Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jó, to já se to taky naučil tady. A učím se pořád dokola, abych tak řekl pravdu... čímž nemyslím zrovna tuto tvou odpověď, ta byla dobrá.

    Hehe, zaujal jsi tedy pozici shrnovací morální autority.

    Uvidíme tedy jak se DA3 vyvine a jak se o tom bude diskutovat. Já v to moc víry nemám. Zaklínač 3 to podle mě rozdrtí na atomy.
  • Jo, na Dogmu to podobný je. Ale boj v Dogmě mi přijde rychlejší a jak jsi řekl, taky nepředpokládám, že to dosáhne celkových kvalit Dogmy.

    Já jsem spíš zvědavej na Deep Down.
  • Viktor_H
    To už dávno nedělám, většinou to jen shrnu nějakým podobným komentářem (dokonce i nápomocným!) jako je ten nad tebou. *3* I když někdy se vyskytne takové unikátní hov*do, že to člověk nevydrží, znáš to... Každý jsme se někde museli naučit zlaté pravidlo internetového "diskutování" na veřejných serverech - totiž nediskutovat! Já se ho naučil tady...

    Hra desetiletí je Vampire The Masquerade Bloodlines, ale očekávám, že DAI bude ok. Jednička a dvojka byly dobré, takže nemám důvod pochybovat.

    Jo a mám se fajn, díky za optání. *4*
  • Ahh, jak se máš?

    Tak co, očekáváš, že DA3 bude hra desetiletí? To zas bude potřeba bojovat proti zlým haterům v diskuzích až to vyjde, co?
  • Viktor_H
    http://games.tiscali.cz/tema/dragon-age-keep-vas-necha-nastavit-svet-dragon-age-3-dle-sveho-63866
  • Viktor_H
    Jelikož místní čtenářstvo nezklamalo, a tudíž se množí názorové komentáře bez toho, aby si dotyční vůbec přečetli celý článek a koukli na videa, tak tady to máte hezky pro blbečky: VE DRUHÉM VIDEU, OD 3:10, JE VIDĚT TAKTICKÝ POHLED (jako v origins).
  • Ví se něco o tom jestli půjde portovat savy nebo jen přez ten jejich editor vytvořit nové ?
  • Jak už jsem psal v bleskovkách, plně očekávám, že to bude hrozný.
  • Já DA1 nainstaloval a po 2 hodinách zase odinstaloval. Příšerná blbost *7*
    Do dneška nechápu, jak ve score mohli napsat, že je to pokračování Baldurs Gate *1*
  • meče, byly tam meče, to snad dojde každému proboha
  • ja a jeste ani vsechny DLC nesli koupit pac EA prestalo delat ceskou verzi a EN verze dlc do ceske hry vubec neslo...v DA 2 ani cestina nebyla *10*
  • Ti by jásali i kdyby jim bioware s*ali na hlavu *1*
  • DA1 jsem si koupil ve sberatelske edici, nijak moc neoslnilo, ale dobra hra ovsem na radu prisli DLC a kdyz jsem pak ta 1/4 ceny dostal 1/90 zabavy plne hry. zacal jsem pochybovat... DA2 jsem sledoval ...recenze, zkusenosti hracu no a pak jsem ji stahnul to nestalo za koupi a nakonec jsem to ani nenainstaloval a smazal pac nebyl cas se do takove smiry poustet... takze DA3 uvidim jak dopadnou recenze a zkusenosti hracu tak na 99% to nebude stat ani za stazeni... muze to jen mile prekvapit, ale orogin si kvuli tomu instalovat 100% nebudu
  • Nee, touž v nědelu u náz bily 2 gádže zapojovat ynternet *3*
  • Mahcake
    Rovnou mohli pojmenovat Dragon's Dogma 2. Vypadá to naprosto stejně, ale takovou kvalitu to mít stejně nebude.
  • Skvělé novinky, jen marně přemýšlím, v čem Origins kopírovalo Tolkiena :)
  • Magister_Peditum
    No, vypadá to líp, než jsem čekal. Sice jsem neviděl nic kvůli čemu bych měl být tak odvařenej, jako publikum v sále, ale jo, zatím to vypadá dobře.
  • Ano na tom druhém videu je vidět. Jde ale o to, co je ze hry vidět. Pokud se člověk podívá pouze na jedno video a to buď proto, že je kvalitnější a nebo proto, že nerad sleduje věci ze hry před vydánim tak si o hře udělá nějaký obrázek. Vím je to i moje chyba, že nesleduji úplně vše ale i přesto. A když už si něco o té hře přečtu, tak se rád přesvěčim na vlastní oči.
  • Mi se to líbí hodně... a to mě jinak fantasy moc nezajímá.
  • V jedničce se to dalo pěkně zastavit oddálit a nebyli tam ty pitomé konzole kruhy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit