Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už to fakt vzdávám s tímhle přehrávačem... Už to nějak vylaďte prosím, zaseknutí obrazu každou pátou sekundu je fakt na prd...
  • ano ty myslíš ten autodialog ve Witcherovi...hmm velmi věrohodné. Dobře napsaný jo ale v dialogu jsi měl ve výsledku jen dvě možnosti. To co lidi v ME3 sere to ve Witcherovi nikomu nevadí, zajímavé.
  • Ty jsi asi nedržel nikdy obouručák v rukou co? No je těžkej a pohyboval by jsi se s nim jako v DAO. Ale namakaného a trénovaného chapa či ženu je to jako papír. Nevim co se ti nezdá, je to daleko realističtější než DAO A DA2 rychlost pohybu naprosto vyhovující+ ten taktický pohled. Za souboj dávám už ted palec nahoru *4*
  • Keyz
    Nejlepší je jak sekne v nějakém kombu a z meče vyletí šutry, pak jak skočí 2 metry do předu během sekundy v těžkém brnění. To samé kotouly atd... Jo vypadá na vylepšenou DA 2 ve všech směrech. Tedy ještě větší rubačka..

    Pak mně dostává ten řev při ukázání taktického módu. Ve 2 ho taky ukázaly a byl naprosto na nic. Nebyl potřeba a zdržoval protože hra bylo rychlá. To samé komba.

    - Přitom DA 1 byla dost rozdílný hra. Dlouhá, celkem obtížná, bez rad v dialozích a hlavně. Byl tam kozatý démon! Desire demon! *4*
  • Keyz
    S tím moc nesouhlasím.
    Hodně důležitých lidí i když má informace neví jaké jejich rozhodnutí bude mít přesně následky. Pořád se to v historii opakuje.
    Styl Zaklínač je dobrý protože postavy reagují na to co řekne hráč a lze usuzovat jak budou asi reagovat i podle jejich předešlého chování. To bylo věrohodné.

    Tohle je prostě klasika, kdy se nějaké publikum stěžovalo jak je HC, že neví co se stane a pak máš ty komické body pro hodné a zlé a navíc to máš barevně odlišené kdyby byl někdo extra blbý a z jednoduchých vět mu to nedošlo.
    Za mně věrohodný styl a žádné pomůcky jako v DA2.

    Navíc kompenzace, rozhodování o tom jestli někdo zemře anebo se něco jinak pokazí je taky hloupost. Emoce to nepřinese když budu vědět co se stane. To bylo super u zaklínače jak se to mohlo pokazit, ale logicky. Postava prostě něco zatajila a hráč to nevěděl. Jakov v reálu. Navíc tam bylo i to rozhodování. Tedy obojí. Zde bude asi jen to rozhodování :(

    Přece to hraji abych vzal na sebe nějakou roli, prostě to co nemohu dělat v realitě a tohle je výsměch lidem co chtějí u hry trochu ale jen trochu myslet. Dialog a u toho barva červená jako hard na býka a tam ještě xich jak se někdo mračí.... To je tedy věc. Proč sakra to nemohu odhadnou z dané věty? Anebo podle postavy jak se chová jak asi bude reagovat? Kde je to kouzlo objevování? To samé jako Erotika v době kdy ženské ukazovaly nohy a byl to skandál. Bylo po tom velká poptávka. Dnes to nikomu nevytrhne když je to zavedeno jinak.
  • Koncepčně je každá hra od Bioware podobná BG. *3* Imho má DAO blíž ke Kotoru.
  • dobre je to alpha footage a nikoho tvoje uvaha netankuje pac je to hero na steroidech a nemel by problem ani s 2h dual wieldem !
  • Viktor_H
    Myslíš DA2, kde žadný paragon/renegade styl nebyl, nýbrž podobně jako v Alpha Protocolu osobnost vážná/vlídná; humorná/sarkastická a agresivní/přímá?
  • Viktor_H
    Takhle to není myšleno. Spíš to má rozvinout parafrázi, jelikož lidé si často stěžovali, že hrdina říká něco, co od zvolené parafráze neočekávali...

    Ale celkově máš zhruba pravdu, Patrick Weekes o tom mluvil jako o designérské filosofii Bioware; na rozdíl třeba od Witchera, kde je valná většina rozhdonutí takříkajíc "na blind" a hráč se později nestačí divit, k jak zamotaným a nepředvídatelným záležitostem jeho "malé" rozhodnutí vedlo, BW chce jít spíš opačným směrem, resp. to tak vždy dělali. Weekes říkal, že všechno je samozřejmě otázka relativity a míry, ale že obecně takto volby koncipovat nechtějí, ježto jim to přijde jako "kudla do zad". Naopak prý spatřují výzvu spíš v tom, že hráč bude mít docela dobrou představu o tom, kam jeho rozhodnutí povedou a jakých následků se pravděpodobně dočká, což má volbu učinit o to těžší. Ale předpokládám, že to nepotáhnou tak daleko, aby ti vyžvanili i ty nejposlednější důsledky. Je to i dáno samozřejmě celý settingem, zatímco Geralt je v rámci univerza spíš malá ryba, Shepard je důležitá postava, Inkvizitor má být dokonce hlava celé organizace. Je pak celkem logické, že je s vlivy svých skutků lépe obeznámen...
  • Amylee.Anderson
    Až tam bude nabídka a u těch rambičů bude napsáno "qunari", tak je žaluj.
  • Já bych to viděl spíš jako klasickej paragon/renegade styl, de facto to podle mě prostě okopčí z DA2, nic víc.
  • Nechápu proč tam cpou animaci boje jako v japonskych RPG! Bojovník machá s mečem jako by byl z papíru. V prvním díle vypadal boj s obouručním mečem jako s obouručním mečem, tedy pomalý, ale ničivý, stejně tak boj se štítem a jednoručním mečem vydal v rámci možností realisticky. Boj prezentovaný ve videu vypadá jako animák se spidermanem!
  • Docela mě děsí ta poznámka o tom, že v dialozích bude vždy uvedeno, co která volba způsobí nebo ovliní. Doufám, že to půjde vypnout, protože tím to kouzlo těch Bioware dialogů naprosto zmizí. Kolikrát se mi stalo u různých bioware her, že jsem si málem ukousal nechty u některých rozhodnutí a voleb a pak jsem byl třeba překvapen k čemu to vedlo a co to způsobilo. Teď mi ta hra teda u dialogové volby č. 1 napiše něco ve stylu "pokud zvolíte tuto možnost, za týden tato postava zemře, protože jste ji neřekli o tom či onom" , "pokud zvolíte možnost č.2, tato postava bude žít, ale nedostanete se tak k věci XY" či něco podobného? :D
    Možná jsem paranoidní, ale takto to vyznělo :D
  • Khanemis
    Inu, působí to zajímavěji jak první Dragon Age, který považuji dosud za ne příliš povedenou hru, která více jak na vlastních kvalitách stavěla na, ve své době, opravdu velmi vlezlému marketingu. Dragon Age 1 měl celkem dobře zpracovaný svět se zajímavým příběhem, ale, dle mě, velmi nezvládnutým level designem (stále se opakující situace, kdy se např každý "přepad", dal cítit na hony daleko) a některými detaily, které jsem měl problém zkousnout.

    Dvojka byla akčnější a komornější, což některým částem hry celkem prospělo, na druhou stranu působila poněkud nedodělaně.

    Trojka přichází s fajn koncepty (vlastnit a spravovat vlastní frakci je vždycky super, doufejme, že to bude mít dostatečnou hloubku) a mnohem výraznější produkční hodnotou (když si vezmu, že třeba v jedničce ani hlavní postava nemluvila:). Jen se mi moc z ukázek zatím nezdá ten soubojový systém. Vypadá strašně rutinně, klasické přehnané efekty, které ve skutečnosti nedávají zdaleka takové zranění jak by se podle vzhledu slušelo, postavy sekají naprázdno do sebe (kdy už někdo udělá konečně v těhle AAA hrách pořádný kontaktní souboj se zbraněmi jako tomu bylo už třeba v Jedi Academy?) atp. Také se obávám toho, jak se opět příběhové volby hlasitě prohlašují jako důležitý prvek her, což často vede k tomu, že jsou ve hře rozhodnutí jen pro to, aby tam byla. Ale nechci zbytečně brblat, zatím to působí slibně. Držím jim palce:)
  • Pokud tam pujde hrat proti inkvizici jako takova destrukce zevnitr, budu o tom uvazovat. Ale posilovat je to teda ani nahodou.
  • Hmm, myslím že ne. Odborník musí stačit.
  • The_Nameless_One
    No však právě to mám na mysli. Nebo aspoň jsem to pochopil tak, že na začátku budu mít na výběr mezi člověkem, elfem, trpaslíkem a právě tím "obrem" nebo "rohatcem" nebo jak jim říkat. To si většina představí, když se řekne "qunari". Ale kdybych byl hnidopich, mohl bych namítnout, že se klidně tak může jednat i o elfa nebo člověka, protože ti taky mohou konvertovat ke Qunu, a stanou se pak qunarijci.
    Proto bych byl opatrný při spojování slov "qunari" a "rasa".
    Ale jak říkám, je to jen detail.
  • Kinet1c
    za drevorubca
  • Abych to trochu rozvedl a nebyl jsi moc zmateny: na nejnizsi obtiznost: zbytecne, na nejtezsi obtiznost: nutne.
  • Kinet1c
    nahodou je to celkom dobre, a to som milovnikom starych dobrych RPG

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit