Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v tom případě hraješ špatný žánr. myslím že FPS hry by pro tebe byly vhodnější, tam máš jen ty souboje a žádné dialogy a jen minimum textu. Jsi jako fotbalista co kritizuje šachy že se u nich nic neděje.
  • Miserius
    Zase si domyslis veci o kterych zprvu nebyla vubec reč, snaz se drzet tematu chlapče *15* Raději s tebou končim, mužes tu dál hysterčit beze mě *2*
  • a to je dobre. jediny co delaji dobre jsou ty souboje, nechce se mi probirat tunou dialogu a infantilnim pribehem. priznam se ze dialogy v rpg (tohoto typu) vetsinou odklikavam takže sice nevim o čem to je ale stejne se bavim.
  • Mi dosud na všech obrázcích vadilo oblečení postav. Chodí tam v oblečení, které je i na fantasy příliš ujeté a nepříliš uvěřitelné. Podobné výtvory bych si představoval tak maximálně na nějaké Elfí módní přehlídce jako něco, na co se s kuriozitou dívá ale praktické to moc není ani pro kouzelníky. A to co nosí ve hře na hlavách kouzelníci, ti tam snad mají schovanou miniaturu brdského radaru.
  • Femto
    ty jsi zase potvrdil, že trpíš debilitou a ta se nedá bohužel léčit... Jestli si opravdu myslíš, že se představitel inkvizice ve středověku chlubil tím, že je gay, tak je s tebou něco v nepořádku.
  • tak hraj za zenu:D
  • Miserius
    Prave jsi sam potvrdil co celou dobu píšu + měl hysterickej záchvat... 2 mouchy jednou ranou
  • Jack1947
    To lesklé brnění... to se tam bude všechno lesknout, všecko z plastu. *7* Achich kam ty hry dneska spějou teplé - lesblé a lesklé.
  • Hnisavec
    Skyrim štýl by som len bral....DA 1 a 2 mi prišli moc koridorové
  • Femto
    seš trošku vymletý mozek ne??? Kolik IQ 80??? Ještě si jednou přečti, co jsem napsal, zavolej si na to dyžtak tvou socialní pracovnici... Zkusím ti to napsat jak pro imbecila tvé úrovně. Ve fantasy se klidně můžou objevit vany a horká koupel, vířívky cokoliv jelikož fantasy se nedrží nějakých realíí ze středověku, fantasy se klidně může prolínat se sci-fi viz Erikson...
  • Tak bohuzel po hodce gameplaye, musim rict ze je to zjednodusena kozoloidni mlaticka. Tohle nema s prvnim dilem prakticky nic spolecnyho. Dalsi hra ktero zabily konzole a zjednoduseny ovladani. Skoda, uz ted vim ze mne nestoji ani za stazeni.
  • Podezrivas spravne. Teply opravdu je. To je prekvapeni, co?
  • Miserius
    Uvědomuješ si že temnej středověk je termin kterej se nepoužívá protože tam byla dlouho tma?

    Asi podobně reaguješ na moje příspěvky ty jelimánku, pátý přes devátý, hlavně abys měl pravdu. Teplouši jsou tu odjakživa, tos doteď neveděl, sám jsi psal že to ve ve středověku spolu s vanou nebylo *1* Bavim se vubec s člověkem nebo to píše ten pavouk co byl včera na chodbě?
  • Femto
    takže v témném středověku se homosexualita rozhodně nebrala za normální stav a neprezentovala se jako v Dragon Age a metrosexuál je termín moderní doby a rozhodně se nevyskytovali ve středověku, takže ty zapni mozek.
  • Krescz
    get the London look *3*
  • začínám podezřívat Gaidera (autor DA světa, autor DA her), že je teplý nebo bisex. Nemám nic proti alternativní sexualitě, ale nemám zapotřebí, aby mně mí mužští společníci během hraní dělali návrhy. Navíc stačí jeden bisex společník a ne všichni. Ještě větší zvrhlost byly ty bisex asari mimozemštanky v ME sérii
  • Krescz
    jasne...tato hra bude urcite neco prelomoveho a lepsiho *7* ...kez bys mel pravdu
  • Hnisavec
    a pásiky Veet na dokonale hladký ritný veniec *15*
  • Miserius
    Z tvojeho prispevku plyne ze ve stredoveku nebyl zadnej homosexual, metrosexual a dalsi veci co pises, tak bud piš a pouzivej u toho mozek, a nebo nam udelej laskavost a nedelej ani jedno
  • Krescz
    vybaveni kazdeho hrdiny musi obsahovat: make-up, elektricky strojek, push-upku, sadu kosmetickych stetcu, depilacni nvm co, řasenku a tuzku na oci *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit