Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomu nerozumím. Proč by jako měl být v hajzlu? Student musí být schopný tohle téma zpracovat za týden a semnárka snad taky není problém.

    Jestli myslíš výuku metodologie, která je samozřejmě v dějepisu(historiografii) jako jakékoliv jiné vědě nejpodstatnější, tak tu bych vyučoval klidně 4 roky. Čorneje si student může číst doma.

    Mimochodem během první republiky se obecný dějepis vyučoval na základě učebnic kolektivu Šusta - Bidlo - Dobiáš. Po válce se na základě těchto učebnic vyučoval obecný dějepis už na vysoké škole. Možná je na čase začít středoškolskému vzdělání zase vracet úroveň. (Pak se třeba podaří vrátit ji vysokým školám.)
  • Tomu nerozumím. Bojím se, že nezodpoví.
  • Veskoslav
    Když už si chceš hrát na Slováka, tak si nejprve zjisti to, že souhlas se píše jako súhlas, protože kroužkované u ve slovenštině není....A jestli se jedna o nářečí, tak hodně špatné...
  • ja si myslím, že to je ze hry, ale ten konec ty pěsti budou motion capture, ta grafika bude stejná jako na teaseru
  • https://www.youtube.com/watch?v=Qsv7f_0WZHM
  • 100% sůhlas moj slovanský brátčik!!!
  • Nešahej mi na dinosaury!
  • wenceslaus
    Na úkor? To ne, výtvarka je důležitá. Teda kdyby se učila jinak, než kreslením slunečnic jako dekorace do oken školy ale třeba vysvětlením perspektivy, příklady slavných děl a pak její kresbou.
  • To je ale nejaky jeden hater, co si na kazdy komentar zmeni nick. Na 99% fanboy skyrimu, ktery dodnes neunesl ten clanek.
  • Veskoslav
    To je zase diskuze....Max a jeho alter ega, GGG a jeho alter ega....

    Mimochodem lehké a střední zbroje vážily do 30 kg, současné "zbroje" vojáků při plné výbavě váží okolo 25 kg. A neviděl bych, že by jim to nějak bránilo v pohybu. Celoplátové zbroje se používaly buď v turnajích nebo jízda. Pěší těžce opancéřovaný pěšák byl mrtvý pěšák. Proto většina měla kombinaci, nikoliv celoplát.
  • corfer
    Mně se to líbí moc... Apeluju ovšem znovu na vedení Games, ať konečně udělá něco s úrovní diskuzí, protože počet hlenů v komentářích začíná být neúnosný...
  • To vypadá tak blbě, že jsem si poprskal monitor od oběda. Nejúžasnější jsou ty střihy přesně do záběru, který by prozradil jak katastrofální to ve skutečnosti. Děs a bída, navíc to vypadá nudně a trapně. Realistické bojování ve středověku... ono není náhoda, že to nikdo nedělá :D Ona je to totiž blbost už od pohledu. Tahle hra bude velký průšvih, je to z toho cítit.
  • Že na toho kašpara vůbec reaguješ
  • Hmm. Spise mi to pripada jako celek nasnimany v motion capture pro cut scenu. Ale treba se pletu. Pokud budou souboje takto vypadat ingame, ta plynulost a vzajemne interakce, pak rad vyseknu hlubokou poklonu, protoze zatim jsem ingame nic podobneho nevidel. Zatim tomu moc neverim.
  • Ale noták... většina má furt tu představu, že zbroj vrcholného středověku byla tak těžká, že sotva uděláš pár kroků a pak lehneš mrtvej na zem. Vážila nějakých 13kg a i když to může vypadat drsně, tak je to docela prdlajs, dokonce i ženský v tom dokázali bojovat (viz. Johanka z Arku)
  • smejki
    Ale dinosaurům dáme půl roku *1*
  • viz Fallout 4
  • Hlavní novinkou v alfě budou šermířské souboje jeden na jednoho (viz náš článek), což je ostatně i obsah trailerové pozvánky, jíž vás na E3 novinky lákají.

    Zodpoví ti to oba tvé postřehy?
  • Mart9
    tunak: A školní rok je v hajzlu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit