Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rychlý Google odhalil, že si pleteš dojmy s dojmy.
  • Warhammer Online, napriklad
  • langustyn
    a v jake MMO to bylo?
  • který ale není jejich.. bohužel tohle MMO asi mít úspěch nebude, tak se tenhle geniální nápad snad uplatní v jiném MMO s větší šanci. Pro mě ovšem velké zklamání, že se neuplatní už v TESO.
  • Shania
    A jaky level jsi měl?

    Složení většiny skupi je nasledující:
    par slabych potvor s autoatakem, pak jedna az dve silne s jednim az dvema specialnima utokama, kterym je lepsi se vyhnout.

    Tim ze kazdy utok ma root, tak si musis rozmyslet, jestli provedes utok, nebo uhnes a dky tomu, ze ten root maji i mobove, tak se da skutecne uhnout, ne jen mit 100% rezist, kdyz pouzijes dodge.

    Vetsina jinych MMO dospela jen k tomu, ze pouzivaji paragrafy (znacka na zemi, z ktery se mas vyhnout), tady se da uhnout uplne vsemu vcetne autoatacku.

    To co ty popisujes je mozna tak pravda u zombiku na levelu 1-3, ktery si te ani nevsimnou. Ale to je tutorial. Boj zacne byt super nejdriv od 10, spis 15, zaleží na clase.
  • Pleteš si možnosti s pocitem.

    Ano, můžeš tam toho dělat dost a to je dobře. Ale když na to nepřátelé jako by ani nereagovali a byli spíš vzduch s klesající červenou čárou... to už nepomůže ani kdyby ses mohl přeměnit v taťku šmoulu a flusat po nepřátelích borůvky.

    Ano, pocit je subjektivní, ale pro mě byl boj v Neverwinteru prostě špatnej.
  • TESO bude GW2 na druhou. Pár dronů to vyhypuje do nebe, novináři dají devítky a po dvou měsících většina hráčů zjistí, že je to nuda jak prase.
  • Shania
    Boj je naopak velke plu teto hry, da se taktizovat, blokovat, uskakovat, presne vis, jestli te to trefi nebo ne.

    Je mozny ze po urcitem case to bude stereotipni, ale to je v podstate kazdy MMO.
  • On by člověk neměl soudit podle vzhledu... Aby pak nebyl překvapnej :)
  • Dvojka? Dvojka je jak malovaná a všechno se v ní leskne. Jednička jo, to máš pravdu.

    Nepřijde mi, že by v Neverwinteru všechno zářilo a blýskalo se... určitě ne jak v těch asijských věcech, o kterých se s povrchností vyjadřuješ. Pořád je to ještě fantasy hra, ne realita. Jestli chceš realitu, tak je tady vždycky Mount and Blade.

    Nebo počky třeba na některý z těch velkých návratů RPG přes Kickstarter, co už naivky zaplatily. I když ty se taky začínají pěkně vybarvovat... i když v jiném slova smylu.
  • Zatím silné nadšení, uvidíme pak :) ještě kdy jsem hrál stařičký NWN po netu, chtěl jsem, aby ta hra byla udělaná přímo na online, a tady to je....navíc včetně systému na vytváření vlastních dungeonů a tak? no supr :)
  • Shania
    Ne nepřijde a zjisti si co je klon.


    MMO s realistickou grafikou je dopredu odepsany, když se jim neprotahne vyvoj, tak prvni dva roky parada a pak to jde rychle z kopce.

    Krom toho Nevewinter vypada jako Dungeons and Dragons, tak nevim co tu placate neco o asijskych MMO.
  • Nechápeš to. Pokud mluvím o barevnosti, opravdu nemluvím o tom, že by to mělo být nevýrazně a nebarevné. Příroda v RL na jaře je až přebarvená pro příklad. O čem mluvím je to, aby barvy byly přirozené, neextrémní. Aby každá částka zbroje nemusela zářit, blikat a být ornamentovaná víc, než tetování thajské prostitutky. Narážíš na předchozí D&D; to bylo krásné, decentní a elegantní. Kožená zbroj byla doopravdy z jednoduchých kožených plátů, ne super-hip blikající nářez s obřími narámeníky s plameny. Dalším dobrým příkladem vhodně a na pomezí fantasy a realistického zobrazení je z posledních let třeba Zaklínač. Jak jednička, tak dvojka.
  • Grafickou stylizací? Jmenuje nějaký. Nejblíže je asi Old Republic, ale i to má úplně jinak vymodelovaný postavy.
  • Shania
    A v čem tenhle přístup je špatnej? Ti co chteji betu hrat, tak velmi oceni, ze neprijdou o vsechno co ve hre dosahli a nemusi to pak delat znovu.

    Ti ostatni si proste muzou pockat a z hra oficialne vyjde.
  • a vam teda neprijde, pane Bramboracek, ze 99 procent vsech MMO v poslednich letech vypadaji jako klony WOW?
  • TheGGG
    sry, ale když vidím co máš ty v obrázku tak mě napadá že přesně pro takový lidi je ta rádoby pohádka co si hraje na fantasy určená. Hold fanoušci warcraftu se poznaj
  • Kazdopadne ja osobne si to rad vyzkousim, ale vzhledem k tomu, ze z mnoha MMO jsem spis v posledni dobe znechucen. Je to porad to same a uz me to asi nechytne tak jako Ragnarok, Lineage II nebo WoW. Mozna to bylo i dobou, kdy jsem to hral a hlavne s lidmi, se kterymi jsem to hral. *5*

    Takze uvidim a udelam si svuj osobni nazor na vec. *1*

    A dalsi MMO na ktery jsem zvedavej je TES online, jestli to bude hratelny a pocitam, ze diky tomu ze to bude MMO to jiz nebude mit takovou stavu jako TES serie.
  • lidi vždy dělaj jako by v realitě barvy ani neexistovali *1* a tak je podle nich lepší i ve hrách mít malo barev pritom pokud není hnusna blativa zima jak dnes tak je všude nádherně barevně... nechapu ja barvy rád *1*
  • sry, asi to nebude moc prijatelna odpoved, ale kdyz vidim, co mas v obrazku tak si rikam, ze by se ti treba ta patlanina mohla libit *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit