Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo a hlavně že ty máš 17 ,a se tu vytahuješ :D
  • Damarus
    Epické :-)
  • Nevim, jestli je BF3 nejotravnější hra na tomto webu, ale vím jistě že MORIK je nejotrvnější d*bil na celým českým netu. *11*
    • fallout
      morik mi silně připomíná jiného uživatele který tady naprosto stejně otravoval hloupými komentáři, nemůžu si vzpomenout na jeho nick, ale moc bych nedal za to, že je to on...
    • morik
      Pokud myslíš, že český net se skládá pouze z games.tiscali navruji abys navštívil i další stránky, tato totiž není jediná.
    • Urcite by zaslouzil postih!
      • MishKonn
        A ty s ním, když ti jeho příspěvky připadnou zábavné. Minimálně nějaké psychické vyšetření by nezaškodilo.
        • Jeho prispevky jsou zabavne uz jen diky tomu ze jsou psane svezi cestinou plnou skvelych termitu. Jeho troli umysl je zrejmy a kdyz se nad to dokazes povznest a umis se trochu zasmat sam sobe tak v jeho prispevcich objevis studnici zabavy ktera na TG nema obdoby.

          Horstovi preji mnoho sily a zdaru.
  • Dobrá sra*ka *1*
  • http://www.youtube.com/watch?v=geTOvrUVPTE
    Ale aspon to vyzera tak ze sa budu moct zase davat aj prikazy co je fajn ..
    • na skratenie cakania...
      http://www.youtube.com/watch?v=oDIwNcAF7s4
    • MishKonn
      Time? Nikde jsem si ničeho nevšiml.
  • Problém tehle hry je že to není ani simulace jako arma ani čirá arkádová zábava jako CoD, proste je to nekde mezi. Neco jako teplé pivo nebo studené parky. radši si dám Modern warfare 3 *16*
    • Absolutny nesuhlas toto moze napisat len CoD fanboy. Vrať sa do kanalu v ktorom sa teraz skryvaju vsetke CoD lamy posrané z BF3.
    • Já si s radostí dám oboje, ale už teď vím, že B3 si užiju víc. Fakt, že MW se každým dílem zhoršuje/zůstává přibližně dokonale stejným, mě v tom utvrzuje. I když uznávám, že MW mívá kvalitnější singl kampaně oproti BF, v mulťáku se mu nemůže rovnat. A když singl vydrží nějaký čtyři hoďky, tak...není co řešit.
      • Ja si dam taky oboje - MW3 kdyz bude tak pulhodinka hodinka casu, nebo si proste budu chtit rychle neco zahrat, a BF3 kdyz bude spousta casu, u tehle hry se boudou zase travit vecery *14*
    • Aj keby...zlata stredna cesta *14*
    • To je podle me blbost,bf bylo vzdy cistokrevna arkada.To ze cod je ultra-arkada jeste nedela z bf serie "neco mezi".Navic posledni dily bf maji blize prave k tomu cod,nez k predchudcum.
    • Generalmagor
      Absolutně souhlasím. *5*
  • Můžete mě prosím naučit jak z traileru poznat hru která bude na několik set let nejlepší ?
    • Zeptej se Hawka, ten ti vysvetli *3*
    • bez předešlého zahrání nijak.. jelikož se ale hra hrát dala, tak jsou očekávání již nezvratná... ať tak či onak.
    • nevim psal to asi v blesku. protože co je v blesku je pravda.bible duchodců *1* *1*
    • To je jednoduchy,staci byt zaslepeny fanousek a hned si to o te hre budes myslet taky *3* .
  • Jestli me to aspon utahne PC na Hight bez sekani tak jeste nemusim upgradit kompa :) kdyz me slo Crysis 2 na ultra tak uvidim.
    • hight?
  • morik
    Nechápu proč všichni hodnotí zde to video, když ho ani nemají vidět. Neviděli jste snad PEGI 16? Že nevíte co to znamená? Neznalost zákona neomlouvá.

    Jistá osoba zde napsala že je mnoho povyku pro nic. Zajímavé je, že má i nemá pravdu.
    Pro nás normální lidi, to je zpráva příznivá, neboť následující 2 týdny bude si co zahrát a pak co vymazat. Pro místní BF úchyláky to bude skalní zážitek v jejich životech, neboť budou moci následující deset let co hrát a sexuálně se uspokojovat a namlouvat si jak ta hra to natřela všem ostatním hrám zejména MW3.

    Dále souhlasím s tím že BF je nejotravnější hra na tomto webu, ale nemůžeme autorům nadávat, protože oni dělají svoji práci. Každé video o BF je pro místní dalším stupeněm sexuálního vzrušení a záminkou pro ipsaci, neboť nic jim tak nerožhaví lýtka jako běžící voják nesoucí střelnou zbraň ( nemyslím že je nutné popisovat, co se místňákům stane, když z té zbraně začne střílet, řekněme pouze, že v jejich ruce bude něco podobného co má při akci Spiderman, doufejme ale pro jejich zdravý vývin zde nebou umístěny videa, kde voják běží a střílí.)

    Toť ode mne vše. Hezký zbytek večera a nashledanou.
    • A hele ten ksicht je tu zase.
      • Jj, ten ksicht vypadá jako opičí pr*el
    • Ja jen doufam,ze jsi opravdu jen radoby vtipny troll,protoze jestli ne........tak je mi te lito *3*.
    • JohnyTheZik
      A ja bych rekl, ze zrovna ty na tenhle web chodis jen kvuli bf3, abys mohl vyvolat serii minusek a vysmevnych komentaru! :D
      troll, co rekne nashledanou... no, potes panbuh!
      • morik
        Vybírám si články o BF účelně. Zde se totiž koncentruje nejvíc blbců.
      • Divim se, ze posty tohoto tro(t)lla vubec nekdo cte.
        Me staci zahlednout jeho avatara a uz zapinam pomyslnou ignore funkci.
        • A to je presne ono... tady se kazdej chlame nad trailerem k Saint Row 3 ale kdyz nekdo napise neco zabavneho tak se ti zapina ignore (kterej ma koukam taky vypadky).
          • Jestli ti jeho prispevek prijde vtipny,tak potom uz chapu ,proc ti trailer na saint row prijde tak strasne moc trapny.A to nepovazuju ten SR trailer za kdovi co.
    • ehm nevěděl jsem že PEGI má něco společného se zákonem...zvlášť u nás
    • DarkHawk
      +1 *1*
      • PEGI je jen doporučení, žádnej zákon :D
  • Dodnška nechápe co měli s Black Hawk (tim vrtulníkem) za problém...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit