Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na mne delá dojem pany chytrýho co sněd šalamounovo lejno jenomže to nebylo šalamounovo, ale psí....
  • No to asi nehrozí poté co tu jeho zabugovanou hru se spostou technických chyb vydal už leze jen kanálama jinak si nedovedu vysvětlit že by neposkyt aktuální rozhovor... *3*
  • + ještě něco sežere Deep Silver
  • Protože to hráči z nějakého záhadného důvodu tolerují. Přitom hra je produkt jako každý jiný.
  • Většina AAA her prožere těch $20M ještě před tím, než se k betě dostanou. Star Citizen vybral $150M a je pořád alfa.
  • No. Na první místo bych dal MInecraft.
  • Tak přebrat si to musí hlavně Vávra. Na vývoji je i důležité určité plánování projetku a dostupných prostředků. Pokud tedy mám méně než poloviční budget, nebudu se s ním snažit překonat Zaklínače nebo Skyrim, ale naplánuji to rozsahem tak, aby to vyšlo a abych to zvládl doladit.
    To že Vávra tvrdil, že s menším budgetem (původně chtěl mnohem méně) udělá větší hru (k rozdělení na tři části došlo později) v kratším čase (měla vyjít dávno) a to s úplně novým studiem, jen ukazuje jeho nezkušenost a jak je mimo. A imho šlo o hlavní důvod, proč nemohl sehnat žádného publishera. Protože nikdo nevěřil jeho nerealistickým slibům.
    Za 36 mega se dají udělat odladěné nezabugované hry. Vávra to nezvládl. Ať si to každý přebere dle libosti.
  • Nejvíce předražena beta v historii her
  • Mart9
    Je taky nutné si uvědomit, že Warhorse jeli od nuly. Případné Kingdom Come 2 bude snažší a tím pádem i levnější udělat.
  • Je možné, že jsem něco vynechal, jelikož jsem to jen prolétl. Každopádně kolem 0,5M prodaných kusů ohlásili, že se to zaplatilo, což při ceně $60 a 30% pro Steam znamená $21M (velmi zjednodušeně), takže to v těch relacích bude.
  • eh mě těch milionu vyšlo patnáct, ale budiž 22 Milionu(marketing za 2)

    Je přece jen neco trochu jíného jelikož je to asi 4x meně
  • No, rozhovor je fajn, na druhou stranu klábosit má čas, ale podepisovat backerům plakáty ne? *1* A co ty bugy? Místo výběru herců se měl dát důraz víc na výběr testerů, protože to co opravdu vyšlo byla ta zmíněná beta a lepí se už třetím patchem. A argumentovat tím, že jiné hry byly taky zabugované - to je jak argumentace ve školce, kdy Pepíček rozbil umyvadlo, protože Mařenka ho rozbila týden před tím. Naprosto vážně - kopuli byste si holící strojek, co vám oholí jen půlku tlamy? Auto s vadnými brzdami nebo zkažené jídlo a smířili se s takovou argumentací? *1*
  • Z účetních uzávěrek měli do 2016 náklady 250M, což je i při dnešním kurzu kolem $12 milionů. Vzhledem k tomu, že za marketing utratili pouze minimum, tak za 2017 to nebude moc vybočovat a bude to asi do těch $5 milionů.
  • Rozhovor dobrej, ale radši bych čerstvej po vydání hry *3*
  • Jo, tady to fakt žije.
    Jen si nejsem jistej, jestli tím správným způsobem.
  • Jack1947
    Zajímavý rozhovor, jen doufejme že neusnou na vavřínech to by byla škoda.
  • Pěkný rozhovor, díky!
  • *7*
  • iiu, ty jsi pacient, to jsem dlouho neviděl. Takhle hnojit pod v článkem, to už chce pořádnou diagnozu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit