Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty zvuky...ááááá *14* *14*
    • Lawliet
      noo ta raketa v 0:44 hvízdala pěkně =)
  • Já jen doufám že nerfnuli semi-auto sniperky, pořádně vybalancovali zbraně (v betě UMP45+silencer je hodně OP) a hlavně doufám že opravili co nejvíc bugů a glitchů.
    • Jj ty semi-auto sniperky mi pily krev v bete poradne... teda dokud jsem je nezacal pouzivat sam.
  • A jak je to tam s přejížděním lidí? Je to stejně stupidní, jako v BC2?
    • Proč stupidní?
      • Protože například když jsem se na někoho řítil na čtyřkolce, projel jsem skrz něj, tak tam dál stál a vesele střílel. Stávalo se mi to dost často. Nebo jsem honil tank, abych na něj položil dáreček, on zastavil a tím mě přejel (ne, nezačal couvat).
  • H4wk
    Big Like :) hlavne prekvapko na konci...
  • uz dlho nebol ziadny clanok o battlefielde 3. bezkonkurencne najotravnejsia hra na internetoch :)
    • Jazz
      Cry me a river
    • za to nemoze hra ale ten kto ju postuje keby sem postovali same clanky na STALKERA tak to bude tiez najotravnejsia hra?
      • Trol.diskuzni
        Na Duzex overhype, který zde probíhá už po dva měsíce, opravdu ani Battlefield nemá (a nutno dodat, že ten si to, jak vidno, zaslouží daleko víc).
        • Hype okolo Deus EX? Lol doteraz ma ta hra neporesvedcila ze ma na tych 10/10 ako udelil tento web. Max 9/10 a viac ani o milimeter. Zbytocne som predobjednaval.
        • genki.sudo
          Na hype deus ex som naletel a doteraz lutujem peniaze. :-(
  • Neukazuje... prej video not found...
    • MishKonn
      I sama stránka se brání proti Ahh bra!
    • ales.smutny
      Neukazuje... dočasná náhrada nahozena.
      • Dik mistre!
      • Jazz
        Bohužel dočasná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit