Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak koukám, že ten víkendový "stress test" byl k něčemu dobrý, hm?
  • Nevim co resite, vzdyt na nasem evropskem serveru de hrat na jako jedinem v poho!! Vsechy ostatni popadaly jak svestky.
  • Start nového Diabla byl jeden z nejhladších startů jaký jsem poznal, i kdyz teda jen znám start právě jen Diabla 3 :D

    O pulnoci to nešlo to je fakt, ale tak od půl druhé ranní loguju bez problémů, a od poledne kdyz jsem vstával nebyl ani žádnej delay při lognutí, takže bych řekl, že launch Diabla byl hladký.

    Hra je suprová, latency 60ms, optimalizace výborná, v bete jsem mel 5fps ted mam 30, jsem v ráji, sbohem fóra, komenty a jiný hry, sbohem živote, vítej herní extáze :)
    • A na jaké sestavě to hraješ? :) Dík za odpověď ...
      • mám IC2D 2,2GHz GeForce 240m a 4GB RAM a jede to max 30fps v akci tak 15-20, hrát se to dá, notebook je starej 3 roky, jedu střední detaily
  • jj je to hezké :D někomu nejde ani naistalovat druzí to už uderem 10 hodiny dohrali :D:D
    • Veskoslav
      Kdo to dohrál? A nepočítej Korejce, ti nejsou v hraní lidi, ale stroje.
      • Jj, právě čtu, že devět hodin po startu už je docela dost korejců, co jsou v třetím aktu nightmare... Tihle lidé snad ani nehrají pro zábavu. Anebo o ní mají úplně jinou představu než já. :)
        Každopádně prý ale jedou systematicky bez zastávek a bez odboček přímo za každým dalším cílem...tzn, kam nemusí, tam nejdou.
        Teď jde všem hlavně o to se dostat co nejdříve do Inferno obtížnosti, začít farmařit nejlepší vybavení a vydělávat miliony na aukci...přejme jim to...
        • Korejci su vobec ludia? Preboha
        • Veskoslav
          No on je problém ten, že si mžou vydělávat jenom v Asii:-D Naštěstí:)
          • dobre jim tak. tam at si kempi jak chcej. teda co to taram..... prodavaj.
      • žádní korejci :) znám asi tak minimalně další 3 čechy :D

        http://i.imgur.com/lcpR9.jpg

        http://imageshack.us/photo/my-images/13/endeb.png/
        • Ataker
          Nechápu ty lidi co to chtějí honem, honem dohrát a potom co? Další úroveň obtížnosti to ano, ale rozhodně si to nemůžou v tom spěchu, tak dobře vychutnat jako např. já :)) Já budu hrát s klidem v duši :)
          • Spades
            no ja premyslim, ze normal projedu honem honem, a az nightmare projedu pomalu a az tam budu vychutnavat pribeh. Prece jen me nebavi placat se tam bez kouzel, bez itemu a vsecko zabijet na par ran...

            To je jedina vec co me na diablu mrzi, ze musis projet ten lamacky normal, aby sis tu hru uzil v NM a Hell
        • Veskoslav
          To by mě nebavilo to projet rychle, rychle......
          • V kooperaci dalších dvou hraču to není rychlé projetí :)
  • To se dalo čekat.
  • Že vůbec měli potřebu to dělat formou mmo hybridu. Spousta hráčů by si stejně koupila originálku kvůli multiplayeru. Takhle mají zbytečně zahlcený servery. Nu což, odpoledne se už snad lognu... :)
    • zase je ale prima, mit save na jejich serveru ... kolikrat sem rozjizdel postavu znova proto, ze sem si neudelal zalohu savu pri reinstalu pocitace *1*
      • vlastik.plaminek
        Záloha savu na server jde udělat i v čistě SP hře, jenom to chce klienta, přes kterého se hráč naloguje.
      • a až se ztratí jim tak budeš muset rozjíždět novou kvůli chybě cizí který nezabraníš, gratuluji
        • Ano blizzard ma vsechny postavy na jednom PC v jednom souboru a nedela zalohy na nekolika mistech....
          • dira
            ano a proto se vyrojila tuna topicu kde lidi breci jak spadnul server a zmizel jim dosavadni progress achivementy a vse po znovunahozeni serveru :o)

            p.s. taky jsem se tesil a rozhodl jsem se vyckat az tadle kanonada pocatecni ustoupi a myslim ze to byla dobra volba :o)
  • skor som zvedavy ci bude aj nejaka novinka od investigativnych novinarov na to preco prakticky vsetci predajcovia zrusili predobjednavky na collector edition. Ano zaujem je urcite velky ale rusili sa predobjednavky aj 3-4 mesiace stare a pochybujem ze Blizzard nechce zarobit.
    • Spades
      Tak lidi maji velke huby - ti co psali ze rusi objednavky colectorek je vetsinou nezrusili, nebo je vubec nemeli, tak takovym zpusobem nadavali, ze je nemuzou mit :D
  • Cosi
    Já tu právě čekám na poslední zkoušku za poslední semestr tak mi je lagování nefunkčnost úplně ukradená, člověk si uvědomí, že jakékoliv rozčilování na úkor her, tupých hráčů v multiplayeru má totální podřadnou roli. > Diablo Hater
  • Keyz
    Jak bude dlouhá herní doba u singlu?Bude to jako diablo 2?Za ty prachy bych očekával delší hru i když má multiplayer atd...
    -Četl jsem někde snad 10-15 hodin.
    • Po pravdě netuším, jak je to doopravdy dlouhé, ale pamatuji si, že někdy před x-měsíci odpovídal jeden vývojář na otázku, jak je to dlouhé v porovnání s dvojkou a podle jeho slov je to prý delší. Ale asi bych nečekal že to bude mnohem delší... Přece jenom D3 hodně sází na ty čtyři obtížnosti kterými postupně procházíš.
      Jinak ale jsem dnes ráno hrál cca tři hodiny v prvním aktu, prolejzám úplně všechno a kecám s každým a dostal jsem se jeden areál za konec bety a v něm jsem prolezl všechny jeskyně, co jsem nalezl. Podle toho co vidím v achievementech tak mi toho z prvního aktu zbývá ještě docela dost, takže si zatím nemůžu na délku stěžovat. Celou délku ale zatím neznám...
      Ve hře je achievement kde každý z aktů projdeš pod jednou hodinou, ale aby jsi to dokázal, tak bude pravděpodobné, že to vše jenom proběhneš se silnější postavou...
    • Spades
      Tak cela hra na normal je stejne dlouha jak D2 na normal, s tim, ze kazdy dalsi act je rychlejsi nez predchozi. Ale mas tady jednu obtiznost navic a level cap jde dosahnout celkem rychle.
  • Jaké bylo mé překvapení když jsem si donesl domů DVD s hrou a zjistil že na něm je pouze 2MB downloader... A teď po 5 hodinách stahování mám staženou sotva půlku... BRAVO *16*
    • beru zpět na tom DVD opravdu něco je :) Asi jsme ten comp neměl nechávat samotnej. Napodruhý ta instalace proběhla ok a celkem rychle
      • filias
        Je na tom určitě celá hra... jen se teď jak v betě nepřipojím - error 37 :(
        • Veskoslav
          Přehoď server na evropský, ulož, vypni hru a znovu ji zapni.
    • coze? me se neco stahovalo tak 2 min a to mam 8 mbit net, zbytek bylo vsechno na DVD
    • tak to mas dake divne mne stahovalo asi cca 300mb ostatne sa nahralo z DVD
    • Veskoslav
      No tak scvhálně jsem se poptal: 2 spolužáci stáhnuté za 1,5 hodiny (bydlí ve vesnici nedaleko Havířova) a další spolužák z Ostravy, stahoval ve 3 odpoledne dneska tak stáhnuté za 2 hodiny. Co máš za net?
      • praha upc 32Mbit :o) No je vidět jaký já mám štěstí...
        • Veskoslav
          Podle mě už máš "štěstí" i s tím DVD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit