Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co tady čtu, tak to musí být hodně propadák. Ještě že jsem si to nekoupil dopředu a počkal jsem.
    U fotek píšou že je to Ultra ale vypadá to hůř jak Shogun 2, ten jsem hrál na plný detaily a super.
    Těch drobností co lidem vadí je až příliš mnoho. Krátký bitvy, hloupá AI, blbej strom technologii, atd..
    Viděl jsem několik námořních bitev a taky hrůza. Bitevní lod stojí naproti nepřátelské transportní, potom se rozjede tak metr, narazí do transportní a ta se rozletí na milion kusů.
    Může někdo napsat co je tam lepší než v předešlých dílech ?
  • Práve že ani tam sa to nikde nenachádza... Neviem ako ďalej.
  • doufám, že nevypadáš ani trochu, jako to strašidlo, co máš pod nickem, protože pak bych ti nedoporučoval sundávat si brýle. aby ti nepřistála jedna z uchem ;)
  • podla tej hlasky to uz mas na steame, takže chod na steam najdi si to v library medzi hrami a stlač instalovat. skratka to nainstaluj cez steam a cd-čko nepouživaj
  • tomocz
    to doufám, docela rád bych si tam prdnul třeba lepší efekty vody, páč voda "pouze" na velmi vysoké se ani neleskne :D
  • P3RS3CUToR
    ty voe ty si hromadka neštěstí
  • No hru si jdu vyzvednout na poštu zítra, ale podle ohlasů na různých forech, kde všichni volají po modech to asi nebude žádná extraliga *7* *7*
  • P3RS3CUToR
    blby ze hodka na to stačí.. je to fakt hnusny... zjednoduseny... zadny dobry statistiky.. zadny pocty civilistu... hovnarina... a to sem se tesil 2 roky... hrat to budu a zkusim tomu dat sanci.. ale ta grafika je tak hnusna... pred rokem sem hral staryho roma... celou kampan... luxus.. todle je oproti jednicce shitka
  • Nemôžem to tam pridať lebo ja ju nemôžem nainštalovať. Pretože vložím cd- vyberiem si jazyk- dám že súhlasím so smluvnými podmienkami- naťukám aktivačný kod - napíše mi: THIS STEAM ACCOUNT ALREADY OWNS THE PRODUCTS ASSOCIATED WITH THIS ACTIVATION CODE a že mám ešte pokračovať v inštalácií- dám a vyhodí mi this game is cannot isntalled.... a to je koniec
  • ta hra je taak zabugovana že nejdou dokonce ani letsplaye na youtube *9*
  • tak krajni rešení muže byt pridat si tu hru na steam, vlevo hore mas games a add non steam game to my library. Pak ale bude hra navzdy svazana se steamem a pred instalaci si ji budes muset stahnout.
  • Ta hra má pár much, ale většinou se jedná o grafické bugy. (chápu, capture pointy jsou debilita) Mi se ale třeba nestalo, že by AI byla otřesná a to jsem hrál na normal. Nikdo se mi nehonil za skupinou velbloudů, AI se mě celkem chytře snažila porazit. Nicméně grafika je opravdu otřesná. Nevím, jestli to někomu dělá, ale hra se mi neseká na taktické mapě ani na extreme, ale jenom, co přejdu do bitevní mapy tak mi jednotky strašně sekaně běhají. Dokonce i přechod obrazu je plynulý, všechno, ale jednotky jsou jak ve zpomaleném filmu. *8*
  • zda sa mi to alebo tie obliehacie zariadenia su naozaj take obrovitanske??
  • Nejhorší je, že nepomáhá ani Extreme nastavení, nepomáhá vyhlazování, nic. Nevěřím tomu, že tam musí mít tak hnusně udělané textury. V Shogunovi 2 to bylo dost strašný, ale až takhle hnusný to teda nebylo.
  • To je fakt, Empire byl zabiják. Shogun mi jel v klidu a Rome 2 zase dělá blbosti, ale tak snad to doladí.
  • To je fakt, Empire byl zabiják. Shogun mi jel v klidu a Rome 2 zase dělá blbosti, ale tak snad to doladí.
  • Poprosím môže mi niekto pomôcť :) Nemôžem nainštalovať hru, vždy dám aktivačný kod pošle ma to ďalej a vždy mi napíše: This game is cannot installed. Poprosím pomoc neviem si stým poradiť.
  • Ozaj ide niako tie vlajky/body vypnúť?
  • Magister_Peditum
    Že by ji Gnaeus Bulbus taky úspěšně svedl? (vis článek) *3*
  • Inquisitor
    Proč ne? V total war je všechno možný :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit