Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jn na steamu je věčne ve slevě...brzo koupim a zhraju
  • double post SRY
  • zkus zaklinace je dobrej
  • zkus zaklinace
  • no je pravda ze mam nahozeny Datastoruv mod pack ale ten AI neupravuje naopak dela hru narocnejsi (coz znamena ze prakticky na jeden anebo dva zasahy chcipam ale ani tak se mi nestalo ze bych kuli AI chcipnul a to jsem nekde u konce) ... a nestavalo se mi to ani u ciste hry .. proste neumi reagovat na otevrenem prostranstvi ..
  • Období grafiky končí? Podle mě spíš už nějakou tu dobu stagnuje. Tohle beru zase jako výkřik do tmy. Info o lepší Ai mě fakt rozesmívá obzvláště když to vypustí scripteři z Ubisoftu.
    Můj překlad jejich prohlášení zní: Nemáme na to udělat lepší grafiku (ani lepší prostředí), tak se zaměříme na něco jiného.
    Výsledkem bude, že postavy ve hře nebudopu používat pouze jeden script ale dva nebo tři aby to vypadalo jako lepší AI.
  • Nebo jestli znáte mod Synergy. Tak tam je velkým mínusem občasná demence spoluhráčů :DDD
  • Co se stejně rychlím i s mnohem pomalejším. A to nemluvím o těch kombech kdy zrychlí 0 na 250 za 2 vteřiny nebo projede 90stupnovou zatáčku v 320 bez zabrždění.
  • V Chernobylu jo
  • Když hraji L4D s jedním kamošem, tak mu někdy říkám. I ta po*raná AI hraje líp něž ty a někdy to je i pravda :DDD
  • to se mi ve stalkerovi az na vyjimky teda nestalo,ze by se nechali postrilet jako slepice pri strelbe z vetsi vzdalenosti.
  • Hlavne to chce oddelit PC a konzole, coz je nerealny
  • Ne to určitě lépe řídi počítač to auto ... to je to jak jsem napsal, že veškeré auto hry mají hloupé ovládání ... auto je ovlivněno všemi možnými faktory, jen ne tím, jakým se řídí :D
  • Opět dostanu milion mínusů, ale co se trochu soustředit na to, aby hra byla hratelná (zábavná) ... sorry ale chtít 1500 za tří hodinový homefront je úchylný. Myslím tím hlavně atmosféru a nenatahovat ji v žádném případě hodinovým camráním z místa A na místo B nebo speed zakysama, kdy je potřeba vše stihnout v řádu vteřin a vše je předskriptováno a nejde dělat nic ... dokud se skripty neprovedou.
  • Cajk
    třeba NFS Most Wanted. A ano, je to demence:)
  • treba v nekterych dilu nfs byva AI cheaterska, kdy auta protivniku mohou dokonale manevrovat s auty ,maji lepsi vykon nez vy i kdyz mate stejna auta. uz nevim v jakym dile to bylo ale i na rovince me predjizdel stejnym autem.
  • Spades
    Já bych v rámci AI uvítal jednu věc.
    Obtížnosti jsou většinou dány tím, že já ubírám více a Boti méně (jsou tu vyjímky jako UT), ale lepší by bylo, kdyby se s obtížností měnila inteligence AI. Kdyby to zavedli všude, tak by to podle mě bylo daleko lepší než to co máme dnes (aneb v SP pokosím 10 lidí na 1 zásobník a v MP si ani neškrtnu...)
  • Black_Hand
    tak jednim z idealu AI je taky skalovatelnost obtiznosti. zakladnim parametrem je frekvence updatu, tedy jak dlouho stoji jako poleno, nez vubec zacne premyslet o tom jak na tebe zareagovat. pak muzes tweakovat treba hloubku prohledavani moznosti, pokud mas nejaky planovaci algoritmus. nebo treba i frekvenci, jak casto muze udelat nejakou akci. moznosti je hodne, ale naimplementovat to je casto problem.

    spis jde ale o tu zabavu, herni AI ma pripravovat zabavny/zajimavy situace, ne hrace za kazdou cenu porazit.
  • "opravdu realisticke ozvuceni" znamena predevsim zesik a bedny za stovky tisic, muzes mit sebelepe nahrane zvuky a nastaveny prostorovy zvuk ale kdyz to pujde skrz Logitech bednicky za 3k tak to proste nikdy nebude ono, nejsem si uplne jisty kolik procent hracu je ochotnych vrazit treba 500k jen do audio techniky, tolik k te chybe.

    Jinak k te AI.. otazka je zda hraci vubec chteji pocitac ktery jim vyprasi kozich, souboj s kazdym panakem bude vyzva a nelze je porazit za pomoci exploitu enginu. AI ktera by to vetsina hracu natrela je mozne udelat uz dneska, ale byla by to komercni sebevrazda
  • Vývojáři mají spustu možností jak udělat pořadnej zvuk ale jsou líní. OpenAL je taky dobra věc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit