Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak líbí se mi to moc, to zas jo. Vypadá to na hutnou atmosféru a realistickou grafiku. Čím dál tím víc mě přesvědčují, abych si to v přestávkách při paření MW3 zkusil. Jj, dám šanci i EA:-)
  • Pan je asi jasnovidec. Nechci ti kazit iluze ale MW3 ma predobednano momentalne skoro pet milionu. B3 zatim necely dva.
  • Ja tipuju prodeje okolo - MW3 15mega, B3 6mega.
  • Ataker
    jsi asi mimo realitu, že?
  • blbec...
  • Tu novou modelku jsem si už zaplatil. A tu starou? Tak tu si určitě zkusím taky. *3* A může si říkat kdo chce, co chce.
  • MishKonn
    Teď už jen zbývá zjistit, kolik se k tý starý a plesnivý ještě potřetí uchýlí chlípníků.... *3*
  • Vlákno ti vyjede jen komentář + reakce, pokud chceš reagovat, klikni na "Reagovat" :-)
  • http://www.moddb.com/games/fps-terminator
  • IsimonI
    xD
  • Jo, HW bych taky už chtěl vědět...
  • BF 3 je jako nějaká nová modelka parádní krásná a chce ji každej druhej
    MW 3 to je už stará modelka která spala s každým a každej o ní ví že je pěkná kur*a ale stejně ji jistý typ lidí pořád chce *1* PS: miluju metafory *1*
  • Mahcake
    Boom,boom,boom a zase boom.

    Prostě paráda. *15*
  • Atmosfera graficky jako bitky v budoucnosti v terminatorovi 2. Skoda ze se neda modovat, takove nocni boje proti skynetu v tomhle enginu by staly za to.
  • nechcem byt zly bf-ka ma rad ale rozhodne nie koli prepracovanemu systemu chovania zbrani ten mal counter strike a este tak ghost reacon-uz neviem ktory.Sice je to lepsie ako v code ale aj tak stale jednoduche kde po odohrani par hodin su vstreble vsetci na velmi podobnej urovni.
  • Slibovali propracovanou střelbu. Byli si zbraně vyzkoušet i v realu na střelnici, tak snad se povedou
  • MishKonn
    Holy sh!t...
  • Mechwarrior_bw
    so zbraňami to v DICE vedia... toho že by strelba nebola prepracovaná sa obávam ako posledného.
  • Hele co to bylo ? Realita nebo film ? *8* To vypadá prostě svkěle ! *ztratil jsem řeč*.
  • ja ti to opravim *2*
    "lepsi nez s ex" *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit