Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GaradosCZ
    Alabastrová edice v plné kráse download 8mb/s *4*
  • Ringwraith
    Kdyby jste na netu našli tento návod:
    How to duplicate items in Diablo 3:
    1. Have a shield equiped on your character and an templar.
    2. Drag your own shield over to the templars shield slot to swap shield.
    3. Instead of swapping shields the shield gets duplicated.
    Infinite gold and shields. gg Blizzard.

    Tak se jím neřiďte. Ve skutečnosti vám to shodí hru a nepůjde se vám lognout zpět.
    • Veskoslav
      To jsou docela rychlí:-X
      • Ringwraith
        Spíš tam takovej bug vůbec neměl být.

        Ale tak tahle hra má jméno Diablo 3, bugy vem čert.
        • V každý hře jsou bugy, myslet si opak je hloupost. Rozdíl je v tom, že Blizzard ty bugy bude opravovat narozdíl od většiny ostatních. Se jménem Diablo to nijak nesouvisí.
        • Veskoslav
          Tak stane se. A věř že to opraví rychle. U Sc jsem taky našel, poslal a za dva dny patch na opravu:)
  • no hral sem to na normal vcera s kamosem a po 6ti hodinach jsme se dostali do aktu 2 cili bych odhadoval ze delka hraci by mohla byt bez problemu 20hodin kdyz bude chtit clovek vse prosmejdit a nutno rict v co-op modu je to proste skvela gamesa, jen mi zatim prijde ze to malinko kopiruje Diablo 2 pac akt II je opet v pousti sem zvedav na dalsi dva
    • Inquisitor
      Já jsem viděl že mají dohráno za devět hodin, což mi přijde dost málo.
      • Veskoslav
        Tak letem světem to proletíš na normal za takový čas, ale takové lidi nechápu:)
        • Taky to nechápu. Jako pravej fanda Diabla 3 plánuju všechno projít aspoň 3x po sobě a vždy si smazat save, pak se doba dotáhne na 20 hodin!
          • Klidně si před koncem smaž všechny savy a hraj to odznova pak budeš mít né 30 ale rovnou 60 hodin pfůůj
          • Spades
            Ty si tez tulpas. Proste diablo se musi vychutnavat - pekne vymlatit eventy a rare mobky, vychutnat si ten pribeh, a nerushovat pres celou lokaci bez zabijeni
            • To však to říkám, že si hru vychutnám minimálně 3x, jako správnej fanda, ne tajtrlík, co se přiživuje na jméně Blizzardu jako jsi ty.
        • Inquisitor
          To doufám, protože jinak by to bylo docela smutný.
  • Veskoslav
    Plná palba v rozlišení 1680*1050 s 35 fps

    sestava: Ati Radeon HD 5600 512 MB, Intel Pentium Dual CPU E2160 @1,80 Ghz přetaktovaný na 2,16 Ghz, 4 GB RAM. A jede to skvěle:)
    • Nikdo nečekal že Diablo 3 bude grafická bomba, spíš naopak, takže nechápu tvůj příspěvek?
      • Veskoslav
        Ne někteří se totiž ptali na čem to jede:)
  • No ted borci na streamu zabijeli Beliala na hell, uz ho meli ve tretine a tanka vykopnul server ze hry a odmitnul ho znovu pripojit. Sorcka s opicakem samozrejme natahli papuce ;-) Bravo, blizzard, tak to ma vypadat.
    Jinak podle toho co sem videl tak hardcore asi hrat vubec nepujde, protoze spousta smrti je nahodna. Ne proto ze by nekam spatne vlezli, ale treba ze nejaky miniboss nahodne rozhodi arcane sentries kteri postavu instakillnou. A pokud se sentry objevi na miste hrace, nema ani tu desetinu sekundy na zareagovani a lehne.
    • Tak ted Act 3 hell a level 56, to sou fakt blazni ;-)
    • Spades
      D3 neni postaveno tak, ze potrebujes tanka... Mohli by proste prehodit na jine skilly, a nejake itemy na HP a armor maji urcite v bance...
      • Oni sli pripraveni do boje ve trech a meli taktiku. Diky serveru tam najednou byli dva a taktika v haji. Uprostred klubka mobu toho moc neprehazis...
    • Veskoslav
      Tak v bitvě jsou náhodné smrti, aspoň bude větší sranda.
      • Me je to fuk, ja HC nehraju, ale prijde mi to nefer vuci lidem co to hrat chteji. Treba kdyby meli dost HP tak to nebude instakill, ale tim ze nemuzes rvat body do vitality tohle neovlivnis. I kdyz, muzes si nakoupit poradnou HP vybavu, a o tom asi D3 bude.
        • Spades
          V D2 byly taky nahodne srmti, ani nikdo se kvuli tomu nepos*al...
  • life28
    Info: Diablo 3 naskladnil 3,5 milióna kópií, z toho 2 milióny predobjednávok (elektronické nerátam) a u nás je hra beznádejne vypredaná. Odhadujem 3 milióny predaných kusov za prvých 24 hodín
    • V Gamescapu by ji meli mit, tak nevim cem mluvis.
      • Spades
        za 1500 mi muzou polibit pr*el...
      • Veskoslav
        Taky už vyprodaný.
  • Spades
    wait for it
  • Spades
    jeste jeden
  • Co je to prosím vás ten Guest pass ..to je něco jako pozvánka na trial bo co? :D
    • life28
      Jo, každý dostane vo svojej krabicovej edícii 3x guest pass pre kamarátov, dnes v noci sa ale rozhodli, že guest pass má každý, kto má Battle.net účet. Dovoľuje ti to hrať kúsok z hry (rovnaký ako v bete) až do lvl13

      EDIT: píšete že vám to nejde, kopu ľuďom v noci na fóre diablofans.cz to išlo bez originálky a passu
      • tak jsem vygooglil zprávu Blizzardu někdy z dneška, že přístup k tomu "trialu" mají už pouze do odvolání zase jen ti, co maj guest pass (ten dostávaj majitelé krabic)
      • Spades
        ja nic nedostal, a to mam vsecko krom D3 a WoW... aj v bete sem byl
      • Že má quest pass každý? A kde přesně to mám najít?
      • opravdu? mám účet, ale netuším, jakpak bych se měl k Diablu dostat .. dá se na webovkách pouze koupit, nic víc mi to nenabízí
  • Spades
    GET 300 !!!!§§§!!!!1111!!!!§

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit