Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ted si mi to nandal tedy, už nevím kde jsem čím sem a čám sem vůbec byl...

    Nevím až tak to nesleduju a jo vlastně mne to ani nezajímá jen konstatuji fakt že to není nic moc. Takhle zářit, engine fajl.

    Kokotko, to je tak užasně vtipná nadávka díky škoda ře si to zkazil fádním hloupý... mohl si napsat hloupoučký. Ty hulváte *13*
  • rofl ty si ale hlupucky kokotko...

    "Armour was valuable, and its appearance a matter of prestige; there are many references to its being cleaned - with pumice and olive oil - and polished to a glorious shine. The author has twice been privileged to see the original surface of plate armour, in tiny sections hidden under other parts and so protected for centuries from the ferocious cleaning which has altered the surface of nearly all museum armours; it was exactly like an immensely hard modern steel mirror..."
    Gerry Embleton : 'Medieval Military Costume Recreated in Colour Photographs'
  • Naprosto souhlasím se vším :D .. bude to sranda
  • obe druhé pokracovani u obou titulu za moc nestaly, nemaji si co vycitat...ehm...ja jsem rad ze vyjdou dve velka rpg...nevim proc se o tom dohadovat. prijatelne jsou pro me obe serie, kazda v necem jinem...ale rozhodne obe.
  • není to jen fenomén cz internetu. Na nějakých zahraničních forech jsem četl otázku, na co se těšíte víc, na Zaklínače nebo DAI, a 90 procent tvrdilo, že na Zaklínače. Bioware si v poslední době trochu zhoršilo pověst a fanoušci jsou skeptičtí, zatímco CD Project Red má zatím čistý štít se dvěma skvělýma hrama.
    Můj osobní názor/očekávání je, že obě hry budou dobré, ale Zaklínač 3 bude o něco lepší :-)
  • Magister_Peditum
    To ne, jen zkušenost s porovnáním prvních dvou dílů obou značek, což ale neznamená, že se to bude u "trojek" opakovat.
  • Z dosavadních diskuzí pod články o DAI, respektive třetím Zaklínačem mě fascinuje, jak jsou si všichni totálně jistí, že Zaklínač bude 100x lepší, přitom nikdo nehrál ani jednu z her....Jestli se stane, že Dragon Age dostane větší hodnocení, tak nechci vidět, co se tu semele, protože než by tohle hlavičky a ego některých zde pobralo, zabralo by to 100 stránek diskuze, x nadávek na autora atd.....

    PS: Ano, těším se více na Dragon Age, ale že bych musel lézt pod diskuze Zaklínače a psát tam všechny jeho chyby, ještě si vymýšlet (jak někteří), že jsem to fakt hodinku hrál... *1* Ubohost
  • já si ještě vzpomínám, že když vyšla DA1, tak ji spousta lidí kritizovala a srovnávala s Baldurs Gate. Většina názorů se shodovala, že DA kvalit Baldurů nedosahuje (což je dle mého pravda). A hle, dnes má DA1 téměř kultovní statut. Můj názor je, že DA1 je/bylo přehypované. Není to špatná hra, ale zaslouží tak 85/100, zatímco BGII zaslouží 97/100. S Gothicama a Risenem 1 souhlas, to jsou kvalitní RPG a řekl bych že o něco lepší než DA1. Na druhou stranu DA2 nebylo tak hrozné jak to spousta lidí dělá. Dohrál jsem to nedávno a docela jsem si to užil (85/100)
  • Hele realita je taková, že si neměl si hodinku možnost zahrát a akorát tu házíš špínu na hru, kterou si podle mě fakt nehrál *1* ALe co, gratuluju k dobrý sabotáži hry, určitě si to kvůli tobě pár lidí nestáhne nebo nekoupí
  • Mám rád RPG. nejvíc ze všech žánrů. jednička byla fajn, ale ten hype, kterej byl kolem z toho dělal něco co to nebylo. dvojka byla strašná. na tohle ani nešáhnu.
    To radši po stopáté Gothic, Gothic II a Risen (jen 1 *15* )
  • Tak takticke mod tu prakticky nevyuzijes, je neprehledne a spis nez zabavne je k nicemu a frustrujici. Nebudu tu psat jak, ale mel sem moznost si dneska hodku zahrat, a fakt je to jen obycejna fantasy mlaticka s obrovskym svetem v super grafice, a taky dost narocna na hardware, ale optimalizace je celkem v pohode.
  • me by spsi zajímalo jak si dosáhnul hodky gameplaye když to ještě nevyslo..
  • taky dobrej joke. navic ty dialogy ani nebyli vetvene, takže nezaleželo na co klikneš, stejne byl vysledek stejny.
  • ve fantasy je uveritelne cokoliv, proto je to fantasy. jde spis o vkus daného člověka, není to problem te hry.
  • tohle je hra hlavne pro holky takže vypadaji jak barbie a ken. divky to tak maji rady
  • Femto
    " Dialogy v jednice to byl skvost, nic lepsiho doposud nevzniklo" *1* *1* *1*
  • jenže tohle ma takticke souboje s pauzou a rozvoj a vybavu postavy to mne baví. jinak číst texty me baví taky jenže bioware je ma extremne hloupe
  • Hmm tak to vubec netusim proc RPG hrajes. Dialogy v jednice to byl skvost, nic lepsiho doposud nevzniklo. Jak rikam v dnesni dobe si hra publikum najde, a bude vzhledem k trendum i dobre hodnocena. Pro fanousky jednicky si ale myslim ze to bude zklamani. Ja osobne treba v dobe herniho pustu za rok, dva koupim ted mne za to ale hra nestoji, Je to zkratka podobny jako vetsina dnesnich RPG, zjedbodusena mlaticka s obrovskym ale fakt obrovskym svetem.
  • Femto
    o tom nebyla řeč? Samozřejmě že byla inteligente, hned můj první přísvěvek, že fantasy není středověk, a že sí tvůrce cokoli může domyslet. Metrosexuály či homosexuály v inkvizici... Takže ano raději už skonči, jelikož nemáš nic kloudného, co bys v téhle debatě nabídnul...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit