Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To je opravdu nejhorší...

    Být malej a k tomu přihřátej *15*
  • KIMCID
    bude v CZ jazyce?
  • A nejhorší jsou přihřátí trpaslíci
  • nastastie su tu uz zahranicne reviews, a herny cas bude okolo 150 a viac hodin *9*
  • https://www.youtube.com/watch?v=pTwks-VgoaY

    Nejlepší dialogy kdy napsané pro hru. 10/10
  • Mám stou to hrou jediný problém. Grafická stylizace. Všechno je napohled čisté, téměř až sterilní, jako v nemocnici a leskne se to, jako pleška mistra Propera. Nevím, jak vy, ovšem u mně je to velký problém když mi hra způsobuje bolest hlavy z jiného důvodu, než z dehydratace.
    Že je scénář asi plný klišé? Tohle je Bioware, na slunci má jejich stín tvar "patos". Že mi prozatím žádná postava nebyla sympatická? Bezva, o to větší sranda bude hádat se s nimi a otravovat je. Nepovinné questy, jako možná vycpávka a umělé natahování herní doby? Když to nepoložilo Ubisoft, proč by mělo Bioware. Že název Inkvizice, je tupější než celá série Stmívání? Přez to jsem se už přenesl, i když mi vadí. Ale spíš pro její nepřirozenou integraci do celkové mytologie, než reální kontext. Když potřebujete krumpáč a lopatu aby jste na ni vyhrabali referenci v mytologii daného příběhu, tak to je vycucané z prstu.
    Takže jo. Největší problém mám s grafickou stylizací a tu my nemůžete vytýkat. No a o všem ostatním se rozhodne až série recenzí, které mi ukážou zbytek, a zodpoví mi otázku, zda stojí do toho vrazit to kilčo?
  • Prosimtě po kolika odehraných hodinách si napsal tuto recenzi? :) .. popřípadně mužeš nám prozradit jak hra končí?
  • Zatím zahraniční weby pějí chvalozpěvy. Super příběh, Super RPG prvky, super vše... Protože jsem k reklamám skeptický, tak proto tomu moc nevěřím. Hra byla vidět, všude již dlouho předem...

    Jestli to je dlouhé, tak to je skvělé. DA 1 v tom překvapilo ale, protože se od dob DA hodně změnilo a je zde nějaký zaklínač, který ukazuje, že teplé fantasy nemusí být vždy nejlepší a je možné udělat i uvěřitelný "dospělý" příběh, tak na tohle jsem zvědav. Hlavně po té PR masáži. I když moc lidí se nebude dívat pod pokličku a k podstavě hry. Stejně jako předem vychvalované filmy se pak vezou na vlně vychválení.. Pak někdo, řekne... "Počkat, ono to vlastně není tak super a propracované a tohle tady již bylo.."
  • No vypadá to mizerně.
    Příběh je opět stará dobrá (i když v tomhle podání už celkem špatná) záchrana světa vyvoleným, bez špetky invence. Napsané je to takovou tou povrchní cheesy whedonovštinou, což působí značně komicky v kontrastu k tématu hry.
    Combat je MMORPG klikačka, taktický mód je tam tak akorát k tomu, aby zdvojnásobil délku každého fightu.
    Art direction je objektivně příšerná - prostředí vypadá jako z modelíny a postavy jak z vosku (jako člověk trpící fóbií z panenek trpím, zvlášť když se hra prakticky nenamáhá animovat obličeje) a všechno je to nonsensově naplácné na sobě bez špetky stylu či identity.
    Hudba je neoriginální drivel - stačí si poslechnout hlavní theme (pokud vám to okamžitě neevokuje Faramira jedoucího na Osgiliath, tak si dejte facku).
    Největší problém je to, že abyste postoupili v příběhu dále, musíte nabírat Power (většinou plněním fetch questů) - neprocházíte tedy vlastně příběhem jako takovým, ale spíše takovým krámem, kde si ho kupujete po částech za "ingame currency".
    Tomu všemu nepomáhá ani přehršel bugů či podlouhlé loading screeny (a to mezi zónama budete cestovat celkem často).

    za mě 6.5/10
  • ahaha, ako inak, obligatne "s tebou som skoncil" od kokotka nedouka zpraskaneho anonymnou troskou z internetu, co na rozdiel od anonymneho homosexuala jacka ma aspon dost rozumu si vygooglit, ze leskle brnenia boli v stredoveku i neskor historickou realitou *15*
  • jj dragon age 2 za mě 7-8/10 jedna z mála originových krabicovek, i když jsem jí dostal darem(je fajn, že okolí pochopilo, že i když mám 30tku na krku tak že mě PC hrou jako dárkem neurazí *1* ), ale i kdybych za ní platil tak je to pořád zajímavá hra se zajímavými NPC, líbil se mi ten přístup s unikátními schopnostmi společníků, místo toho aby to byl warrior/specializace. A vyprávění příběhu bylo taky udělané dobře atd... ta hra má spoustu dobrých stránek ale to se těžko vysvětluje lidem, co jí "hráli" na youtube. Ale je fakt co píše Drizzt, na BG 2(pařím konstantně od vydání) se nechytají ani oba dva díly dohromady, to z nich ale nedělá špatné hry
  • Kouvil
    Záleží taky jak k DA 2 přistupuješ, já nečekal nic jako DAO a byl jsem spokojen, možná mě jen štvalo, že nevyrobili o pár lokací víc)
  • Jack1947
    Si další anonymní troska vid? přestan se povyšovat znalostmi které sis zkopčil z netu. Člověk by řekl že i ty slováci mají nějaký ten rozum.

    Není to Kingdom come je to hra arkáda - sranda není to reálné tak si to strč někam za klobouk tyhle porady díky. Ulevíš nejen sobě. *4* Kdybych nenapsal brnění ani by nereagoval koho urážíš "ignorantskym sexistickym nedoukom " sám sebe? a koho to zajímá mně tedy rozhodně ne.

    Ještě napiš reakci a tím sem s tebou skončil.

    co na rozdiel od anonymneho homosexuala jacka Ted si ukázal že si jen z dalších anonymních trotlů kdy vám bude konec achjo...
  • enchantment? enchantment! *15*
  • ja se necukam..plno lidi DA proste nezkousne...ja si ji rad zahraju..tot vse..
  • Ok..ja takovy masochcista nejsem..dohravat hry o kterých pak tvrdim ze jsou spatne...cest vyjimkam:)
  • troska hulvatstva voci ignorantskym sexistickym nedoukom nikdy nezaskodi
  • celoush
    Hlavně nechápu tu snahu za každou cenu porovnávat v podstatě družinově založené RPG a First Person RPG.
  • Magister_Peditum
    Ano, jsou přijatelné pro tebe, tak proč se tak hrozně cukáte, když jiný prohlásí, že pro něj je přijatelná jen jedna z nich? Nechápu.
  • Magister_Peditum
    DA2 jsem dohrál (ne už její DLC), ale taky tvrdím, že to dobrá hra nebyla. Ale asi jsem ji skutečně nehrál a zdálo se mi jen o ní. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší