Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Lze se dočíst, že vývoj třetího Zaklínače, což je svým způsobem srovnatelná hra, stál spolu s propagací $81 milionů. Skyrim s veškerou reklamou prý přišel na $85 milionů. Pokud se Forbes neplete, tak KC:D je se svými $36 miliony ca 2 a čtvrt krát levnější. Není to tedy zřejmě tak chudý příbuzný, jak si mnozí mysleli, ale na druhou stranu má určitě hodně daleko k vyrovnání celkových nákladů svých konkurentů.

    Nechť si tyhle informace každý přebere dle libosti.
  • "no ani ne. snad nejdrazsí hra vsech dob GTA 5 stala 265 milionu dolarů"

    Nejdražší hra je SW:TOR. 1 platforma, 200mega na vývoj. Vývoj GTA5 stál mnohem míň (150), zbytek byl marketing, stejně jako u Destiny.
  • Fordzy
    Kvůli tomuhle rozhovoru jsem si po několika letech koupil Level a nelituji. Hlavně rozhovor s Warrenem Spectorem z nového čísla je luxusní (thanks Pavel Dobrovský).
    Dotaz a prosba na redakci:
    Neplánujete vydat na Games i starší rozhovory z Levelu?
  • vávra na mě dělá dojem inteligentního a přemýšlivýho člověka se smyslem pro humor. ale hejtři budou hejtit
  • Od Sázavského kapitána dostaneš pěkně tuhý úkoly. Pravděpodobně tam opět navlečeš plátovku :)
  • ucho
    jako ale vyšlo to na PS3 s 256 MB pamětí. je neskutečný, co s tím dokázali udělat. když už je řeč o zabugovanosti.
  • madPav3L
    To mě také vadí, mám objevenou sotva půlku mapy a každého dám na 1-2 rány s mečem, který mám skoro od začátku hry (získaný výhrou nad potulným rytířem), oni mně nedělají skoro nic a to jsem přestal nosit plnou plátovou zbroj.
  • Veskoslav
    No jenom SW TOR utratil desítky miliónů za dabing *1*
  • Krescz
    já vím :D
  • Lukass
    Vim ze Destiny stala pres 300 mega.
  • Co je na tom rozbitýho? Cápek se umí krýt, má přelevelovanou postavu pro mid-game quest, a tahá nejlepší zbraň ve hře. Co čekáš že se bude dít?
  • jamar28
    Nemluví, je to starý rozhovor z levelu, ještě před vydáním hry. Patch 1.3 by měl vyjít do konce týdne.
  • Normálka, na konci hry přece nemužeš být pořád stejný lempl

    https://www.youtube.com/watch?v=evCtzMqNJiU
  • A i tato hra za 265 milionů dolarů, od gigantického herního studia, byla ze začátku docela slušně zabugovaná.
  • jamar28
    Přes 200 mega jdou tři. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_expensive_video_games_to_develop

    Nejvtipnější je CoD: Modern Warfare 2. Cena vývoje 50 mega, marketing 200 mega. *15*
  • Nic se nerozpadne, takhle prostě má fungovat RPG bez level scalingu -postavu si maximálně naskilloval a šel přepadnout bandu lapků se špatnou výbavou. Já ve Falloutu 2 vystřílel celou Enklávu a rozhodně jsem si u toho neříkal, že by ta hra byla rozbitá. P
  • Krescz
    tvl se mi to nechce číst, je to dlouhý jak 3 týdny před výplatou....mluví tam kdy vyjde ten patch? už mě ty bugy s*rou *12*
  • ucho
    no ani ne. snad nejdrazsí hra vsech dob GTA 5 stala 265 milionu dolarů. ty velky hry se můžou pohybovat kolem těch 100 milionů dolarů. stovky to ale určitě nejsou.
  • ucho
    přijde mi to celkem v pohodě. to spíš lidi to chtějí víc hardcore i v pozdějších fázích hry.
  • Lukass
    Nektery hry maji rozpocet i stovky milionu dolaru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit