom zmysle ? To ze nejaka firma vystupuje ze podporuje standardy a je pro opensoruce, napriklad, este neznamena ze je otvorena a hlavne stale, a to je to podstatne, moze mat a ma a necha si kontrolu nad trhom. Prave zmieneny Google je jasny priklad. Ten ani nahodou neni otvoreny. Sluzby dava sice zdarma ale bez zaruk a moze ich kedykolvek vypnut. Ludia sa idu potrhat z androidu ale zasa je to len taky polovicaty produkt ktory z ich pohladu je len nastroj na distribuciu mobilnej reklamy. Ale to samozrejme plati aj pre dalsie spolocnosti. To ze sa spolocnosti "otvaraju" navonok je vecisnou len PR realne si stale nehavaju kontrolu a to je to podstane.
  • trolling nazi
  • Grammar nazi
  • úctyhodných, nikoliv úctihodných
  • Budoucnost her je v budoucnosti. :-D
  • Ano ano. Názvy všech starších half-lifů jsou fyzikální termíny *3*
  • Valvedrone detected
  • vokr.cz
    :D
  • nekromant33
    Ja se do nich nenavazel, at uz si to po aliens zaslouzi nebo ne, za dnf nemuzou. Mozna za ten utocnej ton muze slovo vyplivnout, ale co uz. Podstata prispevku byla jinde
  • Tohle je něco pro Robotrona :D
  • Jsme na začátku, zatím stojíme v těch srágorách teprve po kolena...
  • No neviem či polovičný život. Rozhodne to znamená aj polčas rozpadu :D :D
  • Naopak, jsme teprve na začátku *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit