Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Žádný lučištníci za co budu hrát?
    • Kinet1c
      za drevorubca
  • jojo vypadá to jako kompromis mezi 1 a 2. Takže hra pro mě a potrava a důvod pro ubrečený rádoby "HC" hráče si stěžovat, kteří nedostanou origins 2 :)
  • jeee to bude zase sracka, nechapu proc opustili herni system z jednicky kdyz to melo takovy uspech.
  • jezis ono je z toho mlaticka? muj boze
  • Miluju když autoři říkají, že hra půjde hrát tak jako se hrála jednička a pak ukážou video jako je to z PAXU, kde to vypadá jako normální mlátička v pěkný grafice.
    • sleepless
      Proč jen mlátička? Však je i na videu ukázaný stejný taktický mód, jako byl v jedničce.
      • Ano na tom druhém videu je vidět. Jde ale o to, co je ze hry vidět. Pokud se člověk podívá pouze na jedno video a to buď proto, že je kvalitnější a nebo proto, že nerad sleduje věci ze hry před vydánim tak si o hře udělá nějaký obrázek. Vím je to i moje chyba, že nesleduji úplně vše ale i přesto. A když už si něco o té hře přečtu, tak se rád přesvěčim na vlastní oči.
      • V jedničce se to dalo pěkně zastavit oddálit a nebyli tam ty pitomé konzole kruhy
        • Viktor_H
          Bavíme se pořád o konzolové verzi, milý Dave?
          • Já se bavím o PC verzi na konzole byl DA:O podivná mlátička
  • "Líbí se mi, že postavy svým pohybem reagují na terén a drženou zbraň, což vyvolává pocit jisté realističnosti. Jakoby všechno mělo svou váhu – švih s těžkým obouručákem je pomalý, ale devastující."

    no neviem ci na prezentacii bolo ine video ako v clanku ale ten manik vo videu machal obojrucakom tak, ako ja s nozikom v kuchyni ..a btw, tie stity tam su asi na okrasu
  • http://www.youtube.com/watch?v=zP7IFNS45dI Hele nevíte co to je ? to je nějaký poFUCK nebo se vážně dá hrát beta *8*
    • trolo
      si robis srandu ne? kedy ti zapojili internet. dnes?
      • Nee, touž v nědelu u náz bily 2 gádže zapojovat ynternet *3*
  • ad posledny odstavec - odporucam Polackovi si zahrat ten Baldurs, ked ho spomina
    • sleepless
      Tvé doporučení jsem o pár let předběhl, díky :)
      • asi len bezne, pretoze potom by si nedaval prirovnania DA:O k BG :)
        jj viem,...duchovny nastupcablablabla
        • sleepless
          Rozbor rozdílů a podobností by byl na hezký traktát, ale koncepčně si obě hry k sobě přirovnat dovolím. Měly spoustu společného bez ohledu na to, jestli to byl duchovní nástupce, nebo ne.
          • DA:O bolo koncepcne podobne BG jedine s tym ze si mal skupinu hrdinov
            inac DAO bolo strasne orezane, v ramci pravidiel, v ramci dialogov, v ramci magie, v ramci roleplayu. Suboje boli od cca polovice totalne rovnake, a nudne
            obtiaznost bola dosahovana cheatovanim - umele zvysovanie odolnosti u priseriek, nie AI
            • Koncepčně je každá hra od Bioware podobná BG. *3* Imho má DAO blíž ke Kotoru.
            • sleepless
              Znovu opakuju, koncepčně si obě hry dovolím přirovnávat. Jestli byla jedna lepší a propracovanější než druhá, o tom už nehovořím. Zkrátka, já hovořím o jabkách a ty na mě s hruškama. To asi nebude fungovat :)
  • Hm, ohromné planoucí meče, postoj postav jak kdyby měli tříselnou plíseň. Kdy konečně bude nějaké rpg, kde postava pořádně zapadne do herního světa? Čím novější hra tím postava více vyčnívá.
    • kennyB
      A jakou si představuješ postavu ve fantasy světě???
    • tomocz
      Zaklínač...
  • Bože to vypadá NÁDHERNĚ !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit