Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se nesmál, můžeš si být jist, že tu sedím naprosto tiše. Navíc mi přišlo poněkud neoriginální a ponižující opravovat Tvé chyby, tak jsem se jen pokusil to nadhodit pro mne vtipnou formou. Nevyšlo to, kaju se a tahám ze skříně Mayhenský bič a sůl do ran.
  • RangerCZ
    On tam poukazuje že jsem v jeho jméně dal místo t d.
    Tento sarkazmus u lidí nesnáším, místo toho aby řekli že to mám blbě se tomu ještě stupidně směje.
    Avšak jestli mu to přijde vtipné, tak ho nechám se tomu smát, já mu neříkám co má dělat.
  • A neni to spis vkusem kazdeho jedince a u nekterych i financnimi moznostmi?
    Ja osobne patrim k te sorte lidi, ktera netouzi mit spousty krabicek a ostatnich veci doma. Vim jaky bordel to dela. Byly doby, kdy jsem si sbiral krabice od ruznych novych zarizeni a co s nimi ve finale? Ve vysledku to neni nic jineho nez obal, ktery casem zahodis, pokud nejsi vyslovene sberatel (neco jako sberatel znamek).
  • Pardon za nemilé nedorozumění, to byl jen malý milý bonmot na pravopisnou neznalost toho pána o dvě patra výše.
  • Hm, neco me rika, ze Geralt je ustredni postava zaklinace, tak vlastne proc by nemela byt vzdy a v kazdem zaklinaci. Nebo by si meli vymyslet nejakeho neznameho?
  • Gerald? Super, další nová postava ve hře!
  • RangerCZ
    Vidím to tak, že se stane boj čarodějek o Geralda
  • tak, ze by to vypadalo nejak extra dobre, to teda urcite nevypada
  • Corvus
    Nevím zda mýt, ale mít dopad to zcela nepochybně bude *3*
  • flash789
    no jasny, obvzlast když pak prijde nedoplatek za elektrinu, to pak teprve všechny ty ventilátory a pc komponenty zacnou davat smysl:)
  • Keyz
    U NPC to bylo řešeno v ME slušně. Jak píše některé vůbec nebyly. Bohužel to mělo vliv pouze na jiné dialogy a ne na průběh questu apod. Úkol by vždy splněn.

    Klidně bych něco více HC, kde nějaké NPC by to mohlo celé pokazit atd. Ale to chci asi moc :)
  • RangerCZ
    Toto bude nej rpg roku ne-li dokonce hra 2015.
    Jak myslíte že to bude mýt dopad, až na scénu přijde Yenefer ?
  • Hanzales
    Člověk nemusí být hned zastánce, prostě mu přijde pohodlnější a jednodužší hry kupovat digitálně, ale občas se najde výjimka jako např. Zaklínač, kdy ten přidaný obsah udělá radost a i ta "obyčejná" krabicová verze stojí rozumný peníz a přidává pěkný obsah navíc. On je rozdíl mezi tím dostat kvalitní hru s pěknou krabičkou, bohatou výbavou za 900 a průměrnou hru v plastové krabičce s jednostránkovým manuálem za 1300 ;O) Po té sběratelské taky pošilhávám, jednak kvůli obsahu a jednak kvůli podpoře ukázkového herního studia. Jinak si vystačím s "online knihovničkou" ;o)
  • flash789
    To je jasny ze se to nevylucuje, ale kdybys mel jen ty digitalni tak preci jen to nebude ono..nemam pravdu?
    navíc, první dva dily zaklinace jsou hracstvu nuceny prakticky zadarmo v prubehu posledních let..ani uz nevim kde všude na to byla obrovska sleva nebo nejaka akce:)
  • nauc se cesky, to je des to cist
  • Corvus
    ...asi se vymykám, ale mám Zaklínače 1 a 2 ve sběratelských edicích a zároveň i na Steamu (kdyby něco). Upřednostňuji fyzické kopie a limitovky, ale určitě se to zároveň nevylučuje s digitální distribucí/Steamem...
  • Už si slyšel o tom, že byl vynalezen ventilátor? Ten se do PC dává proto aby si na to nemusel lít vodu..jinak pokud se domníváš, že konzole se nepřehřívá tak jsi na omylu. A stabilní FPS? nenech se vysmát..
  • flash789
    taky je zajimavy jak kazdej touzi po sběratelce v krabici, najednou, pekne to poukazuje na to ze ti zastanci uzasnych online knihovnicek na steamu jsou dost vedle. je to zhruba tak ze clovek co ma zaklinace rad by jaksi bez ty pekny krabice s blbostma nebyl spokojenej, akorát třeba ja to takhle vidim u vetsiny her:)
  • Pilgrim66
    Zlatej, dík moc.
  • Jack1947
    Defakto na tom možná něco bude... ale neobjevily se proto že už nežily nebo nevím už se urazily předtím a ve hře ani nebyli. Někteří se ale vrátily to jest pravda no. *4* (někteří ne)

    Tudíš Keyz se mílý a ty máš větší pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit