Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vesnickoslav alias Tom Henks alias sklebíci beštie vo co go? Zas máš halicinácie po tom ako si si nezobral prášky pre tú tvoju paranoidnú schizofréniu?
  • Keyz
    UI lze velice měnit s modem: http://rien-ici.com/iemod/pillars_of_eternity
    Kdyby to byl konzoloví port je UI nastavena konzolově. Zde sice nejde nic extra měnit ale je to nastaveno pro pc a vyhovuje to. Ale tím modem to změniš jak chceš.

    Grafika není nejlepší to máš pravdu. Zase to je lepší jak Wasteland 2 :) a Divinity. Hlavně okolí je hodně různé. Partu musíš aktivně řídit to je pravda. Je to asi naschvál i když nějaké nastavení AI by se hodilo. Ale tohle mi nevadí. Stejně jsem to vždy řídil ručně, protože jsem to nikdy nebyl schopen nastavit tak, aby se chovali dobře. A s tím bugem o kterém píšeš jsem se nesetkal.

    Jo a texty jsou složité. Možná proto se člověk ztratí. Jak někdo říkal v recenzi. Myslím zde: https://www.youtube.com/watch?v=Ml3EdUJJOPw
    Hodně se tam kecá, kecá se i o běžných věcech které se nevztahují přímo k příběhu a jako v životě musíš někdy číst mezi řádky. Postavy neřeknou vždy vše natvrdo. To je podle mě dobré. Ale zatím jsem na začátku. Nemohu soudit více o příběhu a kecání. Určitě námět nebude přelomový ale zatím to vypadá o mnoho lépe jak ty velké perly, které také nejsou přelomové a navíc kecy ve hře jsou zcela hloupé.
  • Jo..s timhle mam stejnou zkušenost jako magister. A mam tak trochu podezreni ze maestro Del to ma spis okoukane z youtube a z for ..i když..tezko rict.
  • Magister_Peditum
    Mě lučišníci přes zeď nestřílí, vždy si popojdou, aby měli "výhled". A parťáci taky do sebe nenechají šít, ale aktivně se zapojují do akce (kouzla a podobně ale přirozeně musím nařizovat já).
  • tak co bys chtěl za 4m dolaru, na rpg tohohle kalibru to je proste malo.
    Lokace jsou predrenderovane/nakreslene takze samo při zoomu vypadaji blbe, zadne textury tam nejsou. Jinak většina tvých sriznosti je zpusobena malym rozpoctem, tohle je holt to komunitni financovani. Ale tak dneska uz snad každý vi ze tudy cesta ke skutecne propracovanému a kvalitnímu RPG nevede.
  • ?? dle ustanovení § 187 trestního zákoníku (40/2009 Sb.) není, dle §184 téhož zákoníku ses právě dopustil pomluvy, ne že by to Drda řešil, maximálně by si o tobě pomyslel svoje, navíc dneska mají holky v tomhle věku víc zkušeností, než všichni diskutující na games dohromady *1*
  • delO
    Obrovské zklamání. Po prvním nadšení jsem se probudil do reality a zjistil jsem, že je to průmerná hra. Strašně zamrzí chyby v combatu. Jak je možné, že lučištnící do tebe pálí přes stěny. To je výsměch taktickému pojetí hry. To není vyjímečná chyby, ale naprosto normální věc, která se dějě na denním pořádku. Combat obecně je nehorázná nuda na entou. Připomíná mi to zaseklou gramofonovou desku. Samozřejmě zamrzí i stejné animace pro všechny postavy. Ladná zlodějská elfka se po mapě pohybuje jako heavy armor válečník. Nulové animace jsou i pro boj.

    Další problém je příběh, to je prostě jeden velký patos, klišé a hloupost. Dialogy jsou časem nudné, postavy ještě více a člověk ztráci naprosto pokračovat ve hraní.

    Grafika některé momenty jsou pěkné, jenže pří bližším zoomu jde grafika kompletně do háje a hra ukazuje rozlišení textur snad ve 128*128.

    Hodně propíráná věc je nulová A.I. Tohle prostě není možné, partáci v podsatě nic nedělají jen čumí a čekají na smrt.

    Nastavení grafiky a UI a dalších věcí. To snad hraji nějakou podělanou konzolovku? Proč nejde nastavit vůbec nic.
  • Grafika :D řekni mamce ať ti koupí lepší grafiku a zahrej si nějakou hru, kde se budeš 80% svého času koukat na intra :D NEXT >>>>
  • Asi moc nechápeš, nebo nechceš chápat styl hry IWD 2 a BD2. Pauzování je pro tento styl hry podmínkou. Zahrej si něco jiného, pokud jsi nehrál IWD nebo BD. Nejspíš to bude věkem...
  • a tak to jo.
  • Coffin.Corner
    Drda bude vším, čím si budeš přát, takže tímhle ho určitě neurazíš... *4*
  • Ano hry jako Starcraft se lip ovladaji mysi a klavesnici, ale prakticky jakykoliv JRPG se s nima ovladat neda skoro vůbec..co mas dal?
  • rok 2000 (doba Infinity Enginu) není herní pravěk, trole. Herní pravěk jsou hry z let 1970. Navíc herní typy, které byly definovány v 90. letech (zlatá era rozvoje her), existují de facto dodnes - FPS, RPG, stealth, adventury atd. Co taky na těch funkčních konceptech chceš krom grafiky měnit?
  • Docela mě to baví, jsem u Maerwalda. Questy jsou fajn, ale ten soubojový systém pořád úplně nechápu. Připadá mi to spíš jako velkej chaos.
  • rpg pravek bude jeste mnohem hloubeji, ty budes jeste hodne mladounkej :)
  • Magister_Peditum
    *15*
  • Nekoho to může bavit, obludně otevřený velký otevřený svět, kde je vše a zároveň nic. Kde je možné dělat vše ale zároveň je to vše k ničemu.
  • Starají se o to kouzelníci z Hnědého řádu... *7*
  • ten Drda je pedofil?
  • Thorar
    Když chceš najít něco skrytého tak to asi těžko najdeš tím, že kolem toho proběhneš. Musíš se na hledání zaměřit, proto ten scouting.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit