Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    já myslím, že i zde jsou lidé natěšení, jenže o čem dál diskutovat? na blogu je veškeré info, nic nového se nedozvíme, hru ještě nikdo neviděl. nezbývá tedy nic jiného, než hodnotit vypuštěný teaser a čekat na další info za měsíc. v zahraničí se někteří lidé o této hře dozvídají poprvé... my už ji vyčkáváme trochu déle :)
  • Kdysi jsem to četl i v komentářích na recenzi na Medieval 2 Total War (už fakt nevím kde... ). Historie je dost podceňovanej obor... škoda.
  • Jenže na každý "no thanks" je tam 3 X "Finally!" :-)
  • kostejnesmrtelny
    Však právě. Tomu jak to na bitevním poli v reálu vypadalo se IMO asi nejlíp přiblížil Braveheart, konkrétně proslulý ztvárnění bitvy u Stirlingu. Taky žádný potoky krve a střívek jak na zabijačce, jak by si to v týhle diskuzi zjevně přál každej druhej puboš.
  • neprijde vam divny ohlasovat, ze hra vyjde 2015 kdyz, neni ani jiste, ze se zaplati ??
  • Touhle logikou by jsi mohl nazvat kopií prakticky každou hru.
  • Jsem na to fakt zvědav a doufám, že se to povede. Ač mám moc rád Skyrim a starší díly TES, mám chuť i na realističtěji pojaté RPG.
  • Jak muzes souhlasit v 99 bodech, kdyz jedna tretina tech bodu byl uplny nesmysl(napr ony neustale omilane zachody,ktere ve Skyrimu vzdy byly), druha tretina byly zdvojene nebo ztrojene body(opakoval se nekolikrat,jen jinymi slovy) a pouze o te treti tretine by se dalo diskutovat.
    Ono lidi nepochopili ze neslo o zadnou vazne minenou kritiku,ale spise o recesi/provokaci.
  • roman.pajdlhauser
    Teraz si urcite budem koledovat o riadny naklad z tabora ceskych a slovenskych patriotov za to co napisem ohladom Cechov a Slovakov. Medzi nami je dost vela velmi sikovnych ludi, ale ako narody sme jedny z najdementnejsich narodov na zemeguli. Tak zavistlive a neprajne narody nenajdem, ani ked baterkou pojdem hladat. Ked uz chcete, aby z nejakeho dovodu Vavra, napriklad za urazku vasej oblubenej hry Skyrim (mne sa pacila tiez), padol na hubu za tie kecy a mudrosti, co on dokaze nakecat, tak preboha neprajem mu, aby nijaku hru nikdy nespravil. Normalny clovek necha toho druheho spravit nieco, co potom mozem skritizovat a znosit pod ciernu zem a nie robit vsetko preto, aby som vlastne skritizovat nic nemohol. Tym akurat Vavrovi nahodite na smec a bude moct rozpravat dalej pretoze nikto nikdy nedokaze, ze kecal a kritika Skyrimu bola cista hovadina.
    Ja osobne chcem vidiet tu hru hotovu. Jednak z dovodu, ktory tu popisujem a mozem v pripade, ze to dopadne zle ukazovat, "Vidis, kecal si a nedokazal si." a jednak ak sa to podari tak si zahram dobru hru, kopec ludi ma zamestnanie a mozu pracovat v krajine, kde sa narodili, ja som musel kvoli zamestnaniu do cudziny od rodiny, jednak v pripade uspechu to je konecne zasa ukazka, ze nieco naozaj dokazeme (bohuzial Slovaci budu este vela dobiehat, na Slovensku snad nejaka totalne dobra hra este ani nevznikla, mozno Chameleon bol obstojny, mame akurat hanbu). Ludia co budu mat v portfoliu top hru, budu mat sancu prerazit do sveta, nabrat skusenosti, kontakty a mozno zalozia dalsie studia a mozno to uz konecne aj vyjde.
    Ani neuspech vzdy nemusi znamenat nutne totalnu prehru. Ja som failol na Kickstareri, ale na zaklade toho projectu teraz nasvecujem top project u velkej firmy.
    Ludia zlati, kritizovat to ano, dobra kritika dokaze vela pozitivneho, ale preboha uz sa vyvarujme totalneho primitivizmu a posunme sa ako narody dalej a prestanme skodoradostne priat neuspech. Potom sa ludia v Cechach a na Slovensku boja vobec nieco zacat, riskovat. Cele zle.
  • To už přece bylo v TES: Oblivion. Medved byl jeden z nejnebezpečnějších nepřátel vůbec ve srovnání s atronachy, minotaury a deadrami :D (trochu odflaknuty level scaling)
  • to jsem nevedel. ja myslel že warhorse prisli s necim originalnim a ono to kopirka MaB :(
  • První "Mount and Blade" je čistě singl a "MaB Warband" je singl i multi, jen abys věděl.
  • Abiczko
    ve skyrimu mám 100+ hodin odehráno a s Danem souhlasím v 99 bodech.... žádná hra se neobejde bez přešlapů, ale Skyrim rovnou zakopl, důvod proč jsem ji ale hrál byl ten že nic lepšího prostě nebylo... nejvíc mi snad vadilo že hra byla dělaná ve 150-ti variantách šedé a člověk by z toho propadl depresi, stejně tak zdlouhavé hledání cestičky mezi horami kde tě konečně engine pustí projít atd atd... taky bych dal dohromady 100 důvodů, přesto jsem u té hry strávil spoustu času a většinou se dobře bavil.... hra od warhorse taky nebude bezchybná, důležité je však se nad nedostatky povznést a ponořit se do hry *3*
  • Paul_cz
    Být Bakalou tak už to dofinancuju, přeci jen self-publishing na steamu/psn/xlive už funguje, a aspoň by se nemusel s žádným publisherem dělit o zisky. A zisky by byly, protože tenhle tým má talent, a o tu hru je zájem. Stačilo by ukázat víc než ten krapet nepovedený teaser.
    Už jen to Cryengine video vzbudilo zájem o dost větší a pozitivnější.
    Osobně kupuju day one, historické RPG bez fantasy je neskutečně vzácná věc.
  • jenže mount and blade je tuším multiplayerova hra
  • Vždyť to nebude podle mě špatný, doufám že to bude něco na způsob Mount and blade, jó to když jsem hrál, tak mě magie ani draci, elfi atd. vůbec nechybělo, už se těším....
  • Myslis ty zahranicni weby, jejichz diskuze jsou zaplevelene vyroky typu "no magic? no thanks", "wow looks generic as fuck" a "shitty title"? Nektere prispevky tady nejsou nekdy zadna vyhra, ale aspon tu jsou fanousci, lidi, kteri by radi videli tu hru uspet (a treba i proto jsou rozmrzeli z toho teaseru).
  • Kdyz nedas prachy do PR, tak neprorazis. Leda by se ti podarila viralni reklama, ale to je o velkem stesti, na to se spolehat neda.
  • Ja ho znam, protoze jsem sledoval gds a prijde mi jako schopny clovek, ale nepovazuji ho za svetove znameho cloveka, ktery by mel u vydavatelu otevrene dvere.
  • Prosímtě jdi někam. Fallout 3 je regulérní odpad, který baví jen hráče, kteří jsou natolik slepí, aby přehlídli těch 15 milionů hovadin, které tam jsou. Rozhovory o ničem, lokace o ničem, NPC o ničem a jako bonus ohavná grafika... Co je na té hře kvalitního prosím tě?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit