Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se těším, až hru nakoupím na torrentu! *14*
    • lepší je uloz.to
      • Kvůli takové budgetové srajdě si nebudu ubírat kredit na premiumu... Torrent musí stačit.
        • Kdybys ty pičusku raději věnoval tolik energie něčemu užitečnému a třeba taky zkusil něco dokázat... Ale né, von tu raději bude jak lempl sedět celý den a vzteky psát takové srágory a myslet si, jak tím někomu strašně ublíží... Ubližuješ především sám sobě a svému zbytečnému životu.
          • Nebreč, mama koupí slona.
  • tak proc to chces , kdyz to je srajda
    • Abych se mohl vysmát Vávrovi do ksichtu...
      • Dobrý mindráček *3* A kvůli čemu vůbec? Neroztou ti vousy a závidíš, že Vávra jich má plno? *1*
  • Obávám se, že tahle hra bude fiasko. Nechápu na koho má být mířena - západ to zajímat nebude, zřejmě i pro to, není vydavatel. Pokud má být šířena pro východní trhy, nebude tomu přizpůsobena lokalizace a cílení na východ. Nevím co tím chtějí říct, ale Mafia měla úspěch, protože byla ze Západu v zajímavé době a navíc v neokoukaným prostředí. Jako fanoušek Dana a spol. (díky Mafii), mě tohle fakt nepřesvědčilo a ani se nedivím, že vydavatele nepřesvědčí - dejte tam magii, draky - a zisk máte zaručen - s touhle hrou jste měli přijít v době boomu a ne v době recese.
    Kdyby jste raději udělali něco jako Mafia z dnešní doby v Evropě, nebo nějakou hru za Studený války, lidi by Vám utrhli ruce...
    Hra není jen o grafice...
    Jinak co jsem zatím viděl ukázky atd. - se mi nelíbí jméno a ani zbylé zveřejněné informace, přesto přeji vývojářům ať se mýlím a hra je mnohem lepší, než to celé dění kolem ní.
    • Kein
      Nesouhlasím. Západ zajímá cokoli. Pro hodně lidí, je východ exotika. Podívej se na Zaklínače, Metro apod. Spíše mám obavy z toho, že se ta hra nebude zdát dostatečně atraktivní kvůli tomu, že to bude simulátor bez kouzel - budou to muset dobře představit publiku. Ale pokud udělají dobré video a ingame záběry budou stát za to, tak si myslím, že to má velkou šanci se uchytit. Vávra dělá sice her málo, ale za to jsou opravdu dobré, alespoň teda pro mně, a bůh ví, kde by Mafia 2 mohla být, kdyby v ní bylo všechno co Vávra měl v plánu.
      • XorxoxTalarius
        Tak pokud bude chtit zaujmout, tak staci pak poslat novinarske kody nejakym YT kanalum ktere se tim zabyvaji, je to takova reklama "zadarmo"
        Samozrejme v pripade ze ta hra bude stat zato a recenzent bude objektivni
  • První dojem ze hry je hroznej, nikoho to nepřesvědčilo. Vávra to může zabalit a jít zase mudrovat, jak jsou všechny hry špatný a teĎ může přidat i to, jak je jeho hra ještě horší *1*
    • Jejdásek: Sice si nemyslím, že když se hra nedostane do USA nebo Asie, je automaticky neúspěšná, ale jinak se shodneme. Šanci si zaslouží, a nejen oni. Hlavní je zbavit se předsudků.

      Taky jde o to, že velké firmy chtějí hry "posouvat", ale dělají to pořád stejně (mnohdy špatně). I to mi připadá jako fráze. Na to jsem chtěl hlavně upozornit.
    • Lidem jako ty se rika z m r d! Nic nedokazou a jeste jsou skodolibi, kdyz ti schopnejsi prekonavaji obtizne prekazky.
      • Takhle ti možná říká maminka, sem to netahej. Neznáš mě, takže kecy o tom kdo je schopný a neschopný, si opět nech na rodinné setkání *3* Hra bude propadák, ani prezentovat ji neumí. Blbej název tomu nasadil korunu.
        • Staci mi videt, jak se tu projevujes, abych vedel s kym mam co do cineni. A i kdyz se ti to nelibi, lidskou hloupost hodlam komentovat, jak uznam za vhodne. O tom, jak hra dopadne, v tuto chvili jeste neni rozhodnuto. Tve predpovedi jsou toliko projevem tvych zavistivych prani.
    • prudislav
      jediný co bylo ze hry viděl bylo na cryengine promu aka tohle (http://www.youtube.com/watch?v=hpJCYkMFFmo) . Ted byla hra jen oznámená krátkym teaserem
      • Ano krátkým teaserem a DEBILNÍM názvem...
        • A když to říká debil, tak je to určitě pravda
    • Zabalit to můžeš jít ty. Tím, že tu budeš na hru blejt pod 20 různými nicky realitu nezměníš. Tebe musí strašně srát, že Vávra zase dělá hru, která bude legendou.
      • Co bereš za matroš? Jsi vedle jak ta jedla. Legendou byla první Mafie, to je sakra dávno. Od dvojky ho vyhodili a teď pracuje na tomhle propadáku. A fanboys nemohou rozdýchat, že to vypadá bledě :)
        • fanboys jsou natěšení, pouze zoufalci jako ty nejsou schopni rozdýchat, že to bude pecka, tak tu melou pořád stejné srancedokola *2*
    • Tys videl nejakou hru? NIKOHO to nepresvedcilo? Meles kraviny
      • Za pravdu se každý zlobí, jsi marnej
  • uff ... animace koně z teaseru je neskutečně loutková a celý to na mě působí jak grafický cvičení na téma "animujeme poprvé v blenderu". Amatérizmus v ryzí formě. Obávám se, že takhle na sebe pozitivní pozornost hoši nepřitáhnou.
  • Husiti nikoho nezajímaj a investoři to moc dobře ví, a proto hra nemá šanci vůbec vyjít... Vávra měl volit jiné téma, měli udělat další Mafii (popř. něco v podobným stylu), ve které by bylo vše, co mělo být původně už ve dvojce. Tohle chtějí hráči. Her typu Skyrim je plno....
  • Konečně!!!!! *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit