Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak treba gtx 560 Ti 4500 kc
    ati 6950 taky zhruba tolik nebo i cez 5k
    • to melo byt v jinem vlaknu
  • Kazde video BF3 len dokazuje ze DICE je momentalne TOP developer FPS!!! Ako je mozne ze CoD este vobec niekto bere za plnohodnotnu hru a nie iba ako datadisk..... alebo inak povedane cistu pracku na peniaze.... :(
    • Me naopak prijde,ze s kazdym videem se utvrzuju v tom,ze z DICE se stava jedno z nejvice mainstreamovych studii.
      Po technicke strance pecka,ale gameplay je jako cod na steroidech.
      • Hral som betu BF3 a neda sa to vobec zrovnat s CoD. To je ako pozerat animakov a vojnovy film.... CoD nieje konkurent a nechapem co mate s tou arkadou!! toto je hra nie vojensky simulator tak sa cudujem ze od toho cakate nieco ine!!
        • Jednak serie battlefield byla vzdy arkada a ja jsem nikde nepsal,ze od toho cekam dalsi armu nebo red orchestru.
          Cod je primy konkuretn bf at se ti to libi nebo ne,ostatne cilem EA je prave sesadit cod z pozice jednicky.Coz to jen potvrzuje.
          A staci se jen trochu porozhlednout,aby jsis vsimnul ze prostredek k naplneni tohoto cile je zacileni na stejnou cilovou skupinu hracu,jako tomu je u CoD.
          A jak jinak zaujmot fanousky cod,nez tim,ze vytvori podobnou hru a nabidnou neco navic.
          V tomhle pripade vetsi pocet hracu,letadla,vozidla a lepsi audiovizual.
          • No ale to uz nieje podla mna podobna hra.... podobna hra je CoD BO a MW3 toto je o dost iny zazitok aspon co som mal moznost hrat Betu a porovnat...
      • já bych spíš řek že CoD+steroidy= Quake
        • Quake bych s cod vubec nesrovnaval,to je uplne jina liga.
  • Nemůže ta hra být i ve hře ? to by mělo super atmosféru *2*
    • Omlouvám se , místo hra má být hudba , nechal jsem se unést *1*
  • Tak kvůli BF3 jsem si pořídil nové PC za 33 tisíc (samozřejmě jenom bednu), vzal jsem si týden dovolenou a počítám i s několika bezesných nocí... BUDE TO PEKLO!
    • Co sis to kupoval? Buď sis koupil něco pohromadě což je blbost nebo sis koupil to nejlepší co si v obchodě našel a to je taky demence :D
      • Jenom ty nejlepší věci. Třeba grafiku GTX 580 3 GB apod. Aspon budu mít top FPS :)
        • HDman
          a kcemu ti to bude stejne pak treba dostanes na frak od fakanu co pojedou na 35FPS *1*
      • No tak 1100€, to máš na takú skromnejšiu pracovnú stanicu, nejaký zázrak to nie je... Ale výhradne kvôli jednej hre, no fuj, zúfalosť *2*
        • presne tak kdyby tam mel nejlepší veci, treba i tu 580, tak by cena musela byt vetsi. takhle musel ošidit nejake vedlejší komponenty a to se mu na vykonu podepíše, nebo na hluku *1*
      • co to meleš blboune, zjisti se nejprv kolik stojí treba gtx580 nebo core i7, možna si priplatil za kvalitnejší bednu, zdroj, koupil tam možná ssd disk tak nemel
        • proč mi píšeš blboune? Proč by si musel zrovna kupovat nvidia nebo intel?
          • no a proč ne? ati a amd jsou cenove ekvivalenty takže je to jedno
            • jasne že maji stejne ceny snaži se navzajem si konkurovat
            • No a teď mi napíšeš a proč ne? :D Co se ho asi ptám ? "Co si koupil?" Sory ale jestli píšeš že AMD má stejné ceny jak Nvidia nebo Intel tak by sis ty měl zjistit 21ny!!!
      • a nebo si prostě udělal radost a vykašlal se na to, co ho to bude stát. Jaký by byl život bez takových rozhodnutí? *1*

        Já si taky kvůlu BF3 a kvůli Skyrimu koupil nové PC. *4*
        • Taky taky :) Dohromady sem do kompu za poslední dva až tři měsíce nalil asi 25k za nový komponenty. Nemám ho jenom na hraní a tak je tam ještě HW Raid, SLI a kuli tomu i docela nedostatková deska od ASUSu, která se v našich obchodech objevila až na můj popud (dle heureky jí měl jen jediný skladem a to sem hledal několik měsíců).
        • taky taky :)
          • taky *3*
      • Pokud si penize poctive vydelal, tak si je muze utratit za co chce, v obchode byli jedine radi :-).
        Jinak ano, sporivy clovek se do 15tis (bez LCD a periferii) urcite vleze a BF3 mu pofici na celkem vysoke detaily (nerikam ze na ultra,ale to sere pes).
        • HDman
          za 15 tisic ti to pobezi na ultra jeste 5 let *1* , jako fakt nechapu co ze to ma ze to stalo 33 jedine co mne napada ze si tam nechal dat 5 SSD disku a ma tam 2 GK aby to jelo na 6 monitorech*1*
          • Deska: ASUS P8Z68-V PRO stepping B3
            CPU: Intel Core i7-2600 BOX, 3.4GHz
            Grafika: Gigabyte GTX580 3072MB DDR5 GV-N580UD-3GI
            RAM: Kingston HyperX Blu 16GB (kit 4x 4GB) 1333MHz
            HDD: Seagate Barracuda, 500GB
            Case: Cooler Master HAF 932 AMD Edition
            Zdroj: Seasonic S12II-620 620W Bronze

            Si spočítej kolik stojí jenom toto ty chytrej a pak něco piš
            • Ramky byly levný, disk jsem si koupil schválně 500 GB, nepotřebuju a ani nechci větší... Na co? Na nic. Akorát každej machruje s 2 T apod. a co z toho? Já to nepotřebuju, tak proc bych si to kupoval.
            • tiez nechapem tych 16gb ramky :D:D...grafici pracujuci s vysokym poctom polygonov napr v 3Ds max pouzivaju tak cca 8gb a to su uz profici...ale joo si kapo a mas 16gb ramky :D len skoda ze polovica zostane nevyuzita...aj viac...a ako bolo spomenute "az" 500GB disk...
            • Jazz
              Nojo, GTX580... Úplný dělo! *1*
            • Tych 16 GB nechapem vobec to sa do PC tohto typu dava len aby to vyzeralo Cool asi... Sucasny stav je taky ze predimenzovanych je aj 8 GB RAM. Dufam ze ta tie Ramky stali malo lebo ak nie tak to boly zbytocne vyhodene prachy.... Hlavne ze tam je 500GB HDD. *2* Ach zbytocne doslovne amatersky vyhodene prachy za Ram. vecsi HDD by sa hodil stoji len o malo viac. A mozno by bolo dobre uvazovat o SSD disku ktory by PC pomohol viac ako nejakych trapne komických 16 GB RAM. *1* *1* *1* *1*
        • Já ale nikde nepíšu že že si nemůže koupit co chce. Nebo ti to tam vidíš? Jen se ho ptám co si koupil nebo jak to koupil a napsal jsem svůj názor co si o tom myslím ale nepíšu že si nemůže dělat co chce. Jasně že prodejci jsou velice rádi když tam přijde typan a řekne "potřebuju novej pc...mám 30 tisíc". Oni mu velice rádi najdou to nejdražší co je.
          • Prosim tě, jestli si myslíš, že sem jako šel do obchodu a řekl jsem že chcu PC a mám 30 tisíc, tak to možná tak ty, ale já určitě ne :D
            • No a na co asi jsem se ptal v 1 otázce ?
          • Jeho rozhodnuti oznacujes za "blbost" nebo "demenci".
            Ja se ti snazim vysvetlit, ze pokud clovek vydela dost, tak to neni ani blbost,ani demence, kdyz si koupi PC za 30tis, ale zkratka kupovani vykonnych/drahych komponent.

            GTX 580 - neco prez 10tis
            Nejake to Core i-7 taky stoji prez 6 tisic
            K tomu nahodi vykonny zdroj, nabusene prkno, nejakou tu rychlejsi ramku, zvukovku a bac, tech 30 tisic je fuc, ani nevis jak.

            Resume: to ze ty bys za PC nedal 30tisic neznamena, ze je blbost ci demence, si ho koupit,kdyz na to clovek ma. Navic takhle do toho zas aspon 2 roky nemusi sahnout a jet vice mene vse na full.
            • kupovat pc pohromadě je blbost? dokážeš vůbec připustit, že někdo není tak dokonalý jako ty a prostě si pc složit nedokáže, ani nemusí mít nikoho v okolí, kdo to dokáže? Proč myslíš, že se sestavy prodávají? Není to kvůli tomu, aby mistři jako ty mohli psát o jiných, že udělali blbost... A koupit to nejdražší na krámě je demence? Proč to teda ty obchody prodávají? To jsou vlastně taky dementní? Když na to někdo má, tak ať si koupí nadupanou mašinu, to bys mohl říkat, že koupit si Audinu za dva míče, brusle Bauer za padesát talířů nebo utratit za večeři v luxusní restauraci pět kolíků je také dementní... To, že na to nemáš ty, na tom nic nemění. Nezlob se na mě, ale tvé myšlení je hodně jednoduché a "blbostí" a "demencí" tu smrdí něco jiného... :) a nic na tom nemění fakt, že nikdo nevíme, za co on těch třicet kolíků dal. Já si třeba před měsícem koupil koberec do pokoje - nejdražší na krámě a také v celku, takže dle tvé úvahy jsem dementní blbec :))
            • Jo a ty ses tady dočetl jeho odpověď? Já teda jeho rozhodnutí neznám(nikde tady není psáno) ty ano? já jen píšu že je blbost kupovat pc pohromadě = blbost nebo koupit v krámu to nejdražší co mají = demence. O tom že si někdo koupí pc za 30 000 sem psal že je mi to fuk jen jsem se ho ptal co kupoval a jak a odpověď jsem nedostal. Takže si tady něco cucáš z prstu. Nic o tom že bych za pc nedal 30 tady nikde nepíšu a už vůbec tady nikde nepíšu něco o tom že když na to má tak si to taky kupovat nemusí.
            • Premejslim taky nad GTX 580 ale bojim se ze to od GTX 295 nebude az takovej skok aby to stalo za tech 10k...
  • kupovat PC kvoli BF3?

    too mainstream *put hipster glasses on*

    ja moj ccomp (Quad 9400 + 460GTX Hawk) predavam.
    Elitebook mobile workstation FTW.
    na nom konec koncov bf3 aj tak rozbeham na medium.
    • To jako jo, ale Elitebooky začínají na nějakých 35tis, ne?
    • roflmao *1*
  • //OT
    Myslíte že to rozjedu na NB Acer Aspire 5820TG W7 64bit
    intrel core i5 2,26GHz
    4GB RAM
    ATI Mob. R. HD 5470 (512MB) ?
    • mne to ide na lenovo ideapad Y560...core i3 2,13GHz;HD5730;4GB;W7 64bit
      islo mi to v podstate docela slusne...operation metro lbez problemov....caspian bol horsi troska lebo ma vacsiu rozlohu ale stale dobre hratelne...mozno keby znizim rezlisenie tak to ide lepsie ale chcel som si to vychutnat :D...ale zasa ked si to chce clovek naozaj vychutnat tak mu treba lepsi stroj...ale pojde ti to si myslim
      • hlavně mám obavy že to neutáhne grafika...
        • kamarat to rozbehal este na slabsej tak pojde...len otazka je ci sa to aj oplati...preto sa oplati vyskusat betu :D...mna moc bavila a iste si kupim full...par nedostatkov to malo teda dost ale ktora beta nie ? :D...
  • *6*
  • Doprdelleeeeeeee to je parada!! Na buduci tyzden berem par dni dovolenky :D
    • Celkem by me zajimalo, proc ti lidi davaji minuska?
      Asi se bude jednat o COD kids zda se.
      Btw nam to pojede zrejme az toho 28.10. takze drive dovolenou rozhodne nebrat :-)
      • To ako teraz myslis vazne :( ach to bude krutych par dni...
  • At uz je 28.
    • Jazz
      Kde furt berete 28. omg ?
      Snad 26. ...
      • rancor1223
        Záleží na čem hraješ. Pokud na konzoli, tak budeš moct hrát od 25.10. Ale PC má regionální zámek a díky němu si v Evropě zahrajeme až 28.10. Tzn. žádnejch 26.
        • Jazz
          http://www.pixhost.org/show/1547/9564941_untitled-1.jpg
          A to si jako ještě dva dny počkám ?
          To snad ne, ne ?
          • http://www.game.co.uk/en/battlefield-3-limited-edition-physical-warfare-pack-131798

            :(
            • Ideální že je to až v pátek, aspoň budeme vyspaný na školu/práci přes tejden :)
          • Fifa byla to samé. 28.9 to měli lidi doma a hra šla až 30.
  • Fanoušek slintá *14* A kdo o BF nikdy neslyšel, tak z tohoto traileru musí být už tuplem na větvi. Ten seskok s padákem jako začátek mise = DOKONALÉ!
    • I v Caspian Border - Conquest se seskakuje padákem.
    • JohnyTheZik
      cast rush modu :).. jestli to neni zacatek, tak je to o to zajimavejsi :)
      • ales.smutny
        Podle všeho by to měla být mapa Damavand Peak , kde se sestupuje postupně, takže to snad nebude jen začátek mise:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit