Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mahcake
    Jak vidím, tak tu znáš všechny nejlépe jak tu křičíš nostalgie na všechny strany. *7*
  • Otevřené město,plnohodnotný tuning,ilegální závody,aspoň nějáký ''béčkový'' příběh a auta,která nestojí milióny a necitím se v nich jako Bill Gates.A byl bych spokojen,a semnou další spousty lidí. *4*
  • 15k3
    vypadá pěkně už se těším na DLC
  • Jack1947
    Uz mi to je jasne, nuze mame trochu jiny nazor , ja hral az Undergroundy jako aktivneji ... a ty si na tom spise vyrostl takze mirna nostalgie zde je ne ze ne. Nevyhoda poznani/nepoznani. Jako hral jsem nejaky NFSka ale to uz bylo davno a moc si na ne nepamatuji jen ze policie "umela" "zablokovat volant a pak nasledovala pokuta.
  • Já mám na PC hromadu kvalitních závodních her.
  • Akože to posledné NFS nebolo úplne zlé... Mno vlastne bolo, ale tá grafika a počet áut boli super. Horšie bolo to neustále opakovanie tratí, žiaden príbeh, (znova) žiadny tuning (až na ten, že sa ti zlepšovali parametre auta), pri každom aute bolo možné odjazdiť len pár druhov tratí ktoré tam boli prednastavené.
  • Kein
    MP jsem hrál jen u čtyřek a trojek. Jinak po jízdním modelu, jsou poldové hned ta druhá nejzásadnější věc, co mi na těch hrách vadí. Ve čtyřce (já vím, zase o ní mluvím) měli policajti těžké pomalé sedany a snažili se hráče všemožně vysrat. Když jim hráč ujel, tak je potkal znova až za kolo (otočili se a jeli ti naproti) a při troše štěstí se za ním držel jeden policejní supersport (byl vždycky pouze jeden na mapu, ale o to víc člověka sral).

    Byl to velmi dobrý, a hlavně uvěřitelný systém a poldové ve čtyřkách byli fakt kupodivu docela chytří a vynalézaví. No a pokud tě jeden z těch těžkých, pomalých sedanů dohonil, tak jsi byl většinou v loji, protože ti udělal PIT a najednou si byl o 180 stupňů jinde. A hlavně, policajti tě chtěli zastavit. Nikoli zničit...a s tebou půl mapy.

    Prostě to byly úplně jiné zážitky. *6*
  • Jack1947
    Ale zahraju si to , a proc asi protoze neni zadna konkurence a proste v tomhle "zanru" nic neni...
    je to smutne ale bohuzel to tak asi bude.
  • Jack1947
    To je pravda no, tak ne ovce nechceme prece nikoho urazit. At si to hraje ten koho to bavi, a ostatni to ponechaji stranou ale nedejboze aby se nekomu vubec nadavalo do ovci ci neco takoveho. Vzdyt zijeme v nekonzumni spolecnosti vlastne. *4*
  • Kein
    Já jsem jen dodal vzpomínkovou vsuvku. Mě je jasný, že ti to taky nevoní.
  • Jack1947
    A vzpomenme na ty prapodivne HW , ktere suzovaly uz asi od HP II. Hra se z nejakeho divneho duvodu a neobjasneneho a diky grafice? Posekavala pri jizde a bylo to rusive.
    Proc NFs? Odpovim jednoduse protoze "cash". *15*
  • Jack1947
    Oh, tak pardon, Ma chyba ja to myslel asi uplne jinak. *3*
  • Proč se tohle věčné bourání s retardovanou fyzikou jmenuje stále NFS ?

    Vypadá to příšerně ... a na grafice nextgen nevidím vůbec nic. Kdyby jen na grafice ...
  • Kein
    Já bych si nedovolil nikoho nazývat "ovcí". Pokud to někoho baví, nic proti tomu nemám. Proti gustu...
  • Jack1947
    No je pravda ze ta policie byla vzdy az nak moc kroku pred hracem, a co MP taky nedas sanci? )v pripade ze rad mp samozrejmne.)
  • Kein
    Nehrál bych to ani zadarmo, protože nesnesu policejní sbor, který je složený z Ferrari a scifi zbraní.
  • Kein
    Adrenalin? Víš co je Adrenalin? Když jedeš Summit s Mclearenem F1, kterej valí 300km/h a víš, že jestli to ještě jednou škrtneš tak nejen, že ti všichni ujedou, ale hlavně bude škoda na tvém autě větší než případná výhra závodu. Zlatý čtyřky. Nejezdilo se tam sice 400km/h, ale za to se tam jezdilo na okreskách, který často nebyly širší než dva pruhy. To jsi byl i ve dvoukilu podělanej až za ušima a srdce ti bušilo jako o závod a bylo to ku*va zábavné.
  • Jack1947
    "Ach ty ovce".
  • Jack1947
    Smutne... takze pro tebe NFS, definitivne smitec jo ? Fin a tenhle dil ani nezkusis i kdyby stal 50kc.
  • Kein
    Pokud má EA dělat pořád tyhle Needy, tak z mého pohledu je opravdu lepší skončit. Ale já nejsem jediný zákazník na trhu. Asi jim to lidi pořád kupujou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit