Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    Najocakavanrjsia hra mojho zivota... Teraz je to uz jasne...... Len sa cudujem kolko ludi chce zrazu kvoli tej hre kupovat ps4... PS4?! Lol vsak ta v sucasnosti ukazala ako si nevie poradit s priemerne velkym open worldom (vid watch dogs a jej priemernu grafiku).... Witcher 3 ma x krat väčší svet a 100 krar viac detailov... Hadam si ludia nemyslia ze tak dokonale ako sme videli v traileri to bude vyzerat na PS4 :-D :-D
  • Kr.Pa
    haha, v knížce měli na konferenci na Thaneddu každý den nový "facelift", takže nějaká barva vlasů ...
  • Corvus
    Podepíšu se pod každé slovo.
  • Corvus
    Za sebe musím napsat, že pro mě to JE nejočekávanější počin roku 2015 a možná i od doby druhého Zaklínače. Je to prostě srdcovka a i když mi čekání aktuálně zpříjemňuje Watch Dogs a novej Wolfenstein, tak TOHLE je vrchol toho, co chci mít na polici. Mám předobjednáno od února 2013 a v únoru 2015 na mě čeká už dnes zaplacená sběratelská edice, která se rovná sběratelskému orgasmu, ať si škarohlídí píší co chtějí. Sorry *4*

    Jinak CD Project Red a GOG jsou pro mě jednoznačně ta nejúžasnější banda týpků, která se v tomto odvětví pohybuje. Včerejší konference, respektive spíš skromná sešlost, která opět ukázala Poláky v tom nejlepším světle (žádné okázalé vystupování v monstr arénách s 50 metrovými obrazovkami a výkřiky), mě vyloženě nadchnula. Možná mohli ještě představit fyzicky deskovou hru, na kterou si též brousím zuby, ale za to video ohledně tvorby oné monumentální skulptury, bylo super.

    O traileru se nemá cenu bavit, protože co záběr, to přehlídka lahodící oku. Hudba naprosto úžasná... Triss nádherná jako vždy. Severská krajina, potápění se, koně, drakkary... Nemám slov. Přítelkyni jsem nutil dívat se na trailer asi 5x *1* Nezbývá než vyřešit místo na polici (což bude můj největší problém).
  • Pete.palis
    proč jsem na to koukal! *14*
  • Hanzales
    Těžký mazec! Tohle je snad jediná série, kdy je předobjednávka jistá, i kdybych z toho neviděl skoro nic :) Takhle se dělají hry a takhle se dělá marketing!
  • JezboX
    Sakra už 2015? Já četl že ten se očekává až za dva roky! Do tý doby by snad měli přijít foukačky + každý čtvrt rok nová šipka. Začínat by se mělo s normální a speciální edice bude mít šipku +1. Na podzim by měla vyjít ohnivá...
  • Hmmm....už teď se moc těším....a hlas Tywina (Charles Dance) PARÁDA! *5*
  • No já mám tajné info, že 2015 pofrčí magický bumerang. Což by byla pecka zbraň. V maximální damage verzi by se při zásahu roztříštil na několik krystalů, které by poškodily vše v okruhu 10m, pak se zpátky magickou silou spojily ve výchozí bumerang a vrátily se tak jak to bumerangy dělají majiteli přímo do ruky *1*
  • krása
  • slavek.skara
    Hmm ty letající monstra se mohli srážet Ardem ale ok.
    Ale ta Yennfer teda nevím...má mít černé vlasy a fialové oči a místo toho je tam hnědovlasá lolita která vypadá že zrovna dostala OP.... *9*
  • Zaklínač ale bude až další rok,to se prý očekává vzestup kuší. CDP jsou vizionáři. Těm to myslí dopředu.
  • kennyB
    Excelentní hudební doprovod *14*
  • Mna tam vydesil ten červený krab, mno ak to bude rak, tak to ešte prekusnem :D
  • Kuš je lame, ta byla in loni, vlastně to byl luk, ale to je to samo. Letos prý pofrčí harpuny :D
  • prudislav
    Takže to vypadá, že potencionální Zaklínač 4 bude tak že Ciri vystřídá Geralta , když Geraltův příběh má končit ve trojce ;-)
  • nevím teda ale,kde jste vzali konec dubna,když v traileru je 24. února
  • February 24 opravdu neni konec dubna
  • Jack1947
    Ty wle, takto jsem si fakt nevšiml *8* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit