Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tohle se mi sakra libi.. :)
  • Střílečky jsem nikdy moc nehrál, na xboxu, kterej teď mám, mi vlastně ani moc nejdou hrát, ale tohle si prostě koupím. Ať je to špatný nebo dobrý, ať je to hype nebo ne, chci to hrát, prostě chci. I kdybych jim tim jenom zaplatil za ty videjka a vsechno kolem, cim to propaguji. Jako fanousek NO Saints a Drew Breese v jednech z nich bych jim snad zaplatil i jenom za ta. Proste chci :)
  • Achjo, kde vzit na nove PC? tohle je hra ktera stoji za ubgrade a bez nej si zahraji max v okne.
    No kazdopadne, paradni video, uz dlouho jsem se na zadnou hru takhle netesil. *3*
    • snad upgrade :D
  • Z téhle hry jsem tak nadšený, že si s radostí i další dlc dokoupím, protože tahle hra si o to říká. U jiné hry bych si DLC kupoval s odporem, ale u téhle budu čekat až nějaké vyjde.
  • Joooj, ta arkádovitosť tomu leze zo všetkých otvorov *9*
    • Asi bych ti mel doporucit ArmA 2 s ACE modem jestli nemas rad arkadovost.
      • on asi narazal na rozdieli od BF 2 kde nebol ziaden autoheal ani podobne veci a bolo to viac taktickejsie, tymovejsie..
        • Autoheal v BF3 je asi tak na tri dny, tank muzes v pohode jednou raketou vyradit ze je prakticky nepojizdnej, autoheal se da vypnout na serveru a vzdycky tu mas jeste HC servery kterejch je vic jak dost kdyby ti vadil 3d spotting. Rozhodne nemam pocit ze by BF2 byl realistictejsi.
          • dokial nezahram nesudim ja akurat pisem co tym mohol on mysliet
      • No i BF2 byl mene arkadovy jak todle, a to si myslim ze mnel na mysli... neni zrovna nutne chodit pro ARMU
        • nejsem žádný zaslepený fanoušek BF3, jak si asi mnozí mohli všimnout, ale nebuďme slepí! BF2 byl hodně arkádový a tohle bude arkádové nejméně stejně tak, ale sám bych řekl, že snad ještě méně. Pokud se povede destrukce, mohla by hratelnost jít spíše směrem k realitě. Už žádné zasekávání tanku o palmy v uličkách Karkandu či Mastuur City! Vadí palma? Bum a je pryč! *4*
        • Presne tak *9* Ale tak čo už, všetci spokojní byť nemôžeme, že *3*
  • H4wk
    Nehovorme o MW3, preco vnasat spinu do diskusie o tomto brilantnom traileri na brilantnu hru
    Je to skvele spravene ako kazdy trailer na BF3, graduje to, subwoofer mi tu huci a ja prezivam zakazdym orgazmus.
    • IsimonI
      OK... Tj bude to jako Lord Voldemort.. to se prostě tady nesmí vyslovit.xD
      • Heh ještě než jsem si přečetl Váš príspěvek, tak už jsem taky radši psal C*D :)
  • A tvorcovia COD:MW nebudu mat co zrat! *1*
    • No ti ne, ale Activision si může mazat kaviár na chleba místo másla ať už jim to vydělá nebo ne. *1*
      • Mars50
        Activision si už nějak poradí i kdyby se Cod neprodávalo xD
    • Ale budou, malých dětí v Americe je dost.
      • Mars50
        Problém je,že děti hrají vše a i v Bf jich(bohužel)bude dost.
        • To možná jo, ale v Conquest nevydrží dýl jak den. Si budou řikat: Já takovou dobu běžím, nic nedělám, nestřílim, jenom běžim a pak hned umřu ani nevim jak?? Co je to za kravinu?...ten Battlefield je debilní! Pět minut se těším na to než se tu spawne vrtulníček a když do něj konečně vlezu a vzlýtnu, tak sebou prásknu o zem a umřu...no a pak mi ho někdo vezme a zase čekám děsnou dobu než ho zabijou...to je nudááá. Gimme some C*D!! *1*
        • Treba se spokoji s TDM a jinde jich bude pomalu?!
          • Mars50
            Nemyslím si,jen si to představ když budou mít tu možnost vzít si ten vrtulníček,tank a hele ono je tu i letadlo, no to je přece cool,tak nevím no.
  • IsimonI
    Huuuaaaa..xDDD Zase mě to utvrdilo v předobjednávce..x)) MW3 to už prostě nemá cenu mluvit,, všechno se řeklo,, párkrát se to tu zhádalo dost dobře.x) "Počet předobjednanejch kusů" a podobný kecy prostě nerozhodujou o kvalitě hry..xP
    • JohnyTheZik
      ono je to uz stejne pomerne obri cislo)
  • Ta hra si vynucuje ORIGIN, nemá jej dobrovolně! No a navíc si ještě vydavatel drze dovolí zakomponovat Online Pass. To je na facku.
    • JohnyTheZik
      steamovky si taky vynucuji STEAM :).. A Online pass je pro konzole.. tak co resis
  • BF3 stručně - mnoho povyku pro nic
    • Moho povyku pro nic? :D Aha...takže raději budeme pořád hrát tu jednu a stejnou střílečku dokola se starým Enginem dalších já nevím minimálně 5let?Ano opravdu vynikající budoucnost herního průmyslu.

      To jako,kdyby jsi chtěl aby se přestaly dělat nové efekty u filmů či lepší zvuk a kvalita obrazu.Proč vyvíjet nové televizory?Nestačí nám bohatě 55uhlopříčka se Stereozvukem?Proč přecházet na HD rozlišení.

      BF3 je po delší době jedna z mála akčních her,která přináší pořádně nové efekty do herního průmyslu.Proč bych měl pořád koukat na zastaralý Engine z CoD,když i oni by mohly udělat nový,zlepšený,detailnější.Ale ne raději uděláme to stejné a přidáme 3nové zbraně a pár malůvek na ně a lidi z toho budou vedle,jak je to parádní.Neříkám,že CoD je odpad.To určitě ne.Ale ve srovnání s BF3 je to už zastaralé a chtělo by to podle mě osvěžit,jak grafikou,zvuky a novými nápady.Nechci zůstat v roce 2005 do konce života.A myslím,že DICE tuhle hru udělali velmi dobře.

      Ano jako každá hra má své mouchy to nepopírám.Ale co nemá mouchy?Filmy,hry,auta,politika prostě všechno není dokonalé a nejspíš nikdy nebude a určitě se to nebude líbit všem.Ale musíme jít dopředu ve všem.
      Lidi jsou z toho unešení,protože to nabízí zase něco nového.Za nějaký rok zase vyjde další BF a další CoD (to už nejspíš příští rok :D opět).Ale když udělá EA BF,tak si myslím,že bude Frostbite 3 nebo alespoň 2.5.A u CoD?Opět skvělý starý Unreal Engine?Možná tam dají více Motion Blur a odlesky země.

      Nevím,ale tyhle věčné hádky jsou podle mě oničem.Každý má rád něco jiného.Nikomu se prostě nedá 100% zavděčit.Vždy se najde chyba v čemkoliv.Proč to nemůžete brát objektivně trochu?Pohled nestranný říct si" Jo vypadá to líp,jak CoD,ale já zůstanu u CoD jsem zvyklí a vím co mi CoD nabídne" a ne hned "Ježiš sra*ka to nikdy ani nezkusím,protože EA každou chvíli ukazuje jak je to parádní",ale o tom to je.To je Bussines,marketing sakra :D.Tohle prodává.Ne jak je hra úžasná,technologicky vyspělá.Nebo cokoliv jiného.Všude narážíte na reklamy a právě,že reklamy prodávají.A čím více strhující,tak tím více prodeje.A to je u všeho.
      • Za rok nový BF?? nestraš preboha... *1* Stači raz za 2 roky...medzitym mozu napriklad spravit nejaky Bad Company 3. Plnohodnotny BF potrebuje viac casu na vyvoj inak sa z neho stane srackovy CoD. Inak CoD nepouziva Unreal Engine ale vlastny IW engine ktory ma zaklady v Id Tech 3 Engine z Quake 3 arena.
      • Mars50
        Ono Frostbite 2 je také jen vylepšení původního enginu a oproti BF BC tak grafika o tolik zas nestoupla,jinak je to celkem v poho hra a tou reklamou kdyby to nepřeháněli tak bych si to koupil s radostí ale takhle,ačkoli si to koupím,mě to hrozně leze na nervy.
        • Mě osobně nevadí tyhle krátké trailery ze hry.Mě to baví a jsem nedočkavý,až to ozkouším.Ano samozřejmě je Frostbite 2 vylepšený Frostbite,ale když jsem hrál Betu,tak ikdyž mám BFBC2 na high/Ultra.Tak prostě nemůžeš popřít,že grafika nešla kupředu ve Frostbite 2.

          V BFBC2 je jenom lehké použití DX11 technologie.Trochu tesselace,vystínování a prostě jenom tak náznak.Ale právě,že ve Frostbite 2 je plná podpora DX11 prvků a technologie.Samozřejmě to všichni uvidíme,až při plné hře,jak grafika postoupila.Z bety se nedá moc usuzovat,ale i tak mě nadchla.A to tam nějakých 20-25% grafických prvků nebylo.
          • Mars50
            Beta nebyla nic moc,osobně jsem zvědavej o kolik bude full verze lepší a doufám že bude,jinak by mě to docela zklamalo.
            • Tak bohužel beta servery se nenastavovaly.Takže časem jistě budou servery,kde bude méně sniperů(nějaké omezení).Jinak v Operace Metro,tak tam je začátek o kempení hold.Ale jak se člověk dostane do metra,tak je to už trochu jiný boj.V tomhle se mi tahle mapa hrozně líbila.Nebylo to vždy stejné.
            • Mars50
              Ted už to může bud jen zklamat nebo překvapit,ale kdoví co se nám z toho vyklube,v jednu věc však doufám že to nebude takový campfest jako byla beta,protože to hodně kazilo hru a celkový dojem.
            • Určitě to bude rozdíl oproti betě.V betě byl více jak měsíc starý build hry.Takže grafika při vydání bude rozhodně lepší.
        • No ty seš taky nervák :D reklama tě sere, Tak na to nekoukej nikdo tě nenutí.
          Jak už tu bylo Reklama se prodává a nemysli si, že MW3 nebude mít reklami až bude před vydáním. Bože kde to žijete v CCCP *16*
          • Mars50
            Ono na to moc nekoukat nejde,když se to objevuje všude,ale zas nějak zvlášt mě to nevadí,jen že to už je trochu otravné.Reklama je dobrá ale nesmí se to s ní přehánět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit