Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    http://www.youtube.com/watch?v=0d6yBHDvKUw
  • to je taky možný, já se na HL3 těšim, ani nevim proč, ale prostě všude kam přijdu tak se lidi těšej, tak se těšim taky *1* (ale hrál jsem i HL1 i HL 2 *1* ) - doufám, že prostě všem vytřou zrak *1*
  • Podle mě všeho moc škodí a to i přehnaně dlouhé čekání na hl3. Na druhou stranu nic ještě neoznámili tak je nic do vydání netlačí. Ale moje "nažhavení" na hl3 postupně opadá a troufnu si říct, že nejsem ojedinělí případ.
  • podle mě na tom makaj, a až to představěj, tak všichni budem koukat s otevřenou pusou *1*
  • Ladislav_Loukota
    Tak vezmeme-li to zešikora, Garry's Mod a obecně maximální modovatelnost hry je vlastně skoro totéž, jen ještě nepříliš institucionalizovaná...
  • Viktor_H
    Je to přesně, jak popsal Nietzsche; etapa lva v euroamerické zóně končí (lev symbolizuje dravej průmysl), což ve službách v praxi znamená konec modelu uzavřených produktů (Microsoft, Sony), obecně pak stále větší orientaci na služby a na "entertainment", a začíná etapa dítěte (symbolizující hravost a experimentování). Ta se vyznačuje otevřeností, stíráním rozdílů mezi vývojáři a zákazníky, tedy koncem pojmu produkt ve starém slova smyslu (Google, Valve apod). Trend propojování pravděpodobně bude neustále sílit.
  • Cypri
    Vidím to tak, že HL3 si zahrajou až děti našich dětí *1* Pokud vůbec *1*
  • *1* I love YOU Gabe *14* *1*
  • Amylee.Anderson
    Tak hlavně ať ten claud dizajn nedávaj do HL3...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit