Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud tohle rikas, asi do toho moc nevidis, ale budiz. Viktor_H ma v tomhle pravdu.
  • sleepless
    Počkej, ale i kossith je rasa. To už řešíš něco jiného. I ten obr může být rasa, když už jsme u toho. :) Jde čistě jen o shodné morfologické a fyziologické znaky dané vývojem, které quanari mají také, takže je možné je označovat za rasu. Což ostatně činí i oficiální materiály.
  • The_Nameless_One
    Uznávám, že je to oříšek. Ostatní národy jim říkají "ox-men" nebo jednoduše "giants". A pokud jsem to správně pochopil z wikie, přesnější označení by bylo "kossith".
    http://dragonage.wikia.com/wiki/Kossith
  • Keyz
    Uvidíme ve výsledku. Je zde hodně věcí které se dají pokazit. Takticky pohled může být dost na okrasu jako v DA2 apod... Ale vypadá to zajímavěji než jsem čekal. I když se to zatím podobá DA2 může to být snad dobrá akce jako minulý díl. Pomalejší jako první díl to tedy nebude podle videa.

    - Souboje vypadají hodně akční. Stačí dávat sled seků a protivník nic nedělá. V prvním díle to v běžném boji nešlo. Taky různé efekty jako šutry po zásahu nějakým mečem a super skoky k nepřátelům... Celá DA 2 :( Sice to pěkně v DA2 odsýpalo ale bylo to pak dos šílená akce s rubačka.

    -Navíc má to nějak zvláštní grafiku. Trochu jako diablo 3 styl. Nevypadá to tak věrohodně ani děsivě a hnusně na to v jaké době se to má odehrávat. "Hrady" a zdi jsou krásně hladké a navíc díky tomu stylu to nevypadá ani jako šutr :(

    - Nadšený jásot amerického publika při každé drobnosti tomu dává bohužel korunu.
  • Kr.Pa
    DA1 byla průměrná hra, ořezané pravidla DaD, provařený příběh, sic zajímavé úkoly. Stála mě pouze za stažení. Za ušetřené peníze jsem si na GoGu raději koupil Neverwintry a KOTORy.
  • sleepless
    A co jsou tedy "lidé qunu" v obecném měřítku? Respektive, jak je nějak jednotně pojmenovat a zahrnout tím i jejich specifický vzhled apod.?
  • The_Nameless_One
    Jen takový menší detail: qunari nejsou rasa. Ale jinak to vypadá nadějně...
  • len dufam ze moderstvo bude znova raz povolene... lebo tie charaktery vyzeraju zatial otrasne.
  • Viktor_H
    Jestli to bude stejné jako v DA2, tak to bude na nižších obtížnostech opravdu čistě jen o osobní preferenci, ale na vyšších se nutnosti taktiky nevyhneš... Jedině, že by snad měli nějak přelomově vyřešeny skripty parťáků, zatímco ty ovládáš svého reka.
  • Rhulad
    Pro tebe vždy pan odborník *4*
  • Á, odborník je tu.
  • Vypadá to dost neohrabaně. Kamera pevně navázaná na kurzor. Očividně na PC s tím interface moc nemyslí.
  • jen mám obavy o funkčnost klasického portu savu některá rozhodnutí se mi ani neprojevila například když jsem na konci díky královně osvobodil mágy.
  • Já se bavím o PC verzi na konzole byl DA:O podivná mlátička
  • Amylee.Anderson
    To čarování vypadá nádherně. Je na co se těšit :)
  • Rhulad
    To si opravdu někdo takhle přestavuje fantasy? Ti hoši z Bioware úplně zdegenerovali.
  • smejki
    nesnesitelná lehkost volby režimu? Strašné, že?
  • 1. Souhlas, ale...
    2. 95% souboju, ktere prezentuji tento takticky pohled nevyuzivaji, tudiz to "mozna" nebude ani potreba. Pripada mi to stejny, jako moznost napsat na sachovnici krizky a kolecka, stale ale budu hrat sachy a ne piskvorky.
  • Viktor_H
    Po stránce grafiky? Nepochybně, už teď je jasně vidět, že W3 je hezčí (ač jde o alpha verze). V CDP mají šikovnější grafiky. Po stránce enviroment designu nevím, obě studia vstupují do neznámých, a tudíž nejistých vod. Co se role-play zážitku týče, trochu víc se těším na DAI, protože znalost Sapkowského knížek u mě dělá ze Zaklínače celkem lineární záležitost (Geralt je neutrální!)... Ve výsledku tak pro mě bude mít DAI větší znovuhratelnost. Co se týče scénáře, tam to osobně vidím na celkem těsný souboj. Tedy vynechám-li fakt, že se střetává západní a post-komunistická mentalita vyprávění, na kterou se alespoň u nás slyší mnohem víc...
  • Viktor_H
    Bavíme se pořád o konzolové verzi, milý Dave?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit