Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najprv si pozrite styl boja s 2rucnym mecom, a v reale nikdo s nim urcite robit whirlwindy ako v tom videu robit nebude a esre k tomu v fullplate. Ale DA nieje realna hra z stredoveku, takze s tym problem nemam.
    A k zaklinacovy , ten sa viac priblizuje k realite a nosi 2 mece, klasicky longsword , ktory vazi max 1.5 kg, a strieborny ktory vdaka materialu bude este lahsi a maksi. Navyse nosi vyhradne lahke kozene zbroje.
  • Rhulad
    Na co chceš argumenty? na to, že Daň pro ohaře je Dark Fantasy a Půlnoční vlny spíše Epic. Se zeptej na legii a nedělej tady ze sebe hlupáka. Ano to co napsal Veskoslav dávalo daleko větší smysl než tvoje dětinské plky.
  • TheGGG
    Vím, chceš mít poslední slovo a budeš na mě tak dlouho reagovat dokud ho mít nebudeš. Moje názory na politiky sem nepatří a zní mi to pouze jako výmluva od člověka kterému došli argumenty a za druhé si na nich trvám a rozhodně je nehodlám měnit kvůli nějakému diskuznímu uřvánkovy. Jsem rád že si se skamarádil z pleskoslavem, o jednoho hlupáka víc tadle diskuze nepozná (a věřím že ani ve volbách se to nepozná). Takže už na mě reagovat nemusíš, děkuji. *6*
  • TheGGG
    Za prvé to byla neobvykle velká zbraň, zadruhé meč ve videu z DA I nemá ani 180cm i šířka čepele není nijak přehnaná. Za třetí v tom odkaze taky píší že údajně dokázal nositel toho meče zabít několik nepřátel jedním máchnutím. A nemyslím si že mu úder trval minutu a ti tam jen stáli v pozoru. Nikdo netvrdí že používání obouručáku je snadné, ale věřím že se našli lidé co dokázali ze 4 kilovým mečem máchat opravdu rychle. Představa toho že by měl v reálném RPG rytíř po jednom seknutí tři minuty odpočívat a pak se minutu rozmachovat je směšnější než takovéto divoké mlácení.
  • kennyB
    Sakra, je to tak. Sypu si popel na hlavu, myslel jsem, že byli těžší *3* *13*
  • Viktor_H
    Uf, to je zase samý Straw Man... Tady to máš vysvětlené podrobně (a ano, je to přelomové, stejně jako v AP): http://dragonage.wikia.com/wiki/Dialogue_wheel

    A ano, můžeš získat jinou reakci. V praxi totiž za ideou stojí to, že zatímco "zlá" odpověď protistranu zpravidla nepotěší (Zabiju tě! Naval prachy! Nepomůžu ti! Ukradnu ti všechny plyšáky!), tak agresivní//nevybíravá odpověď může někomu imponovat a může být tedy naopak tou "úspěšnou" cestou v rámci rozhovoru. Je to totiž o tom, že tón promluvy se vyhýbá primitivním morálním škatulkám a poskytuje mnohem komplexnější interpretaci intencí postavy (humorná reakce v rámci situace může být humorná z mnoha důvodů, zároveň může i protistranu rozlítit z mnoha důvodů), a proto má mnohem blíže k realitě (a navíc poskytuje mnohem variabilnější role-play).
  • TheGGG
    Ten meč je možná vyšší než ty. Si myslíš že ve středověku neuměli vyrobit pevný a relativně lehký meč. Proč by potom v DAI které je fantasy nemohli mít meče které jsou díky magii nebo runám atp. lehčí.
  • až 180cm dlouhý meč se ti zdá málo? navíc když se řekne 4kg, tak ti to možná přijde málo ale vzhledem k úchopu na konci to neni taková hračka, jak se GGG snaží tvrdit *3*
  • V linku co jsi osobne postnul pisou, ze urcity typ obourucaku mel 6.6 kg. Myslim, ze je taky docela rozdil jestli clovek drzi 6 kg zavazi nebo 6 kg rozlozenych do delky 2 metru.
  • Rhulad
    Viděl jsem tvoje názory na politku. To už Veskoslav je chytřejší než ty. Čili takový přechytralý jedinec jako ty mě nemá co říct. S tím bych tě chtěl poprosit ať na mě nereaguješ. Takovýma jako ty opovrhuji. Děkuji
  • Rhulad
    Tady se, ale nikdo nebaví o středověku. Tak přece by neměli ve středověku dvacetikilový meče... Si porovnej meč co ukazuješ s tím DA.
  • TheGGG
    Tvé nepodložené argumenty, které tu jsou jenom proto, aby nějaké byly jsou úsměvné. Napiš radši jeden řádek pravdy, než odstavec lží. *3*
  • Rhulad: Ve velké většině s komenty GGG nesouhlasím, nicméně má pravdu.. běžný obouruční meč vážil navzdory rozšířené představě do 4kg... 5kg pak vážily popravní a obřadní meče
  • TheGGG
    http://en.wikipedia.org/wiki/Zweih%C3%A4nder
    Wiki možná není důvěryhodný zdroj, ale věřím že v tomhle mají pravdu a schválně se ještě kouknu do nějaké encyklopedie. Doufám že mi nebudeš tvrdit že Zweihänder je jednoruční meč co se držel v obouch rukách. Popřípadě pošli odkaz na stránky které potvrdí tvé tvrzení.
    Jinak filmový Conan je sice klasika, ale jinak brak a s čím tam arnie máchal nevím.
  • Rhulad
    Tvá potřeba být za mudrce a přitom vědet kulový je trapná.
  • Rhulad
    Tak si prvně něco zjisti o meči, který Arnold používal. Pak tu mudruj. Navíc obouručáky o kterých se tu bavíš byly normální jednoručáci, ale drželi se v obou. To co ukazuji v DA je směšné.
  • TheGGG
    Pfff, tvá potřeba opravovat každý komentář je zoufalá. Co podle tebe určuje Dark fantasy? A neříkej sex, krev a chlast *3*
  • TheGGG
    Já nesoudím, panejo, jen mě první kapitola přišla psaná dost zbrkle. Autor zřejmě chtěl rychle vysvětlit omáčku aby se vrhl do děje. Já jsem fanda zdlouhavýho vysvětlování. Netvrdím že autor píše špatně.
  • TheGGG
    Né, máchal s plastovým. Každopádně to není podstatné, jak se můžeš dočíst v libovolné historické knize, nebo si snadno najít na netu, váha obouručního meče používaného ve STŘEDOVĚKU (né ve fantasy) byla kolem 2-4 kg. Nepočítaje meče určené k popravě, které byly pochopitelně těžší.
  • Rhulad
    Až na to, že Půlnoční vlny nejsou Dark Fantasy, ale spíše Epic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší