Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gorkanczech
    Doufám, že Triss nechají ve stejné podobě jako byla ve dvojce. Jo byla pěkná až podmanivá :D
  • Vrook
    Hned jsem klidnější. *4*
  • http://youtu.be/a882EtPKQjg
  • Rannucul a Yennefer ? Na Vernebergerku jsem teda zvědavéj Triss(nemužu napsat trisska tedy trollka ) byla pěkna *1* *1*
  • On nemusí být hned HL3. Stačila by ep3 k HL2 *3*
  • smajdal
    Já, jako filozofický analytik, tě může ubezpečit, že se není čeho bát, velice brzo přijdou průsery, které nás pěkně rychle vrátí do reality.
  • Mato1987
    mwahahaha :) GabeN je epic troll :D
  • frantisku, frantisku *1* *1*
  • LuckyBaal
    VELKÝ trolík
  • Mato1987
    Gabe Newell je neskutočne múdry a chytrý chlapík, pravdepodobne môj najobľúbenejší herný vývojár. Je fakt škoda že nepozná číslovku 3 :D
    Ale niečo mi hovorí že po posledných oznámeniach a správach ohľadom vylepšeného fyzikálneho havok enginu sa niečo velké u valve chystá a nie, nie je to steambox ale pokračovanie polovičného života :) už by bolo aj na čase , šak je to už skoro 10 rokov od posledného riadneho pokračovania a samozrejme skoro 6 rokov od posledného dielu z half life univerza :)
  • LuckyBaal
    MALÝ trolík?
  • LuckyBaal
    přesně, nic se nesmí přehánět *5*
  • Zlata EA
  • Tohle prase ktery obejra chudy lidi na steamu , to ma byt ten uazsny vsude vystrikany spasitel?
  • Já se hlavně těším na čarodějky v Zaklínačovi 3.. Samozřejmě i s iluzema :D
    jestli ti to nic neříká tak máš smůlu :D
  • Vrook
    Otázka je, kde bude strop a jak moc se to přežene, vzhledem k tomu, že už se to v určitejch směrech nejspíš přehánět začíná.
    Tim, jak neustále roste a propojuje se ten virtuální svět, pod kterej spadaj sociální sítě, cloudový úložny, online hraní, cloudový hraní, online komunikace, online všechnomožný a jánevimco a pumpování to do lidí přes různý mobilní zařízení, nedejbože tou novou absurditou, kterou jsou Google brejle, tak se prostě od toho reálnýho světa víc a víc odtrhujem... a to je, řekl bych, doslova na p*ču. *4*
  • LuckyBaal
    tak jednu věc: do Gearboxu se (alespon kvůli DNF) nenavážej, oni dostali poaskvil kterej tak nějak poskádali a vydali. A mě ta hra bavila. Oni nemohli celou hru udělat od znova, na to nejsou peníze *13*
  • EA - > uč se...
  • nekromant33
    Právě očekávání lidí že chtějí vidět něco, co nikdy předtím neviděli, možná může za to, že to Valve ještě neukázali. *1* Takový DNF naruby, kdy to byl plán Broussarda, že to bude ta nejdokonalejší hra pod sluncem. Třeba se Valve bojí s tím vyrukovat dokud to nebude ta jejich dokonalá hra s tím rozdílem, že jim jen tak peníze nedojdou takže to nepředaj nikdy nikomu dalšímu aby to dokončil a vyplivnul jako Gearbox
  • on ti zas stoupne až ozámej HL3 :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit