Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hmm, to beres moc realne, mne to zas az tak netrha zily, zbrane a provedeni jejich v dnesnich hrach.
  • Trisska
    Tak třeba jsi byl dostatečně inteligentní, aby ses tím nedal ovlivnit. Třeba jsi neměl zrovna po ruce žádnou zbraň. To je těžko takhle soudit... Jenže ne každej má ten dostatečnej intelekt, spousta jednodušších lidí se tím nechá strhnout a pak už stačí jen nějaká neštastná souhra okolností a neštěstí je na světě. Navíc jsme si už vysvětlili, že hry maj mnohem větší vliv na psychiku než filmy.
  • Dobrej pocit z virtuálních zbraní už jsem teda dlouho nezažil. Když si ted tak vzpomenu, tak Max Payne 2 s modama, FEAR a Project Reality, jinak jsou to pro mě virtuální špuntovky.
  • Jack1947
    Zase pokus o Fail trolling ci co ? Explain...
  • Jack1947
    U tebe jsem si jeste jisty, tvoji psychologickou identitou nebyl, coz ted uz je pryc. *3*
  • Miserius
    Bez toho nevis? Ze si nestezujes u jinych her na varovani Zabijet se nema
  • Jack1947
    Jo, diot vlastne to v tobe teprve vre *15* .
  • Miserius
    Podle Payday bys nevykradl ani večerku...
  • Jack1947
    To ja zbrane , nikdy rad nemnel i kdyz mne vzdycky fascinovali a obdivoval jsem je zustal jsem jen u tech virtualnich ( nepocitaje kapslikovku a airsoftove spuntovky *15* ). Jsem taky proti nasily - mam rad mir i kdyz vim ze valky a krev potece vzdycky.
  • TheGGG
    Hra je dobrá, ale nikde jsem tam neviděl varování že krást se nemá. *10*
  • TheGGG
    Hry ani zbraně nezabíjejí, zabíjí ta kulka co ti rozšmelcuje mozek. *5*
  • Jack1947
    To se pak ˇ"tesim¸¸ na ti titulky Hral prilis dlouho Payday2, az mu zkratovalo v mozku aneb od payday k bankam, snadno a rychle. *15*
  • Jako malí jsme s bratránkem neustále lítali kolem statku se vzduchovkama, stříleli do zatku krocany, za což jsme později dostali pořádnej výprask. Vzduchovky občas nahradil luk a šípy... Časem jsem tak nějak poznal u jiného bratrance DooM a už jsem byl v FPS až po uši. Hele, magor ze mě ale nevyrostl, ještě jsem nikoho nerozřezal, ani nezastřelil. A to chodim střílet pravidelně každý měsíc :-) Jinak dětství bylo vůbec zajímavý, vedle CT1,2 jsme chytali i ORF1,2, takže jsem nad filmama jako Vetřelec prakticky vyrostl.
  • Miserius
    Ja jako malej koukal vzdy na VHS kazete na nejakej hrozne brutalni film co mel tata (ani uz nevim co to bylo). Vzdy kdyz nikdo nebyl doma jsem zatarasil dvere abych je slysel prichazet a koukal jsem se... A zatim jsem nikoho nerozsekal jako to tam bylo... Co to znamena prosimte Trossko? Teprve me to ceka?
  • TheGGG
    Svlíkne kalhoty a pořádně tě naloží do zadku. To se pak budeš divit. Týden si nesedneš a budeš se tvářit nějak takhle *13*
  • Jack1947
    Good luck, have fun with that *3* .
  • Jack1947
    Mp is everything, what else...
  • Jack1947
    UZ je nacase, taky aby ta media projevila zajem.
  • Dokonce v tak starých hrách už byla AI schopná přesouvat se po mapě, útočit, nebo se stahovat... A i když si vezmeme hloupější AI třeba z RainBow Six, tak dala hráči taky pořádně zatopit....proč to jen nejde u payday.... taková škoda, takovej potenciál.

    Pokaždý, když kouknu na screeny, tak se mi vybaví 2. díl Nolanova Batmana
  • Trisska
    Těžko si to rodiče ohlídaj když sou třeba v práci a děti maj prázdniny nebo se vracej ze školy dřív než rodiče. Tohle se prostě uhlídat nedá, navíc zakázaný ovoce chutná nejlíp a pak to má velmi často špatnej konec. Ne, tyhle ty hry je prostě nutno zakázat, zrušit a vymazat ze světa. Tečka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit