Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Já se angažuju jen v SC jak redaktor a překladatel a potom na našich ostatních webech jako grafik (Spíš teda jako vrchní patlal). V eso se jinak angažuju jako hráč. EvE jsem hrával, ale už mě omrzela. V Elite se nijak neangažuju ... ale jak bude tak taky jen jako hráč.

    Mám na to čas, protože v současné době pracuju 3-4h za den a zbytek dne mám volno. Kdybych si měl hledat zase normální práci a měl bych pracovat 9h + dojíždění jako dřív, tak bych to asi nestíhal.
  • Spis jsem reagoval obecne. Vim ,ze se angazuje v EVE, ESO, SC, Elite. Vetsinou i jako redaktor, prekladatel i organizator. Tak se jenom ptam, jak to stiha.
  • To, že The Elder Scrolls jakožto MMO nebude nic moc jsem si myslel už když hru oznámili. Poslední 3 beta testy mi to jen potvrdili. Tahle hra mi přijde jako takovej lepší Neverwinter Online a nebo jako takovej horší Guild Wars 2. Vzhledem k tomu, že GW není p2p tak se podle mě nemá TESO šanci chytit a po pul roce je to f2p / p2w ...
  • Krescz
    f2p to nebude nikdy...maximalne p2w jako u SWTOR
  • Kinet1c
    Co to ma stym spolocneho co napisal, a btw ma pravdu, tato vec to preskumavanie bez rusenia nejakymi doternymi agro s.ackami, je prijemne a da sa proste v klude pobehovat tazit suroviny a craftit (viem ako tato rekcia bola myslena, ale aj tak si myslim, ze to nema nic spolocneho stym co waltar pisal a tympadom, je to nelogicke), ale rozhodne to nestoji 55e.
  • Tak názor jsem si už udělal minulej beta víkend a tenhle jsem vynechal, může někdo říct jestli mezitím došlo k nějakejm změnám?
    A názor je ten že jsem nenašel nic novýho/extra co by mě lákalo přejít z jiné tuctové MMO k této (kromě zasazení do TES světa - což samo o sobě nestačí...).
  • Mne sa tiež hra veľmi páči. No nie som zastánca mesačných poplatkov, nie kvôli tomu, že by som nemal 13€, ale kvôli tomu, že hrávam možno 15 hodín mesačne. Potom mám pocit, že keď nehrám, tak mi idú peniaze do vetra.
    Bolo by lepšie keby sa kupoval kredit na hracie dni. Respektíve, keby prebrali model GW2 alebo Eve Online - buď neplatiť mesačné poplatky, alebo neplatiť za vytvorenie účtu 60€ (choré)

    Isté chyby táto hra má:
    v prvých leveloch nie je žiadna interakcia medzi hráčmi... je to slabý solo odvar Skyrimu...dúfam, že neskôr sa to zmení
    Imperial Class je rana pod pás asi pre každého
    dodge roll je úplne hrozný, dúfam, že ho ešte odladia
    Quest šipky úplne kazia dojem z hry... questy sa dajú plniť bez jediného prečítania quest logu

    Inak som spokojný so všetkým... aj s combatom, ktorý sa zdá všetkým taký nešikovne zanimovaný.... berte to tak, že na MMO je to stále najlepší combat na trhu... na single player hry to pravdaže nemá... lenže problém s pingom sa v dnešnej dobe pri takejto hre vyriešiť nedá
  • nejspis spolehaji na to, ze vetsina skalnich fanousku serie si aspon tech par mesicu zaplati a jak opadne zajem, zmeni to na f2p...otazka neni 'jestli', ale 'kdy'
  • God-of-War
    Do půl roka f2p..
  • Walltare mas svuj zivot?
  • Nejakej naivka v minuly diskusi se nam pokousel vysvetlit, ze tyhle animace jsou jen v bete a budou je jeste vylepsovat :D
  • tomocz
    hlavně ta střelba z luku vypadá - jak vizuálně tak pocitově - úplně tragicky.
  • Ja mluvim o stavu a nic proti, ale uz maji jen mesic a za mesic toho moc nestihnou.. je me jasne ze je to beta. Kazdopadne ja nezohlednil vsechno, kdyby jo tak napisu clanek, ale i tak jsem to dlouho nehral. Nyni poprve .. :) Kazdopadne podle soucasneho stavu je muj nazor stale takovy, ze to za ty prachy nestoji. Situace se muze zmenit ale rozhodne do toho nepujdu bezhlave..
  • Souhlasím jediná věc co mi na hře vadí snad to ještě vylepší.
  • Tak po vyzkoušení bety si hru asi vyzkouším a to jsem si říkal že na žádné mmo už ani nepáchnu.
  • rami.cz
    Odzkousel jsem betu a jedine, co me opravdu vadilo, byla priserna animace souboju. Takove sekane machani cimsi kolem sebe :D Mno, za takove penize jim to nemuze, imho, dlouho vydrzet. Davam tomu rok a najedou na f2p...
    Kazdopadne po graficke strance hra vypada nadherne.
  • Na mně to působí jako hra, která je technicky a zpracování zhruba 10 let mínus. Pokud se tedy bavíme o AA.Jako platit bych za to 200 kč měsíčně určitě nechtěl.
  • walltar
    Ale musím říct, že jedna věc se mě na téhle hře líbí (ale dost lidí na to nadává), to že nepotkávám trash moba každých 5m takže si to můžu prolézat, objevovat, prohlížet, sbírat suroviny a nemusím řešit moby. Tohle se mě na tom fakt líbí.
  • :D Tak bohuže nejsem profík ;) možná je i lepší se na to kouknout bez zvuku, ono se tam toho z hlediska mluvení moc neděje ;)
  • Tak hra neni spatna. UI a ovladani je hodne inspirovany Skyrimem. Mapy jsou pomerne maly, par bugu jako ukoly a detekce. Snadna anglictina. Myslim, ze hra by pozdeji mohla byt dobre odladena. Akorat skoda, ze ja jsem spis prilezitostni hrac.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit