Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Súhlas. Napriek tomu, že ja narozdiel od teba fantasy milujem, nepáči sa mi, kam to celé smeruje. Už sa hádam ani nenájde rpg, kde hrdina nekosí drakov po desiatkach, zlobrov po stovkách, orkov po tisíckach... Jednoducho, aj ja by som vrelo privítal hru, kde je napríklad medveď smrteľný protivník, nech už mám postavu na hociakom leveli.
  • Asi by sme si mali oživiť pameeeť žeee http://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu-proc-dan-vavra-nesnasi-tes-v-skyrim-57711
  • No vzhledem k tomu, že už oznámili název, tak vydavatele nemají. To by dělal totiž sám publisher. Video je v kontextu toho jak Vávra vystupuje a rozumuje naprosto otřesný. Není v něm jediný nápad. Kromě pár panáků po zemi tam není vlastně vůbec nic. A jak tak přemýšlím nad tím "realistickým rytířským rpg" tak i na kickstarteru(i podobné projekty) jsou ty jejich šance naprosto minimální jestli tam nenakráčí opravdu s něčím kulervoucím. Což by byla leda hratelná ukázka(a to ještě pokud bude fakt supr), na video s rytířema se totiž Amíci skládat nebudou. Z mého pohledu jsou na tom daleko hůř než kdyby za ten rok a půl udělali menší indie hru.
  • Dobre vraviš suvisle až mi to divnô, veš ked on Dan on si nevie pomôcť, take veci robi človek čo chce po papuli, alebo sa se*ie do politiky...no a Dan si koledoval o hate na svoju chystanu hrdočesku patriodebilnu husitsku sagu... bože hate neni nikdy dosť...maš zdravy usudok nech ti to zostane... čus.
  • ucho
    Fallout 3 je pro mě parádní hra. a vůbec mi nevadí, že se Vávrovi na té hře něco nelíbilo. on té hře nepřál nic špatného, nijak nepomlouval její autory, jen tomu vytknul několik věcí, které svou logiku měly (tedy dokázal to odůvodnit a být konkrétní). stejně tak Skyrimu. můj názor na hru mi tím ale nevzal a nijak se mě tím nedotkl. jeho názor mu neberu...
    tebe se to ale očividně dotklo a cítíš se ublíženě. a na základě toho mu přeješ špatné věci, což by ovlivnilo osud mnoha lidí. a to je ten rozdíl, který ty zjevně nedokážeš rozeznat... tuhle vlastnost můžou mít děti, které z toho později vyrostou. jestli jsi ale už dospělý, tak je tady něco špatně s tvým vnímáním světa a s fungováním mezi lidmi...

    až jeho hra vyjde a jestli ji budeš hrát, klidně si ji zkritizuj a napiš veřejně, co se ti nelíbí. tenhle osobní hate je ale ubohost...
  • Tak to uz zase je otazkou profesionality. A clovek hoc nema rad danu hru by si veci podobneho razu mal odpustit. Hanit je jednoduche, dokazat, ze clovek to vie spravit lepsie je uz vec druha.
    Uvidime ked pride na lamanie chleba.
  • njn, nieto aby cesky/slovensky hraci trosku podporili projekt z vlastnych koncin este to tu silno zhadzuju. Mentalita nasich je niekedy fakt proti srsti.
    To, ze je to trosku "drsnejsie" na prvy pohlad neznamena, ze finalna verzia nebude lepsia. Trosku viery herna komunita!
    A stredoveke RPG bez magie a orkov sa tiez nevznika kazdy den. Give us a chance, precious..!
  • Po Vavrovych svetobornych a samoznaleckych komentaroch ku Skyrimu a Fallout 3 nemam vôbec žiadny dôvod priať mu čokolvek dobre, a tebe vlastne tiež nie...kludne sa obes je mi to jedno *1*
  • Stravil jsem pul dne ctenim snad vsech diskuzi k teto hre a musim rict, ze je tady dost uboha.
    Jestli to nekomu pomuze tak doporucuju rovnou na zahranicni weby a nestracet tu cas.
  • Hej čim viac hate tym viac adidas ale to je Varova politika...kto vietor seje...
  • ucho
    takoví přejícní a milí lidé tady mezi námi chodí :)
  • I cyklováním, možná. :)
  • A ja ti zase preju hemeroidy a zaludecni vred...
  • Tilwaen
    Kadibudky už jsou confirmed.
  • Ja mu ten cely hate prajem. Po tom ako si utieral špinave topanky do Skyrimu...nech mu to krachne... a môže to byť hra aka chce -mimo môj zaujem... a doufam že tam budou zachodky kret...pane Vavro...
  • Panebože tahle hra byla snad založena, jen aby mohla oponovat Skyrimu, bez draků a magie?? Vždyť hry nemají být tvořeny jen aby konkurovali.
  • nesmysl, redakce to ma dobre, ten nazev je zcela evidentne odkazem na text motlitby a proto aby to davalo smysl a zachovalo si to symboliku, musi byt ten text prevzat z ceske verze
  • Kr.Pa
    Viděl jsi někdy skutečný boj nějakého šermířského klubu ?

    Jako kdyby byly vsechny americke filmy realisticke, tim vice stredoveke americke filmy ...
  • Jenze ME si to mohl dovolit, ti nemeli problem s financovanim projektu...warhorse je na tom presne naopak..ti si maji dat zalezet na kazdem detailu, ktery vypusti ven.
  • K traileru respektive k hre na zaklade neho sa tazko vyjadrit, este je predsa len skoro ale som zvedavy co sa z toho vykluje. Ale co sa tyka zapisku z blogu o tom ako sa snazili hru ponuknut vydavatelom, tak nejak sa mi pritom vybavil Witcher aj ked predsa len CD projekt je vecsi a mali to postvene predsa len na znamej kniznej predlohe, aj ked asi iba v Europe. Ostatne neznamy team s byvalej vychodnej europy, byt postaveny z ludi ktory maju skusneoti, RPG ktore neni skyrim cool ale je prave stavane viac realisticky to ma v zapadnom svete hlavne USA dost tazke. A zasa paralela s Witecherom, ten tiez v prvom diely neobol na zapade nejak mega uspesny ale zisky z jeho predaju staclil na vyrobu dvojky aj vzhladom na nizsie naklady na vyvoj a ten uz zacala objavovat aj Amerika :-). Aj preto si osobne myslim ze ak sa Warhorse podari tento titul vydat na PC aj konzolach tak dosiahnutie jednotiek milionov predanych kusov bude uspech a myslim si ze to nastartuje tvorbu pokracovania ktora by uz mohla lepsie zahviezdit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit