Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pethulla
    Ronox: tak třeba Lovci Monster (Larry Correia), Mýty od Roberta Asprina, Lukaněnkovy Hlídky nebo třeba Souhvězdí kata (Rafael Debski)
  • Viktor_H
    Já na tom videu teda vidím obouručák vcelku klasických proporcí, který běžně vážil tak do 4 kil... Jestli netrpíš svalovou atrofií, neměl bys mít problém s tím máchat.
  • AD&D !
  • Ronox
    Když už tu máme knižní kroužek, tak bych Vás slušně poprosil jestli byste mi dali nějaký typy na fantasy, sci-fi fantasy a akční braky v ich-formě. Žambocha, Kulhánka, Kotletu a Kopřivu mám projetý už. Díky moc *4*
  • Na to jsem zapomnel, ale vyber nebyl moc fer, protoze Roche ma od zacatku vic prostoru a autori mu trosicku nadrzuji. Kazdopadne si to dam nekdy az bude rpg sucho ( coz je skoro furt :p ) podruhy... ani jednicku jsem jeste nehral, tak asi po ni. Dik za doporuceni.
  • Tak nadávat tu na herní mechanismy soudobých fantasy RPG a plivat mi na mou nejoblíbenější hru vůbec (BG) a potom tu jako svatý grál vytáhnout TES od Bethesdy.....páníček je asi vtipálek *1*
  • misho8723
    S tým Geraltom je to možno preto, lebo Geralt je mutant, má nadľudskú silu, je asi najlepší šermiar v zemi, a jeho meče nie sú ani veľmi ťažké a ani veľmi veľké - preto sa vie tak elegantne pohybovať a bojovať so svojimi mečami... zatiaľ čo v týchto ukážkach z DAI je hlavná postava normálny človek, má príliš veľké zbrane k pomere jeho postave (niečo ako v japonských JRPG) a sa s nimi oháňa ako ja s kuchynským nožom :)..
    "Je jina doba, RPG jsou jiny nez pred desti lety.." - tak prečo sa stal z DAO taký hit a pritom nemal taký moderný a akčný súbojový systém ako súčasné RPGčka?.. podľa mňa to znamená, že veľmi veľa ľudí je spokojných a majú radi pomalšie a taktickejšie boje ako tieto súboje typu sekačiek.. nemôžem byť sám, ktorý som sa rozhodol vyskúšať DAO hlavne vďaka súbojovému systému, ktorý odkazoval na CRPG z 90. rokov a začiatku 21. storočia.. a tak prečo urobili z toho v DA2 sekačku doteraz nechápem - pričom im to nič pozitívne neprinieslo - a teraz v DAI nevidím veľký návrat k systému z DAO ale skôr pokračovanie v systéme z DA2.. čo, ako som písal, nie je dačo čo by som chcel hrať
  • Rhulad
    Martin nepíše dark fantasy. Osobně Daň pro ohaře považuji za jedno z nejlepších Dark Fantasy
  • Bohemund
    Třeba Runovládci, resp. od šestého dílu po ten devátý (na desátý se snad už ani nepodívám), to je největší slátanina, co jsem kdy četl.
  • Vetšího pesimistu težko pohledat...
  • Fall je podzim (= autumn). Kdyby to byl přelom, tak asi napíšou late 2013 / early 2014 nebo tak něco.
  • Souhlasim mam strasne rad Eriksona i Martina ale za nejlepsi dark fantasy povazuji Berserk od Miura Kentaro
  • to nemeni nic na tom, ze provadet v boji kotoul = spachat sebevrazdu
  • kennyB
    Ano, myslel jsem herní *3*
  • jako ze by DA2 a DA3 smazal bleskem ze vsech disku?
  • Rhulad
    Tak pokud myslíš herní tak určitě.
  • Omlouvám se, špatně jsem to napsal. Fall 2014 je myšleno jako podzim 2014 nebo převrat roku 2013 / 2014?
  • každý nemusí mít Plátovku víme ?
  • Krása, už se těším.

    Mám jeden dotaz, jak je to s tím date vydáním? Mělo to vyjít koncem roku 2013 a pak to posunuli na Fall 2014. Fall je v tomto případě myšleno jako podzim 2013 nebo jako převrat roku 2013/2014 (začátek roku 2014)?

    Děkuji za odpověď.
  • kennyB
    Možná mě ukamenujete, ale podle mě nejlepší dark fantasy vzniklo v japonsku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší