Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    To čarování vypadá nádherně. Je na co se těšit :)
  • Rhulad
    To si opravdu někdo takhle přestavuje fantasy? Ti hoši z Bioware úplně zdegenerovali.
    • TheGGG
      *7* Kvůli takovým jako jsi ty se už nedivím proč jsme my fandové MKP považování za intoušský arogantní dem*nty. *1* *1*
    • Bohemund
      Vytvořili si svůj svět, podle jejich pravidel a představivosti, co je na tom špatného? Jestli jsi takový čtenář a procházíš občas v knihkupectví oddělením "Fantasy" a vidíš, co tam všechno je za sr*čky, tak tenhle DA typ fantasy je oproti těm co tam můžeš najít čajíček.
      • Rhulad
        Čajíček... tak dej příklady jelikož ono je spousty brakových fantasy a DA do nich patří a zaujímá přední pozice.
        • Bohemund
          Třeba Runovládci, resp. od šestého dílu po ten devátý (na desátý se snad už ani nepodívám), to je největší slátanina, co jsem kdy četl.
        • Vogon
          Přečti si knihu Svět bez bohů a uvidíš co je to fantasy žumpa.
          Inu jediné co je na té knize pěkné je obálka.
    • To už je na lidech, co si představujou pod fantasy, ne? Podle toho se ten žánr tak trochu i jmenuje.
    • Á, odborník je tu.
      • Rhulad
        Pro tebe vždy pan odborník *4*
        • Hmm, myslím že ne. Odborník musí stačit.
  • Viktor_H
    Jelikož místní čtenářstvo nezklamalo, a tudíž se množí názorové komentáře bez toho, aby si dotyční vůbec přečetli celý článek a koukli na videa, tak tady to máte hezky pro blbečky: VE DRUHÉM VIDEU, OD 3:10, JE VIDĚT TAKTICKÝ POHLED (jako v origins).
    • Vypadá to dost neohrabaně. Kamera pevně navázaná na kurzor. Očividně na PC s tím interface moc nemyslí.
    • 1. Souhlas, ale...
      2. 95% souboju, ktere prezentuji tento takticky pohled nevyuzivaji, tudiz to "mozna" nebude ani potreba. Pripada mi to stejny, jako moznost napsat na sachovnici krizky a kolecka, stale ale budu hrat sachy a ne piskvorky.
      • Viktor_H
        Jestli to bude stejné jako v DA2, tak to bude na nižších obtížnostech opravdu čistě jen o osobní preferenci, ale na vyšších se nutnosti taktiky nevyhneš... Jedině, že by snad měli nějak přelomově vyřešeny skripty parťáků, zatímco ty ovládáš svého reka.
      • smejki
        nesnesitelná lehkost volby režimu? Strašné, že?
        • Abych to trochu rozvedl a nebyl jsi moc zmateny: na nejnizsi obtiznost: zbytecne, na nejtezsi obtiznost: nutne.
        • Pokud tohle rikas, asi do toho moc nevidis, ale budiz. Viktor_H ma v tomhle pravdu.
    • Ahh, jak se máš?

      Tak co, očekáváš, že DA3 bude hra desetiletí? To zas bude potřeba bojovat proti zlým haterům v diskuzích až to vyjde, co?
      • Viktor_H
        To už dávno nedělám, většinou to jen shrnu nějakým podobným komentářem (dokonce i nápomocným!) jako je ten nad tebou. *3* I když někdy se vyskytne takové unikátní hov*do, že to člověk nevydrží, znáš to... Každý jsme se někde museli naučit zlaté pravidlo internetového "diskutování" na veřejných serverech - totiž nediskutovat! Já se ho naučil tady...

        Hra desetiletí je Vampire The Masquerade Bloodlines, ale očekávám, že DAI bude ok. Jednička a dvojka byly dobré, takže nemám důvod pochybovat.

        Jo a mám se fajn, díky za optání. *4*
        • Jó, to já se to taky naučil tady. A učím se pořád dokola, abych tak řekl pravdu... čímž nemyslím zrovna tuto tvou odpověď, ta byla dobrá.

          Hehe, zaujal jsi tedy pozici shrnovací morální autority.

          Uvidíme tedy jak se DA3 vyvine a jak se o tom bude diskutovat. Já v to moc víry nemám. Zaklínač 3 to podle mě rozdrtí na atomy.
          • Viktor_H
            Po stránce grafiky? Nepochybně, už teď je jasně vidět, že W3 je hezčí (ač jde o alpha verze). V CDP mají šikovnější grafiky. Po stránce enviroment designu nevím, obě studia vstupují do neznámých, a tudíž nejistých vod. Co se role-play zážitku týče, trochu víc se těším na DAI, protože znalost Sapkowského knížek u mě dělá ze Zaklínače celkem lineární záležitost (Geralt je neutrální!)... Ve výsledku tak pro mě bude mít DAI větší znovuhratelnost. Co se týče scénáře, tam to osobně vidím na celkem těsný souboj. Tedy vynechám-li fakt, že se střetává západní a post-komunistická mentalita vyprávění, na kterou se alespoň u nás slyší mnohem víc...
  • Ví se něco o tom jestli půjde portovat savy nebo jen přez ten jejich editor vytvořit nové ?
    • jen mám obavy o funkčnost klasického portu savu některá rozhodnutí se mi ani neprojevila například když jsem na konci díky královně osvobodil mágy.
    • Viktor_H
      http://games.tiscali.cz/tema/dragon-age-keep-vas-necha-nastavit-svet-dragon-age-3-dle-sveho-63866
  • Jak už jsem psal v bleskovkách, plně očekávám, že to bude hrozný.
  • DA1 jsem si koupil ve sberatelske edici, nijak moc neoslnilo, ale dobra hra ovsem na radu prisli DLC a kdyz jsem pak ta 1/4 ceny dostal 1/90 zabavy plne hry. zacal jsem pochybovat... DA2 jsem sledoval ...recenze, zkusenosti hracu no a pak jsem ji stahnul to nestalo za koupi a nakonec jsem to ani nenainstaloval a smazal pac nebyl cas se do takove smiry poustet... takze DA3 uvidim jak dopadnou recenze a zkusenosti hracu tak na 99% to nebude stat ani za stazeni... muze to jen mile prekvapit, ale orogin si kvuli tomu instalovat 100% nebudu
    • Já DA1 nainstaloval a po 2 hodinách zase odinstaloval. Příšerná blbost *7*
      Do dneška nechápu, jak ve score mohli napsat, že je to pokračování Baldurs Gate *1*
      • Kinet1c
        nahodou je to celkom dobre, a to som milovnikom starych dobrych RPG
    • ja a jeste ani vsechny DLC nesli koupit pac EA prestalo delat ceskou verzi a EN verze dlc do ceske hry vubec neslo...v DA 2 ani cestina nebyla *10*
  • Mahcake
    Rovnou mohli pojmenovat Dragon's Dogma 2. Vypadá to naprosto stejně, ale takovou kvalitu to mít stejně nebude.
    • Jo, na Dogmu to podobný je. Ale boj v Dogmě mi přijde rychlejší a jak jsi řekl, taky nepředpokládám, že to dosáhne celkových kvalit Dogmy.

      Já jsem spíš zvědavej na Deep Down.
  • Skvělé novinky, jen marně přemýšlím, v čem Origins kopírovalo Tolkiena :)
    • TheGGG
      Byla tam bitva.
    • meče, byly tam meče, to snad dojde každému proboha
  • Magister_Peditum
    No, vypadá to líp, než jsem čekal. Sice jsem neviděl nic kvůli čemu bych měl být tak odvařenej, jako publikum v sále, ale jo, zatím to vypadá dobře.
    • Ti by jásali i kdyby jim bioware s*ali na hlavu *1*
  • Mi se to líbí hodně... a to mě jinak fantasy moc nezajímá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit