Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • njn dal jsi si praci, ale poslouchat se to neda :)
  • I já jsem tomu nedával naději a musím přiznat, že jsem se od toho neodlepil.
    Ta hra má neuvěřitelnou atmosféru, zábavné questy a docela hard dungeon :D

    Hamba mi, že jsem ji před tím tak hatoval...
  • Pro ty, kteří si ještě neudělali názor.... https://www.youtube.com/channel/UCuQxnShXp48vzRjRlzIeQHA
  • Ne.
  • Já jich mám 5 a stejně je nikdo nechce ...
  • proc taky, kazdy kdo ma zajem je uz ma... (a jestli to byl troling tak se asi nechytne)
  • kazdej obcas blbne ;) a kdyz uznas chybu tak se stydet nemusis, naopak
  • Mam 8 beta klicu.. nikdo je nechce..
  • Je to beta, smiř se s tím. Už dávno mají jiný build, který je opravený a testuje ho cca 40K hráčů. Tohle je spíš stress test.

    A pokud se ti něco nerespawnuje, tak dej logout a login. Pak se ti tam objeví :-)
  • Tahle vicemene verejna beta je docela stary build, na closed beta serverech maji o dost lepsi verzi ve ktere zkouseji menit veci na ktere si lidi nejvic stezuji. Takze treba komu se nelibi uvodni ostrovy ten je muze preskocit, moby uz nejde prochazet, je trochu jinak vybalancovana obtiznost a tak. Jakekoli lagy nebo bugy v questech bych tez neresil, fura lidi to reportuje a reportovala uz minulou betu, tak by to melo byt v lepsim stavu. Necekam ze pri launchi bude vsechno fungovat na 100%, ale melo by to byt nekde jinde.
  • kickasl
    "Nejvetsi problem vidim zabugovanosti hry a to nemoznosti dokonceni questu."
    Je to beta. Bugy tam budou i po bete(jako v kazdy hre), ale urcite se to jeste nejak zlepsi(otazka je, o kolik).
  • Uprimne jsem tez necekal, ze nejake to kouzlo tam bude. Ano hra ma atmosferu, ale tez je tam nekolik veci, ktere cloveka stvou a zneprijemnuji hru. Uz i na grafiku jsem si zvykl a zpracovani craftingu me celkem nadchlo. Musim rict, ze nyni ma skutecne vahu se craftingu venovat, jelikoz vysledek se vyplati (proste si vytvorite veci lepsi nez sezenete z dropu / questu, alespon na nizsi urovni).
    Nejvetsi problem vidim zabugovanosti hry a to nemoznosti dokonceni questu. Proste se nespawnuji nektere moby a nebo itemy a je tam cely retez zaseknuty. Nevim, zda to nezpusobila zatez lidi a nebo se to stavalo i drive. To celkem otravuje a to by byl i jeden zhlavnich duvodu nedoporucit hru ke koupi. Lore jsem zatim necetl moc, jelikoz na to neni nijak cas, ale byla by to asi jedna z veci, ktera by me mohla lakat.
    Prochazeni postavami je opravdu neprijemne a to i mlaceni melee zbrani. Dava to pozitek ze hry takovy, jako by jste tam ani nebyli, proste se citite jako duchove prochazejici nabytkem..
    Hru jeste naplno hodnotit nemohu, ale prvni dojem je,... neni to dodelane a spousta veci by se mohla resit i lepe a nebo tam proste chybi. Na druhou stranu atmosfera je zajimava a dalo by se o teto hre uvazovat (ne vsak zatim za tuto cenu).
  • I já jsem tomu nedával naději a musím přiznat, že jsem se od toho neodlepil.
    Ta hra má neuvěřitelnou atmosféru, zábavné questy a docela hard dungeon :D

    Hamba mi, že jsem ji před tím tak hatoval...
  • Zkousim betu a po tech vsech negativnich komentarich tady jsem velmi prekvapen, konecne mmo ve kterym vas kazdych par centimetru neobtezuje skupinka mobu, da se jen tak prochazet krajinou a objevovat, tedy presne to co ostatnim chybi...otazka je jaky bude endgame , ale na leveleni prozkoumat par takto krasnych ostrovu by se mi libilo... cena je ale zatim bohuzel tak vysoka, ze pro me to prichazi v uvahu az par mesicu po vydani...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit