Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Driv to bylo normalni ze se dala hra nejdriv k dispozici recenzentum aby si mohli ostatni nejdriv udelat o hre obrazek nez to sami koupi.
    Dnes 2 roky poslouchas reklamu na watch dogs a pak to drzi pod poklickou pomalu az do poslednich minut hlavne aby lidi nevideli ze skutecna hra nema s tou slibovanou nic spolecneho.
    Spis se divim ze to nikdo nedal na warez jeste
  • Můžeš mne citovat až si hru také zahraješ a vypíchnout kde se pletu (protip: nikde) *3*
  • Jack1947
    Embargo ne? ještě napiš že to mají z warezu (kde to ještě ani není) a budu se zas smát. Tebe to trápí že oni už hrajou? nebo co. *7*
  • něco ve stylu....hele, hele..uz se to hraje, koukej, koukej...chces taky?..muhahahahaah...az tejden..a dlouhej nos za tim nasleduje:)
  • no nevim..podle me ta hra technicky venku je..vazne..recenze a to vse kolem vic jak tyden dopředu ? At premyslim jak chci obdobny priklad me nenapada (urcite nejaky budou, ale jak safranu). Ale jinak souhlasim ze za tim stoji zrejme způsobit co největší hype...bohužel u me to pusobi spis naopak.
  • foto č.31, no řekněte, není sladkej? Jinak ten krpatec vypadá jak Dan Nekonečný, ještě mu chybí plyšovej tygr.
  • hra není ještě venku, Bioware dala mnoha lidem přístup k jednotlivým částem nebo k celé hře, ale omezili to pouze na 6 hodin + ještě byly i oficiální livestreamy (důvod je jednoduchý: snaží se hru co nejvíce prezentovat a tím nalákat co jevíce lidí), co se týče recenzí, tak jelikož dneska skončilo embargo, tak proč by neměly vycházet.... a musím uznat, že je neuvěřitelné jak moc tu hru prezentovali na nejrůznějších streamech...
  • kvuli tupym a dementnim dialogum jsem DA:O odinstaloval. Nemel jsem na to nervy. Mozna hre krivdim, ale uvodni asi 4 hodiny mi bohuzel stacily k zaveru, ze tohle fakt ne.
  • Me spis zarazi s jakou samozrejmosti herni weby zacli chrlit recenze, gameplaye a milion informaci pomalu vic jak tyden před vydanim hry. Kazda blba herni sajta ma svoje lets play video...mozna jsem něco zaspal, ale u jiných her se tohle moc nestava? Takovymhle stylem opravdu bude lepsi prestat na ty herni weby chodit, nejen ze mi to leze krapet na nervy když se na tu hru tesim a nikde ji nemuzu ještě koupit, ale aby clovek uniknul spoilerovani aby pomalu zaviral oci.
    taky by me zajímalo proc se teda jako ceka az do 18-21.11 když uz ta hra je vlastne venku..důvod?
  • Kinet1c
    BG2 aj napriek svojmu veku a grafike (ktora sa my doteraz velmi paci) dokazala nastolit atmosferu zijuceho a uveritelneho sveta aj napriek 2D grafike. Stacilo sa kus hlbsie zamotat do sveta a mnohokrat som zistil, ze su 3hodiny rano :D a treba rychlo ist spat. Raz som dokonca pobudol v svete forgotten realms az do 6 tej rana, ale to bol jediny extrem. Pri vecsine hier sa my to nestalo uz ani raz, teda hral som skvele hry, ale BG2 sa vela toho nevyrovna podla mna dodnes.
  • Kinet1c
    Ja si msylim, ze to ze DA2 je zla hra tvrdi urcita cast ludi co ju aj hrala a velka cast ludi, co tu hru videli len z dialky, ked ju hral clovek byvajuci vo vedlajsom bloku a pozeral na neho ako hra dalekohladom.
    Ja osobne mam celkom zmiesane pocity co sa DA2 tyka, nie je to zla hra, ale no ani tak dobra. Teda ked to porovnam s DA1.
    Aj napriek tomu, ze DA2 pre mna nebola tak dobra ako jedna, sa tesim celkom na DA3.
    Nezostava my nic ine len dufat, ze chlapici s Bioware (dufam, ze oni ju robia), sa poucili, co nerobit ako v DA2 a naozaj to bude skvele RPG a ak mozme aspon scasti verit zahranicnym mediam, co sa recenzii tyka, tak mozno aj bude.
  • Kinet1c
    Presne, v podstate uplne iny typ hier. Je rozdiel, ked ovladas iba jedneho ako ked ovladas skupinu. Celkom ine suboje, pristup k subojom a mozno aj vysledny dojem je iny. Porovnavat, ked uz je taka nutnost ( u mna nie, ked dobre RPG, nie je co riesit, treba kupit a zahrat obe a ne tu rozoberat :D), by sa mali tituly rovnakeho smeru, tzn skupinove RPG so skupinovym a FPS (TPS) RPG, s FPS (TPS) RPG, v tomto pripade nieco ako TES vs Zaklinac (len priklad, takze sa ukludnite vsetci, ktory hladaju nieco v pozadi), DA vs NWN 2, trebars (tak isto priklad, kazdy si tam moze doplnit hocico ho napadne). Iba tak sa da zhodnotit hra. Nie je RPG ako RPG a FPS ako FPS. Preto mam rad hry, skratka vsetky su niecim ine, aj ked sa niektore podobaju viac nez je zdrave.
  • KIMCID
    ok.diky za info.tak alespoň ušetřim *3*
  • misho8723
    Heh.. tak s tým CoC máš úplnú pravdu.. ja som si hru zahral len kvôli recenzii v Leveli, kde dostala 9/10 a aj podľa mňa je to výborná hororová hra.. a Levelu ďakujem aj za Vampire:Bloodlines, ktoré dostalo vyššie hodnotenie - 9,8/10 - ako v tom istom čísle recenzované Half-Life 2 - 9,6/10
  • martin.mares.984
    Je mi docela Dragon Age Inquistion líto, jakožto fantasy open-world RPG, pokud bude dál sbírat podobně vysoká hodnocení čeká jej osud nevyhnutelný... Že by se dalo brzy očekávat na Games "100 důvodů, proč Dan Vávra nenávidí DA: Inquistion" *1*
  • Podle mě by ho games.cz měli zaměstnat jako předrecenzenta :D :) on udělá recenzi ještě než sáhne na hru .. a pak se udělá druhá až se hra doopravdy zkusí :D
  • Cosi
    https://www.facebook.com/RPGcestiny/posts/468106189993885
  • ty jo, takovych anglických vyrazu..ten se vyzna co?

    za me 10/10 ta recenze

    *7* *7* *7*
  • Keyz
    Taky na to koukám. Vypadá to prostě divně. Jak píšeš, vše je moc hezké, lesklé apod.

    Jako kdyby to byla nějaká idylka ve snu.
  • ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší